JAB - SLA

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

16.10.Slavia prohrála třetí zápas v řadě, v derby nestačila na BohemiansSLA - BOH 0:2, 11.kolo | Jan ČíhalJedenácté kolo pokračovalo v pondělí dopoledne malým pražským derby Slavia – Bohemians. Domácí chtěli zlomit sérii dvou porážek v řadě, když nestačili na Teplice a v minulém kole podlehli i rivalovi ze Sparty. Hosté se pak chtěli na sešívané v tabulce dotáhnout. To se jim také nakonec podařilo, když klokani porazili sešívané 2:0.
16.10.Teplice manko nedotáhly a v Příbrami padly těsně 2:3PRI - TEP 3:2, 11.kolo | Matěj VybíralVedoucí tým české skupiny Juniorské ligy Teplice nestačil na Příbram, které na její půdě podlehl 2:3. Domácí si vypracovali vedení o dva góly, hosté dvacet minut před koncem snížili, ovšem vyrovnat se jim už nepodařilo. Středočeši se tak radovali z cenné výhry 3:2.
16.10.Zlín rozhodl proti Jihlavě už v prvním poločase a dál drží sérii bez prohryZLN - JIH 4:1, 10.kolo | Jan KobylíkJunioři Zlína prodloužili svou sérii bez porážky už na sedm zápasů, navíc přidali třetí výhru v řadě. V duelu proti Jihlavě rozhodli už v prvním poločase, po němž svítilo na tabuli skóre 3:0. Hosté sice zkraje druhého poločasu snížili, ale Fastav své vedení pohodlně hlídal a v závěru navíc přidal čtvrtý zásah.
16.10.Brno přetlačilo Olomouc a po měsíci se raduje z druhé výhry v sezoněOLO - BNO 2:3, 10.kolo | Michal JanoštíkJunioři Zbrojovky Brno se po více než měsíci dočkali své druhé výhry v letošní sezoně Juniorské ligy. Tu vybojovali na půdě Sigmy Olomouc, kde třikrát vedli, nicméně domácí dokázali dvakrát vyrovnat. Na třetí zásah však už odpověď nenašli a Brňané se po konečném hvizdu mohli radovat z výhry 3:2.
16.10.Mladá Boleslav s přehledem porazila Budějovice, o své výhře rozhodla v úvoduMBL - CEB 5:1, 11.kolo | David SuchýSkvělý vstup do zápasu prožili fotbalisté Mladé Boleslavi. V utkání proti Českým Budějovicím totiž už ve dvanácté minutě vedli 3:0, do konce poločasu pak přidali další gól. Po devadesáti minutách nakonec svítilo na výsledkové tabuli skóre 5:1.
16.10.Jablonec dál tápe, v derby jediným gólem podlehl LiberciJAB - LIB 0:1, 11.kolo | Vít MuzikářAni posily z A-týmu nepomohly juniorce Jablonce k prolomení série bez výhry, která se po derby s Libercem protáhla už na pět zápasů. Podještědské derby nabídlo pouze jediný gól, který vstřelil dvanáct minut před koncem Pavel Baláž. Slovan tak byl v derby úspěšnější a slavil výhru 1:0.
15.10.Baník proti Třinci dvakrát vedl, derby nakonec skončilo remízouOVA - TRI 2:2, 10.kolo | Michal JanoštíkSlezské derby mezi Baníkem Ostrava a Třincem vítěze nepřineslo. Domácí sice nad svým sokem vždy vedli, ovšem Třinečtí dokázali v obou případech zareagovat vyrovnávací trefou. Duel 10. kola moravské části Juniorské ligy tak skončil dělbou bodů po výsledku 2:2.
15.10.Plzeň přibrzdila rozjetou Spartu, s letenským celkem vybojovala remízuPLZ - SPA 1:1, 11.kolo | Dominik RejtharFotbalisté Sparty drželi před utkáním 11. kola české skupiny Juniorské ligy čtyři zápasy trvající sérii výher, ale to už neplatí. Pražané sice na západě Čech rychle vedli díky gólu Daniela Marečka, nicméně domácí ve druhém poločase vyrovnali zásluhou branky Rudolfa Nováka. Plzeň tak vybojovala proti Spartě bod za remízu 1:1.
15.10.Karviná zvítězila v souboji vedoucích moravských mužstev na Slovácku 2:0SLO - KAR 0:2, 10.kolo | Marek JanošKarviná zvítězila v desátém kole Juniorské ligy na Slovácku 2:0 zásluhou branek Vondry v prvním poločase a Lingra ve druhém poločase. Hosté byli efektivní v proměňování šancí a v tabulce moravské skupiny se na soupeře dotáhli na jeden bod.
15.10.Přestřelka Hradce a Dukly nabídla sedm gólů a výhru PražanůHKR - DUK 3:4, 11.kolo | Vít MuzikářDlouho to vypadalo, že Hradec Králové své vedení 3:2 nad Duklou udrží. V posledních deseti minutách se však Dukla dvakrát střelecky prosadila, čímž rozhodla o své výhře 4:3. Diváci se v Hradci rozhodně nenudili, sedm gólů je toho dostatečným důkazem.
11.10.Hráč kola Matěj Votava: Byl to pro mě velký skok z B třídy do Juniorské ligy Dominik RejtharPoprvé od prvního kola Juniorské ligy nastoupil znovu v základní sestavě a ihned se prezentoval dvěma góly. Řeč je devatenáctiletém útočníkovi Zlína Matěji Votavovi, jehož dvě trefy zajistily jeho celku vítězství proti Třinci. Nadějný forvard má za sebou už poměrně pestrou sezonu a nyní věří, že se naplno prosadí ve zlínské juniorce.
7.10.Slovácko porazilo Sigmu díky skvělému prvnímu poločasuSLO - OLO 4:2, 9.kolo | Marek JanošSlovácko si drží první místo v tabulce moravské části Juniorské ligy, v dohrávce devátého kola doma porazilo Olomouc vysoko 4:2. Tým z Uherského Hradiště si vypracoval v prvním poločase náskok 4:0, ve druhé půli pak Hanáci snížili, ale na vyrovnání se už nezmohli.
6.10.Dohrávka Ostravy s Karvinou skončila remízouOVA - KAR 1:1, 7.kolo | David SuchýV rámci moravské části Juniorské ligy přivítal domácí Baník Ostrava na Bazalech nevyzpytatelnou Karvinou, tedy celek okupující druhou příčku ligy. Dohrávané utkání nakonec skončilo dělbou bodů po výsledku 1:1, když oba góly padly už v průběhu prvního poločasu.
2.10.Mladá Boleslav otočila duel na hřišti Bohemians a odvezla si všechny bodyBOH - MBL 1:3, 10.kolo | Daniel KincRychlý inkasovaný gól Mladou Boleslav nerozhodil. Středočeši dokázali ještě v prvním poločase srovnat krok s Bohemians a ve druhé půli pak dvěma góly rozhodli o své výhře v hlavním městě 3:1.
2.10.Zlín neprohrál už šest zápasů v řadě, tentokrát vyhrál v TřinciTRI - ZLN 0:2, 9.kolo | Michal JanoštíkJunioři Zlína aktuálně zažívají úspěšné období. Od konce srpna a dohromady šest zápasů neprohráli, navíc proti Třinci uspěli za plný počet bodů a radovali se z druhé výhry v řadě. O výhře Fastavu na půdě Slezanů rozhodl dvěma góly Matěj Votava.
2.10.Dynamo ukončilo sérii porážek, proti Jablonci rozhodlo už ve druhé minutěCEB - JAB 1:0, 10.kolo | Pavel Kortus ml.Po čtyřech prohrách v řadě České Budějovice zabraly a porazily Jablonec 1:0. Jedinou branku zaznamenal už ve 2. minutě Petr Benát, jedna z posil v domácí sestavě z A-týmu. Jihočeši měli převahu v prvním poločase, po změně stran se za vyrovnáním tlačili Jablonečtí, ale českobudějovická obrana v čele s gólmanem Lukschem odolala.
2.10.Sparta se dál veze na vítězné vlně, v derby porazila Slavii jediným gólemSPA - SLA 1:0, 10.kolo | Radomír FukalaDerby pražských S dopadlo lépe pro pražskou Spartu. Letenští porazili odvěkého rivala z Vršovic jediným gólem, který vstřelil v prvním poločase Lukáš Juliš. Pro Spartu to byla čtvrtá výhra v řadě, navíc bez inkasovaného gólu. Naopak Slavia prohrála druhý zápas za sebou, navíc Spartu neporazila už dva roky.
2.10.Jihlava neudržela v Karviné dvougólové vedení a brala bodKAR - JIH 2:2, 9.kolo | Dominik RejtharJihlavští junioři dobře rozehraný zápas v Karviné do vítězného konce nedotáhli. Celek z Vysočiny vedl na hřišti soupeře už 2:0, přesto se musel spokojit pouze s bodem za remízu 2:2. O vyrovnání Karviné se zasloužili Kyriakopoulos a Sas.
2.10.Liberec podlehl Hradci Králové a ukončil vítěznou sériiLIB - HKR 0:3, 10.kolo | Dominik JakubecFotbalistí Liberce přišli o třízápasovou sérii výher. V utkání 10. kola Juniorské ligy nestačili doma na Hradec Králové, kterému podlehli 0:3. Hosté se prosadili jednou v prvním poločase a další dva góly přidali zkraje druhého poločasu.
2.10.Druhá výhra Ostravy v řadě. Baník nastřílel Brnu čtyři gólyBNO - OVA 1:4, 9.kolo | Daniel KincJunioři Baníku Ostrava se dočkali druhé výhry v sezoně, která je pro ně zároveň druhou v řadě. Slezané uspěli na hřišti Zbrojovky Brno, které nastříleli čtyři góly a radovali se z vítězství 4:1.
1.10. Hráč kola Dominik Gembický: Přeji si, aby mi střelecká muška vydržela co nejdéle Dominik RejtharV loňské sezoně patřil ještě mezi dorostence a nyní už střelecky řádí v Juniorské lize. Liberecký křídelník Dominik Gembický má zatím na svém kontě nečekaných šest tref do černého a ukazuje, že se skvěle adaptoval v novém prostředí. Osmnáctiletý talent Severočechů přispěl jednou brankou i k vítězství na hřišti Českých Budějovic.
1.10.Příbram dvakrát prohrávala, přesto Duklu dokázala porazitDUK - PRI 2:4, 10.kolo | Daniel KincÚvodní utkání 10. kola české skupiny nabídlo zajímavou podívanou. Fotbalisté Dukly Praha dvakrát vedli nad Příbramí, ale nadějně rozjetý zápas nedokázali dotáhnout do vítězného konce. Příbramští totiž dvakrát dotáhli manko a pak navíc dvěma dalšími góly rozhodli o své výhře 4:2.
1.10.O výhře Teplic nad Plzní rozhodl krásný gól ŽitnéhoTEP - PLZ 2:1, 10.kolo | Vít MuzikářV utkání 10. kola české skupiny Juniorské ligy mezi Teplicemi a Plzní padaly góly jen v prvním poločase. Hostující Viktoriáni šli po šestnácti minutách do vedení, nicméně domácí v krátkém čase vyrovnali Haljetou a poté o výhře Severočechů 2:1 rozhodl krásným gólem Žitný.
26.9.Přestřelka v Příbrami dopadla lépe pro domácí, kteří porazili Hradec 4:3PRI - HKR 4:3, 9.kolo | Vít MuzikářV dohrávce 9. kola Juniorské ligy se bylo na co dívat! Příbram si rychle vypracovala třígólové vedení, ovšem utkání zdramatizovaly dva góly Hradce. Domácí však nic nepodcenili a do druhého poločasu vstoupili rychlým gólem a vedením o dva góly. Deset minut před koncem snížil na konečných 4:3 hostující Miker, na vyrovnání už se však Hradec nezmohl.
25.9.Zlín o své výhře nad Brnem rozhodl v první půlhodině střetnutíZLN - BNO 3:0, 8.kolo | Michal JanoštíkBylo to Brno, proti kterému Zlín vybojoval svůj první bod v Juniorské lize. Po utkání 8. kola moravské části Juniorské ligy, v němž se oba týmy znovu střetly, bude mít Fastav ještě lepší vzpomínky. Proti Brnu totiž uspěl 3:0, když své góly vměstnal do 26 minut. To se postupně prosadili Robert Bartolomeu (dvakrát) a Martin Mlýnek.
25.9.Teplice nastřílely Slavii čtyři góly a odvezly si všechny bodySLA - TEP 1:4, 9.kolo | Daniel KincTeplice se po předchozí domácí porážce s Mladou Boleslaví vrátily na vítěznou vlnu. V 9. kole české skupiny Juniorské ligy uspěly na hřišti pražské Slavie vysoko 4:1, když se gólově postupně prosadili Haljeta, Žitný, Šup a Šimeček. Za domácí sešívané v závěru zápasu snižoval Vejvar.
25.9.Karviná skvělým nástupem zaskočila Sigmu a brala všechny bodyOLO - KAR 2:4, 8.kolo | Michal JanoštíkSkvělý vstup do utkání zažili junioři Karviné v utkání v Olomouci. Slezané se totiž v úvodních devatenácti minutách prosadili hned třikrát a prakticky bylo po utkání. Sigma sice poté snížila, ale ve druhém poločase Karviná opět odskočila na rozdíl tří gólů. Hustý déšť pak překazil jakékoliv snažení Sigmy na zvrat, v závěru se dočkala už jen snížení.
25.9.Jihlava slaví druhou výhru v sezoně, znovu proti TřinciJIH - TRI 5:0, 8.kolo | RedakceJunioři Vysočiny Jihlava ukončili dlouhé čekání na druhou výhru v sezoně a v 8. kole moravské části Juniorské ligy porazili fotbalisty Třince vysoko 5:0. Vysočině se povedl první poločas, kdy svému soupeři nasázela hned čtyři góly. Ve druhém poločase zvýšila na konečných 5:0 z pokutového kopu.
25.9.Čtvrtá porážka Dynama v řadě, na domácím hřišti nestačil na LiberecCEB - LIB 2:4, 9.kolo | Pavel Kortus ml.V rozdílných formách aktuálně hrají České Budějovice a Liberec. Zatímco Jihočeši drží sérii porážek, Liberec naopak dva zápasy v řadě vyhrál. A série se prodlužovaly. Slovan si připsal třetí výhru v řadě, když České Budějovice porazil vysoko 4:2. Pro Dynamo to naopak byla čtvrtá porážka v řadě.
25.9.Jablonec poprvé doma bodoval, diváci ale branku neviděliJAB - BOH 0:0, 9.kolo | Vít MuzikářJablonec v sestavě s brankářem Bártou remizoval s Bohemians 0:0. Jednalo se o vůbec první domácí zápas Jabloneckých v této sezoně, jenž se hrál na umělé trávě vinou špatného terénu v Břízkách.

Zlínský útočník rozhodl dvěma góly o výhře svého mužstva na půdě Třince 2:0. Junioři Fastavu drží šest zápasů neporazitelnost.