DUK - BOH

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

18.4.Jihlava v předehrávce zdolala Budějovice a slaví druhou výhru v nadstavběCEB - JIH 0:3, 9.kolo | Pavel Kortus ml.Týmy Českých Budějovic a Jihlavy předehrávaly utkání posledního 9. kola nadstavbové skupiny B a lépe z něj vzešli junioři z Vysočiny. Ti na jihu Čech uspěli po výsledku 3:0, když se postupně prosadili Amir Mašič z penalty, Pavel Svoboda a znovu Amir Mašič. Pro Jihlavu je to druhá výhra ze tří zápasů v nadstavbě, Dynamo poprvé prohrálo.
16.4.Sparta vyhrála v Ostravě a po dvou kolech je v čele skupiny o titulOVA - SPA 0:3, 2.kolo | Daniel KincSparta zůstává po dvou kolech nadstavbové skupiny o titul jediným týmem, který ještě neztratil ani bod a je tak v čele tabulky. Pražané po předchozí výhře nad Hradcem Králové tentokrát uspěli na půdě Baníku Ostrava, kde po gólech Psychého (vlastní), Traoreho a Rističe vyhráli 3:0.
16.4.České Budějovice se s Bohemians rozešly nerozhodně, diváci viděli šest gólůCEB - BOH 3:3, 2.kolo | Pavel Kortus ml.Přestože juniorka Českých Budějovic prakticky celý zápas vedla, s Bohemians se rozešla nerozhodně 3:3. Jihočeši měli i dvoubrankový náskok, klokanům se však vždy povedlo vyrovnat. Zajímavý duel tak vítěze nenašel, přestože o výhru bojovaly oba celky až do závěrečného hvizdu.
16.4.Třinec doma zdolal Jablonec 3:1 a slaví šestou výhru v sezoněTRI - JAB 3:1, 2.kolo | Daniel KincJunioři Třince vzešli ze vzájemného utkání s Jabloncem v rámci 2. kola nadstavbové skupiny B lépe. Severočeši sice na půdě Slezanů díky gólu Čvančary vedli 1:0, avšak domácí ještě v první půli Dedičem vyrovnali a ve druhé půli po gólech Hykela a Markiefky zápas otočili ve svůj prospěch. Pro Třinec to byla první výhra v nadstavbě, celkově šestá v celé sezoně.
16.4.Brno vyhrálo v nadstavbě i druhý zápas 2:1. Po Olomouci zdolalo PlzeňBNO - PLZ 2:1, 2.kolo | Daniel KincDlouho vyrovnaný zápas mezi Brnem a Plzní rozhodl až dvanáct minut před koncem Miroslav Kroutil, pro kterého to byla třetí trefa v letošní sezoně Juniorské ligy. Brněnští tak vyhráli i druhý zápas v nadstavbě 2:1, naopak Plzeňané po předchozí remíze s Jabloncem tentokrát vyšli na prázdno.
16.4.Slavia si na Xaverově pohrála s Olomoucí a je v čele skupiny BSLA - OLO 5:1, 2.kolo | Radek BarkmanFotbalisté Slavie Praha se postarali o další vítězství v části poražených letošního ročníku Juniorské ligy, když dokázali na domácím hřišti porazit mužstvo Olomouce přesvědčivě 5:1. O triumfu rozhodli v první půli, kterou ovládli poměrem 4:0.
15.4.Liberec přehrál Příbram a slaví zisk prvních bodů v nadstavbové částiLIB - PRI 3:0, 2.kolo | Dominik JakubecPorážku 2:5 s Mladou Boleslaví chtěli odčinit junioři Liberce. Těm v utkání proti Příbrami, která v prvním kole remizovala s Teplicemi 1:1, měly pomoci i posily z A-týmu. Slovanu se nakonec podařilo Příbram porazit 3:0, což znamená zisk prvních tří bodů v nadstavbové skupině o titul. Středočeši mají po dvou zápasech jeden bod.
15.4.Dukla dvěma góly otočila zápas v Jihlavě a poprvé bodovalaJIH - DUK 1:2, 2.kolo | RedakceZatímco Jihlava v prvním kole nadstavbové části naplno bodovala, Dukla poznala hořkost porážky. Oba týmy si nyní role vyměnily. Ačkoliv se Jihlavští dostali do vedení a byli lepším týmem, hosté z Prahy duel na Vysočině otočili a odvezli si tři body po výhře 2:1.
15.4.Hradec získal na Slovácku první body v nadstavbě, na gól Kubaly odpověděl ŠípekSLO - HKR 1:1, 2.kolo | Marek JanošHradec Králové ve druhém kole nadstavbové části poprvé bodoval. Východočeši remizovali se Slováckem 1:1. Po bezbrankovém prvním poločase se trefil domácí Kubala, ale v 60. minutě za hosty srovnal Šípek.
14.4.Hráč kola Ondřej Pachlopník: Podařilo se téměř vše, na co jsem sáhlMartin LísalOsmnáctiletý záložník Ondřej Pachlopník si v letošní sezoně připsal starty za týmy U18, U19, ale i U21. Za juniorku se naposledy blýskl dvěma góly proti Olomouci, kterými v závěrečných třinácti minutách otočil duel z 0:1 na 2:1 a díky němu si Zbrojovka na úvod nadstavbové části o umístění připsala tři body.
14.4.Dva góly během jedné minuty rozhodly o dělbě bodů mezi Zlínem a BoleslavíZLN - MBL 1:1, 2.kolo | Tomáš KalasDruhým kolem pokračuje nadstavbová skupina A, v níž se bojuje o titul. Zlínští v prvním utkání této fáze podlehli Slovácku, ovšem tentokrát už se bodového zisku dočkali. V utkání proti Mladé Boleslavi se sice dostali v 82. minutě do vedení 1:0, ovšem ještě v téže minutě Středočeši vyrovnali. Oba týmy si tak rozdělily po bodu za remízu 1:1.
14.4.Teplice doma neinkasovaly a bezpečně přehrály KarvinouTEP - KAR 3:0, 2.kolo | Ondřej NovotnýDruhé kolo nadstavbové části letošní sezony v Juniorské lize se v sobotu s dopoledním startem odehrálo také v Teplicích. A byl to právě domácí celek, který celé střetnutí ovládl, jelikož hostující Karviné se nepovelo ani jednou skórovat a na dalekou zpáteční cestu navíc obdržela od Teplic tři branky. Nejpodstatnější se odehrálo na přelomu obou polovin.
9.4.Nečekaná střelnice v pražském derby! Slavia deklasovala klokany na jejich půděBOH - SLA 2:5, 1.kolo | Richard WagnerVelmi krutá odveta za dvojici zápasů ze základní části Juniorské ligy. Tak by se dalo nazvat vršovické derby mezi Bohemians a Slavií. V posledním vzájemném utkání překlopili klokani výsledek na svou stranu v samotném závěru, přičemž rozhodovali v nastaveném čase. Ekipa z Edenu v rámci prvního kola nadstavbové části vrátila svému rivalovi z desátého pražského obvodu předchozí dvě porážky i s úroky.
9.4.Baník na úvod skupiny o titul přetlačil v derby KarvinouKAR - OVA 0:2, 1.kolo | Michal ChadimV rámci úvodního kola skupiny o titul zajížděli do sportovního centra Kovona v Karviné fotbalisté Baníku Ostrava. Zápas nebyl příliš pohledný, oba týmy si v něm nevytvořily příliš šancí, přesto hostující hráči dokázali vytěžit z minima maximum a po povedených dvou akcích si z Karviné odvezli všechny tři body.
9.4.Slovácko vyhrálo na hřišti Zlína 2:1 a vkročilo do boje o titul ziskem tří bodůZLN - SLO 1:2, 1.kolo | Michal JanoštíkFotbalisté Slovácka si po dobrém výkonu odvezli ze hřiště Zlína plný počet bodů. Na hřišti Fastavu vyhráli 2:1, když se pod vítězství svými góly podepsali Vasiljev a Sikharulidze. Za domácí pouze snižoval Votava, avšak na vyrovnání už se Zlínští nezmohli.
9.4.Příbram může být po špatném výkonu proti Teplicím ráda za bodPRI - TEP 1:1, 1.kolo | Tomáš ReinerPříbram měla v úvodním zápase skupiny o titul Juniorské ligy výhodu domácího prostředí, proti Teplicím se ovšem prezentovala velmi špatnou kombinační hrou, navzdory tomu si z utkání proti lepšímu týmu ze severu Čech odnesla bod za remízu 1:1.
9.4.Novotný vystřelil dvěma góly výhru Sparty nad Hradcem KrálovéSPA - HKR 2:1, 1.kolo | Radek BarkmanFotbalisté pražské Sparty odstartovali úspěšně nadstavbovou část Juniorské ligy, když na domácím trávníku dokázali zdolat mužstvo Hradce Králové 2:1. Všechny góly padly v první půli. Hrdinou se stal dvougólový Ondřej Novotný.
9.4.Jediný gól Švantnera stačil Českým Budějovicím na tři body proti DukleDUK - CEB 0:1, 1.kolo | Michal ChadimNa samém okraji Prahy v údolí řeky Berounky se v prvním kole skupiny o umístění utkali junioři Dukly a Českých Budějovic. Utkání příliš fotbalové krásy nenabídlo, k vidění bylo dost nepřesností a jeden gól, o který se postarali po rychlém protiútoku hráči Budějovic, kteří si tak připisují do tabulky tři body za těsné vítězství 1:0.
9.4.Brno v posledních třinácti minutách otočilo duel na hřišti OlomouceOLO - BNO 1:2, 1.kolo | Daniel KincJunioři Sigmy Olomouc mohli po skončení utkání žehrat na neproměňování šancí. Za stavu 1:0 mohli několikrát navýšit své vedení, jenže příležitosti neproměnili, a tak dvakrát udeřilo na straně druhé. Díky dvěma gólům Pachlopníka Zbrojovka duel otočila a vyhrála 2:1.
8.4.Plzeň v přestřelce remizovala s Jabloncem 3:3PLZ - JAB 3:3, 1.kolo | Matěj VybíralZápas mezi Viktorií Plzeň a Jabloncem rozehrál druhou polovinu Juniorské ligy. Ta se nyní rozdělila na dvě poloviny, tyto dva celky hrají ve skupině o konečné 11. až 20. místo, Plzni unikl postup do skupiny o titul o pouhé dva body. Severočeši posíleni několika hráči z A-týmu sehráli na stadionu v Luční ulici dobrý zápas a nakonec vybojovali za remízu 3:3 cenný bod.
8.4.Mladá Boleslav vstoupila do boje o titul vysokou výhrou nad LibercemMBL - LIB 5:2, 1.kolo | Michal JanoštíkDuel Mladé Boleslavi se Slovanem Liberec otevřel boje také v nadstavbové skupině A, v níž se bude bojovat o titul. A jeho obhájce z Mladé Boleslavi vkročil do druhé části sezony pravou nohou, když Slovan porazil vysoko 5:2. Pro liberecký celek to byla první porážka v jarní části sezony.
8.4.Jihlava podruhé v sezoně deklasovala Třinec 5:0JIH - TRI 5:0, 1.kolo | Michal JanoštíkFC Vysočina Jihlava, noční můra juniorů Třince. Oba celky spolu sehrály už čtvrtý vzájemný zápas v této sezoně a počtvrté z něj vzešla jako vítěz Vysočina. Junioři Jihlavy deklasovali svého soupeře 5:0, tedy stejným výsledkem jako v 8. kole základní části. Třinečtí nedokázali Jihlavě ve vzájemných zápasech vstřelit ani jeden gól, naopak čtrnáctkrát inkasovali.
5.4.Nadstavbová část Juniorské ligy byla rozlosovánaRedakceStředečním dohrávaným utkáním mezi Slavií a Spartou (4:4) definitivně skončila základní část Juniorské ligy a o nadcházejícím víkendu již propuknou boje o konečné umístění v rámci nadstavbových skupin A a B. Ve skupině o titul (skupina A) nechybí ani obhájce titulu Mladá Boleslav.
4.4.Derby Slavie se Spartou skončilo divokou remízou, Letenští slaví prvenstvíSLA - SPA 4:4, 20.kolo | Radek BarkmanNa umělé trávě v Horních Počernicích byl odehrán poslední zápas základní části Juniorské ligy. Před slušnou návštěvou bylo na pořadu dne pražské derby mezi Slavií a Spartou. Diváci si přišli na své. Viděli rovnoměřně rozložených osm branek a konečnou remízu 4:4.
1.4.Plzeň prohrála na Spartě gólem ze závěru a o titul si nezahrajeSPA - PLZ 1:0, 21.kolo | Vít MuzikářVýhra na Spartě mohla juniory Plzně poslat do boje o titul v Juniorské lize. Západočeši však v hlavním městě prohráli kvůli vlastnímu gólu z 86. minuty 0:1 a o titul si tak nezahrají, čeká je nadstavbová skupina B o umístění. Sparta si o titul zahraje, navíc v poslední dohrávce se Slavií bude bojovat o celkové prvenství v základní části české skupiny.
30.3.Hráč kola Tomáš Lorenc: Doufám, že se mi bude dařit i nadáleDominik RejtharÚtočník Jihlavy Tomáš Lorenc se během zimní přestávky přesunul z dorostu do juniorky a v posledním duelu proti Třinci ukázal, že rozhodně umí dávat branky. Jeho dvě trefy zajistily týmu z Vysočiny vítězství, jež ovšem v konečném součtu nestačilo na postup do bojů o titul. Devatenáctiletý forvard přesto ještě chce ve zbývajících zápasech rozšířit své aktuální třígólové konto.
27.3.Příbram v dohrávce porazila Spartu 4:0 a zahraje si o titulPRI - SPA 4:0, 22.kolo | Dominik RejtharFotbalisté Příbrami si ve svém posledním utkání základní části poradili s pražskou Spartou vysoko 4:0 a zajistili si postup do nadstavbové skupiny A, v níž se bude bojovat o titul. Pro Pražany to byl po měsíční pauze první ze tří dohrávaných zápasů.
19.3.Dynamo ukončilo nepříznivou sérii a naopak ji prodloužilo SlaviiSLA - CEB 0:2, 22.kolo | RedakceSouboj dvou týmů, které čekaly na první jarní body vyznělo lépe pro českobudějovické Dynamo. To v Horních Počernicích vyhrálo po gólech Nitrianského a Mashikeho 2:0. Zatímco Dynamo ukončilo sérii čtyř jarních porážek, Slavia ji na tento počet naopak prodloužila.
19.3.Čtvrtá výhra v řadě. Liberec jednoznačně porazil Duklu 5:1LIB - DUK 5:1, 22.kolo | Jan ProšekV jednoznačnou záležitost se změnilo utkání Juniorské ligy mezi Libercem a Duklou Praha. Hrálo se na hřišti ve Frýdlantu, kde byl od prvních minut výrazně aktivnější tým vedený jako domácí. Liberec se prosadil celkem pětkrát, jeho brankář Nguyen přišel v poslední minutě o čisté konto a jarní neprůstřelnost. Jediný gól Pražanů vstřelil Greš.
19.3.Základní část moravské části uzavřela výhra Olomouce nad Zlínem 3:1OLO - ZLN 3:1, 21.kolo | Dominik RejtharUž před duelem mezi Olomoucí a Zlínem bylo jasné rozložení moravských mužstev do nadstavbových skupin. Zatímco Sigma bude hrát ve skupině B, Zlínské čekají boje o mistrovský titul. Vzájemný duel těchto dvou týmů nakonec přinesl výhru Olomouce v poměru 3:1, kterou domácí vystříleli v úvodních dvaceti minutách.

Ondřej Pachlopník

Rok narození: 2000

Osmnáctiletý záložník dvěma góly v závěrečných minutách otočil duel Brna v Olomouci z 0:1 na 2:1 a zajistil svému celku export tří bodů na jih Moravy.