LIB - CEB

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

19.2.Dukla v malém pražském derby přestřílela posílenou SlaviiSLA - DUK 4:8, 18.kolo | Radomír FukalaÚvodní kolo jarní části Juniorské ligy přineslo malé pražské derby. Slavia se rozhodla vzít situaci velmi prestižně a vyslala do svých řad hned několik zvučných jmen z A-týmu, které však úspěch nepřinesly. Jugas, Sobol, Hromada, Van Buren ani Tecl nezabránili debaklu svého týmu 4:8.
19.2.Příbram ani na čtvrtý pokus nevyhrála, Liberec si odvezl pod Ještěd bodPRI - LIB 0:0, 18.kolo | Tomáš ReinerFotbalisté Příbrami se snažili v úvodním jarním zápase Juniorské ligy s Miroslavem Slepičkou a Karstenem Ayongem v sestavě ukončit sérii tří utkání bez výhry, jenže úvodní tlak nedokázali zužitkovat a ve zbytku střetnutí se ještě museli strachovat o bod. Liberec měl obrovské šance, jenže územní převahu nedokázal střelecky vyjádřit, a tak se oba týmy rozešly smírně s bodem.
19.2.Derby vítěze nepoznalo. Olomouc s Ostravou berou na úvod jara bodOLO - OVA 1:1, 17.kolo | David JahodaJuniorský tým Sigmy Olomouc chtěl otevřít jarní část sezony výhrou proti ostravskému Baníku, který porazil v obou předchozích případech. Ale nevyšlo mu to. Hanáci dokonce museli v duelu dotahovat jednu branku, což se jim povedlo ještě v prvním poločase. I přes několik příležitostí obou celků v dalších 45 minutách skončilo střetnutí mezi pátým a šestým celkem moravské tabulky nerozhodně 1:1.
19.2.Bohemians vyhráli v Českých Budějovicích hladce 5:0CEB - BOH 0:5, 18.kolo | Dominik RejtharIdeální vstup do jarní části prožili junioři Bohemians Praha 1905. Ti si na půdě Českých Budějovic s chutí zastříleli a do Prahy si nakonec odvezli pohodlné vítězství 5:0. Střelecky se postupně prosadili Káš, Vetešník, Vaníček, Begič a Buneš.
19.2.Jablonec vyrovnal za pět minut dvanáct a získal proti Spartě bodJAB - SPA 4:4, 18.kolo | Tomáš HonzejkOsm gólů a remízu 4:4 viděli diváci v Jablonci. Domácí Severočeši vedli nad Spartou 2:1 a poté i 3:2, nakonec se však strachovali i o bod. Sparta totiž vyrovnala a posléze díky gólu Rističe strhla vedení na svou stranu, v samém závěru ale zkompletoval Kubista hattrick a zajistil Jablonci bod za remízu 4:4. Na obou stranách se objevilo několik hráčů z A-týmu.
18.2.Mladá Boleslav porazila Teplice i podruhé v sezoněMBL - TEP 3:0, 18.kolo | Michal JanoštíkVstup do jarní části Juniorské ligy vyšel lépe v souboji Mladé Boleslavi s Teplicemi domácím. Středočeši se hned zkraje zápasu ujali vedení a své vítězství potvrdili dalšími dvěma góly v závěru utkání. V utkání zářil Tiemoko Konate, nová posila Mladé Boleslavi z pražské Sparty.
18.2.Zlín porazil Karvinou a střídá ji v čele tabulky moravské skupinyZLN - KAR 4:2, 17.kolo | Jan KobylíkŠest gólů viděli na úvod jara diváci ve Zlíně. Domácí Fastav vedl nad Karvinou krátce po zahájení druhého poločasu už 3:0, přesto to hosté nevzdali a dokázali snížit na rozdíl jediného gólu. Potvrzení zlínského vítězství nakonec přinesl šťastný gól Džafiče z 88. minuty. Zlín tak porazil Karvinou 4:2 a střídá ji v čele tabulky moravské skupiny Juniorské ligy.
18.2.Plzeň na úvod jarní části rozstřílela Hradec Králové 5:1PLZ - HKR 5:1, 18.kolo | Dominik RejtharPlzeň vstoupila do jarní části Juniorské ligy pravou nohou a na domácím hřišti porazila Hradec Králové vysoko 5:1. Úvodní poločas přinesl remízu 1:1, nicméně Viktoriáni v rozmezí 65. až 75. minuty nastříleli svému soupeři další čtyři góly a rozhodli o své vysoké výhře.
18.2.Brno během dvou minut otočilo zápas v Jihlavě a vyhrálo 4:2JIH - BNO 2:4, 17.kolo | RedakceAčkoliv brněnská Zbrojovka vstoupila do zápasu s Jihlavou inkasovaným gólem, ze zápasu nakonec odešla jako vítěz. Na gól z deváté minuty totiž zareagovala v 17. minutě vyrovnáním a o dvě minuty později dokonce vedoucím gólem. Po prvním poločase Zbrojovka vedla 4:2 a tento stav svítil na výsledkové tabuli i po devadesáti minutách.
13.2.Nejlepší střelec Šup míří do Varnsdorfu, brněnští Gáč s Přichystalem do Frýdku-MístkuDominik RejtharNa podzim patnáctigólový Dominik Šup už nebude nastupovat v Juniorské lize. Jednadvacetiletý útočník Teplic míří na hostování do druholigového Varnsdorfu. Soutěž juniorů už na jaře neokusí ani brněnští David Gáč a Jakub Přichystal, oba mají totiž namířeno do rovněž druholigového Frýdku-Místku.
12.2.Slavia si vyšlápla na Vlašim, Plzeň a Sparta porazily třetiligové soupeřeDominik RejtharZimní příprava juniorských týmů míří do finále. Juniorská liga totiž startuje už o nadcházejícím víkendu, a tak většina týmů v uplynulých dnech sehrála závěrečná přípravná střetnutí. Jak si některým juniorským týmům na závěr zimní přípravy dařilo?
9.2.Junioři ve FNL: Chmiel zamířil do Vítkovic, Mareček a Březina na testech ve VlašimiRedakceJuniorská liga startuje už 18. února a obejde se bez několika hráčů, kteří ze svých klubů míří o kategorii výš – do Fortuna národní ligy. Brankář ostravského Baníku František Chmiel bude na jaře působit ve Vítkovicích, o místo ve Vlašimi pak bojují Daniel Mareček a David Březina ze Sparty. Kdo dál má namířeno do druhé nejvyšší soutěže?
22.1.Juniorské týmy mají za sebou první přípravné zápasy Dominik RejtharPříprava juniorských týmů na jarní část sezony je v plném proudu a řada z nich už poměřila síly s ostatními týmy z různých soutěží, které se rovněž připravují na start druhé poloviny sezony. Junioři pražské Dukly sice zatím nesehráli žádné přípravné utkání, ale zúčastnili se halového turnaje v Německu, odkud si odvezli pohár za třetí místo.
8.1.Šup, Bucha či Miker. Kteří junioři zamířili na zimní přípravu do áčka?Dominik RejtharPrvoligové a druholigové týmy tradičně se začátkem přípravy zapojily do svých kádrů i své naděje z Juniorské ligy, které dostanou šanci ukázat své umění. Mladíci nyní budou chtít ukázat své dovednosti, které případně mohou přetavit i ve výrazný posun ve fotbalové kariéře, pokud přesvědčí trenéry svých celků.
4.1.K titulu krále střelců vede ještě dlouhá cesta, ví nejlepší podzimní střelec Dominik ŠupDominik RejtharÚchvatnou střeleckou formu v podzimní části Juniorské ligy potvrzoval útočník Teplic Dominik Šup, který v 17 zápasech vsítil neskutečných 15 gólů, čímž překonal v počtu branek i loňského celkového vítěze Lukáše Matějku, jenž v dresu Plzně zaznamenal za celou sezonu 13 tref. V brankovišti se o pomyslnou korunu dělí po podzimní části sezony gólmanské duo Patrik Vízek a Vojtěch Vorel, kteří nasbírali shodně šest čistých kont.
11.12.Hráč kola Matěj Votava: Začalo mi to konečně padat a zrovna skončila podzimní částDominik RejtharV loňské sezoně ještě hrál v B třídě a nyní se stal v podzimní části už podruhé hráčem kola Juniorské ligy. Řeč je o dvacetiletém útočníkovi Zlína Matěji Votavovi, který chytil na konci podzimu parádní formu a pravidelným přísunem branek pomáhal svému mužstvu k vítězstvím. V posledním kolem letošního kalendářního roku vstřelila naděje Fastavu dvě branky do sítě Brna, které Zlínští udolali po tuhém boji poměrem 4:2.
4.12.Liberec na závěr podzimu zdolal Bohemians 1905 a odskočil jim v tabulceLIB - BOH 2:0, 17.kolo | Daniel KincJunioři Liberce dali zapomenout na předchozí tři porážky v řadě a v posledním utkání podzimní části Juniorské ligy zdolali na domácí půdě Bohemians Praha 1905 2:0. Díky této výhře navíc Slovan v tabulce svému soupeři odskočil již na rozdíl osmi bodů.
4.12.Sparta si na závěr podzimu zastřílela proti Českým BudějovicímSPA - CEB 6:1, 17.kolo | Radek BarkmanFotbalisté Sparty Praha zvládli závěrečný zápas podzimní části letošního ročníku Juniorské ligy a po vítězství nad Českými Budějovicemi v poměrem 6:1 jsou v tabulce české skupiny na druhém místě. Hosté jsou ve stejném pořadí předposlední.
3.12.Dukla a Mladá Boleslav na závěr podzimu rozdělily po bodu za remízu 1:1DUK - MBL 1:1, 17.kolo | Vít MuzikářVyrovnané utkání mezi Duklou Praha a Mladou Boleslaví nakonec vítěze nenabídlo a oba týmy si tak v posledním podzimním utkání rozdělily po bodu. Blíže výhře byli hosté, kteří se ujali vedení v průběhu prvního poločasu, ale Dukla po změně stran vyrovnala.
3.12.Teplice přetlačily poslední Jablonec a staly se podzimním půlmistrem české skupinyTEP - JAB 3:2, 17.kolo | RedakceNečekané drama přinesl souboj prvních Teplic s posledním Jabloncem. Hosté kousali a v utkání se nejprve ujali vedení a poté vyrovnali na 2:2. Domácí Teplice však nakonec zvládly Jablonec porazit, vyhrály 3:2 a staly se podzimním půlmistrem české skupiny Juniorské ligy.
3.12.Karviná porazila Slovácko a přezimuje na prvním místě moravské skupinyKAR - SLO 1:0, 16.kolo | Dominik RejtharJediný gól rozhodl duel mezi Karvinou a Slováckem. Domácí si vypracovali mnoho šancí, prosadit se však dokázali až v samém závěru. Pět minut před koncem rozhodl o výhře Karviné nad Slováckem střídající Kaczmarczyk. Karviná přezimuje na první pozici moravské skupiny Juniorské ligy.
3.12.Zlín otočil zápas v Brně a podzim zakončil výhrou 4:2BNO - ZLN 2:4, 16.kolo | Daniel KincFotbalisté Zlína dvakrát prohrávali s Brnem, přesto dokázali zvítězit. Na oba góly totiž zareagovali vyrovnáním a posléze dokonce dvakrát udeřili. Fastav tak zakončil podzim výhrou 4:2.
3.12.Ostrava zakončila podzim těsnou výhrou nad JihlavouOVA - JIH 1:0, 16.kolo | Dominik RejtharOstrava na závěr podzimní části dokázala porazit Jihlavu. O výhře nad Vysočinou rozhodl jediný gól Hejla z 63. minuty. Baník přezimuje na šesté pozici, Jihlava je čtvrtá.
3.12.Slavia zvítězila lehce nad Hradcem a dotáhla se na něj v tabulceHKR - SLA 1:3, 17.kolo | Ondřej NovotnýPoslední zápas letošního roku v Juniorské lize mají za sebou už i hráči Hradce Králové a pražské Slavie. Ta na východ Čech sice nepřijížděla v jednoznačné roli favorita, na hřišti to ale vypadalo jinak, a to především po devadesáti minutách na výsledkové tabuli. Hradeckým se totiž v koncovce nedařilo, což nemohli říct hosté, kteří tak zaslouženě letošní rok uzavřeli vybojováním třech bodů.
1.12.Po pětigólové přestřelce si Olomouc odvezla z Třince všechny bodyTRI - OLO 2:3, 16.kolo | RedakceZápas plný šancí a gólů. Tak by se dal v krátkosti shrnout duel mezi Třincem a Olomoucí, který nabídl velké množství šancí a také pět gólů. Úspěšnější nakonec byla hostující Sigma, která v Třinci zvítězila těsně 3:2. Pro oba týmy to byl poslední zápas podzimní části.
1.12.Hráč kola Kryštof Pospíšil: Mým cílem je co nejdříve nakouknout do áčkaMarek JanošKřídelníkovi juniorky Slovácka se v posledním kole podařil mimořádný kousek. Devatenáctiletý Kryštof Pospíšil během necelých dvaceti minut zkompletoval hattrick a především jeho zásluhou Slovácko otočilo utkání se Zbrojovkou z 1:3 na 4:3. Ocenění pro hráče kola tak nemohl brát nikdo jiný. Dalším cílem je A-tým, říká rychlonohý ofenzivní hráč.
30.11.Příbram dotáhla dvoubrankové manko a s Plzní si rozdělila po boduPRI - PLZ 3:3, 17.kolo | Matěj VybíralUž ve čtvrtek se odehrálo utkání 17. kola české skupiny Juniorské ligy mezi Příbramí a Plzní. Hosté ze západu Čech měli duel skvěle rozehraný, neboť vedli 2:0 a posléze 3:1. Do vítězného konce jej však nedotáhli, protože Příbram snížila a čtyři minuty před koncem dokonce vyrovnala na konečných 3:3.
28.11.Pospíšil hattrickem otočil duel proti Brnu a zajistil Slovácku výhruSLO - BNO 4:3, 15.kolo | Daniel KincSkvělé představení sledovala padesátka diváků v dohrávaném utkání mezi Slováckem a Brnem. V zápase plném zvratů se Zbrojovka dostala do vedení 3:1, ovšem o body nakonec přišla. Kryštof Pospíšil totiž během třiceti minut nastřílel hattrick a zajistil Slovácku výhru 4:3.
27.11.Hráč kola Jakub Šípek: Dát gól Spartě byl můj nekrásnější fotbalový momentDominik RejtharPřestože je mu teprve osmnáct let, má za sebou už zkušenost s nejvyšší českou soutěží, pádem o patro níž, a aktuálně boj o postup zpátky. Řeč je o hradeckém útočníkovi Jakubu Šípkovi, jenž v letošní sezoně nastupuje střídavě ve Fortuna národní lize a Juniorské lize, kde ho vidíme, pokud nedostane příležitost mezi muži. Na kontě zde má aktuálně čtyři trefy, z toho dvě vsítil do branky posledního Jablonce, který porazil Hradec Králové vysoko 4:1.
27.11.Slavia si až nečekaně snadno poradila s Příbramí, nasázela jí pět gólůSLA - PRI 5:1, 16.kolo | Dominik RejtharJednoznačným výsledkem skončilo utkání 16. kola mezi Slavií a Příbramí. Úspěšní byli domácí sešívaní, kteří Středočechům postupně nasázeli pět gólů, a to ještě neproměnili pokutový kop. Čestný zásah Příbramských zaznamenal nejzkušenější hráč na hřišti Daniel Tarczal.

Dvacetiletý útočník Zlína přispěl k výhře 4:2 nad Zbrojovkou Brno dvěma góly.