JAB - SPA

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

11.12.Hráč kola Matěj Votava: Začalo mi to konečně padat a zrovna skončila podzimní částDominik RejtharV loňské sezoně ještě hrál v B třídě a nyní se stal v podzimní části už podruhé hráčem kola Juniorské ligy. Řeč je o dvacetiletém útočníkovi Zlína Matěji Votavovi, který chytil na konci podzimu parádní formu a pravidelným přísunem branek pomáhal svému mužstvu k vítězstvím. V posledním kolem letošního kalendářního roku vstřelila naděje Fastavu dvě branky do sítě Brna, které Zlínští udolali po tuhém boji poměrem 4:2.
4.12.Liberec na závěr podzimu zdolal Bohemians 1905 a odskočil jim v tabulceLIB - BOH 2:0, 17.kolo | Daniel KincJunioři Liberce dali zapomenout na předchozí tři porážky v řadě a v posledním utkání podzimní části Juniorské ligy zdolali na domácí půdě Bohemians Praha 1905 2:0. Díky této výhře navíc Slovan v tabulce svému soupeři odskočil již na rozdíl osmi bodů.
4.12.Sparta si na závěr podzimu zastřílela proti Českým BudějovicímSPA - CEB 6:1, 17.kolo | Radek BarkmanFotbalisté Sparty Praha zvládli závěrečný zápas podzimní části letošního ročníku Juniorské ligy a po vítězství nad Českými Budějovicemi v poměrem 6:1 jsou v tabulce české skupiny na druhém místě. Hosté jsou ve stejném pořadí předposlední.
3.12.Dukla a Mladá Boleslav na závěr podzimu rozdělily po bodu za remízu 1:1DUK - MBL 1:1, 17.kolo | Vít MuzikářVyrovnané utkání mezi Duklou Praha a Mladou Boleslaví nakonec vítěze nenabídlo a oba týmy si tak v posledním podzimním utkání rozdělily po bodu. Blíže výhře byli hosté, kteří se ujali vedení v průběhu prvního poločasu, ale Dukla po změně stran vyrovnala.
3.12.Teplice přetlačily poslední Jablonec a staly se podzimním půlmistrem české skupinyTEP - JAB 3:2, 17.kolo | RedakceNečekané drama přinesl souboj prvních Teplic s posledním Jabloncem. Hosté kousali a v utkání se nejprve ujali vedení a poté vyrovnali na 2:2. Domácí Teplice však nakonec zvládly Jablonec porazit, vyhrály 3:2 a staly se podzimním půlmistrem české skupiny Juniorské ligy.
3.12.Karviná porazila Slovácko a přezimuje na prvním místě moravské skupinyKAR - SLO 1:0, 16.kolo | Dominik RejtharJediný gól rozhodl duel mezi Karvinou a Slováckem. Domácí si vypracovali mnoho šancí, prosadit se však dokázali až v samém závěru. Pět minut před koncem rozhodl o výhře Karviné nad Slováckem střídající Kaczmarczyk. Karviná přezimuje na první pozici moravské skupiny Juniorské ligy.
3.12.Zlín otočil zápas v Brně a podzim zakončil výhrou 4:2BNO - ZLN 2:4, 16.kolo | Daniel KincFotbalisté Zlína dvakrát prohrávali s Brnem, přesto dokázali zvítězit. Na oba góly totiž zareagovali vyrovnáním a posléze dokonce dvakrát udeřili. Fastav tak zakončil podzim výhrou 4:2.
3.12.Ostrava zakončila podzim těsnou výhrou nad JihlavouOVA - JIH 1:0, 16.kolo | Dominik RejtharOstrava na závěr podzimní části dokázala porazit Jihlavu. O výhře nad Vysočinou rozhodl jediný gól Hejla z 63. minuty. Baník přezimuje na šesté pozici, Jihlava je čtvrtá.
3.12.Slavia zvítězila lehce nad Hradcem a dotáhla se na něj v tabulceHKR - SLA 1:3, 17.kolo | Ondřej NovotnýPoslední zápas letošního roku v Juniorské lize mají za sebou už i hráči Hradce Králové a pražské Slavie. Ta na východ Čech sice nepřijížděla v jednoznačné roli favorita, na hřišti to ale vypadalo jinak, a to především po devadesáti minutách na výsledkové tabuli. Hradeckým se totiž v koncovce nedařilo, což nemohli říct hosté, kteří tak zaslouženě letošní rok uzavřeli vybojováním třech bodů.
1.12.Po pětigólové přestřelce si Olomouc odvezla z Třince všechny bodyTRI - OLO 2:3, 16.kolo | RedakceZápas plný šancí a gólů. Tak by se dal v krátkosti shrnout duel mezi Třincem a Olomoucí, který nabídl velké množství šancí a také pět gólů. Úspěšnější nakonec byla hostující Sigma, která v Třinci zvítězila těsně 3:2. Pro oba týmy to byl poslední zápas podzimní části.
1.12.Hráč kola Kryštof Pospíšil: Mým cílem je co nejdříve nakouknout do áčkaMarek JanošKřídelníkovi juniorky Slovácka se v posledním kole podařil mimořádný kousek. Devatenáctiletý Kryštof Pospíšil během necelých dvaceti minut zkompletoval hattrick a především jeho zásluhou Slovácko otočilo utkání se Zbrojovkou z 1:3 na 4:3. Ocenění pro hráče kola tak nemohl brát nikdo jiný. Dalším cílem je A-tým, říká rychlonohý ofenzivní hráč.
30.11.Příbram dotáhla dvoubrankové manko a s Plzní si rozdělila po boduPRI - PLZ 3:3, 17.kolo | Matěj VybíralUž ve čtvrtek se odehrálo utkání 17. kola české skupiny Juniorské ligy mezi Příbramí a Plzní. Hosté ze západu Čech měli duel skvěle rozehraný, neboť vedli 2:0 a posléze 3:1. Do vítězného konce jej však nedotáhli, protože Příbram snížila a čtyři minuty před koncem dokonce vyrovnala na konečných 3:3.
28.11.Pospíšil hattrickem otočil duel proti Brnu a zajistil Slovácku výhruSLO - BNO 4:3, 15.kolo | Daniel KincSkvělé představení sledovala padesátka diváků v dohrávaném utkání mezi Slováckem a Brnem. V zápase plném zvratů se Zbrojovka dostala do vedení 3:1, ovšem o body nakonec přišla. Kryštof Pospíšil totiž během třiceti minut nastřílel hattrick a zajistil Slovácku výhru 4:3.
27.11.Hráč kola Jakub Šípek: Dát gól Spartě byl můj nekrásnější fotbalový momentDominik RejtharPřestože je mu teprve osmnáct let, má za sebou už zkušenost s nejvyšší českou soutěží, pádem o patro níž, a aktuálně boj o postup zpátky. Řeč je o hradeckém útočníkovi Jakubu Šípkovi, jenž v letošní sezoně nastupuje střídavě ve Fortuna národní lize a Juniorské lize, kde ho vidíme, pokud nedostane příležitost mezi muži. Na kontě zde má aktuálně čtyři trefy, z toho dvě vsítil do branky posledního Jablonce, který porazil Hradec Králové vysoko 4:1.
27.11.Slavia si až nečekaně snadno poradila s Příbramí, nasázela jí pět gólůSLA - PRI 5:1, 16.kolo | Dominik RejtharJednoznačným výsledkem skončilo utkání 16. kola mezi Slavií a Příbramí. Úspěšní byli domácí sešívaní, kteří Středočechům postupně nasázeli pět gólů, a to ještě neproměnili pokutový kop. Čestný zásah Příbramských zaznamenal nejzkušenější hráč na hřišti Daniel Tarczal.
27.11.České Budějovice obraly Teplice o bod, duel skončil nerozhodně 2:2CEB - TEP 2:2, 16.kolo | Pavel Kortus ml.Cenný bod uhrála juniorka Dynama s favorizovanými Teplicemi. Jihočeši v posledním domácím podzimním duelu obrali o body celek z předních příček tabulky, když po sympatickém výkonu uhráli remízu 2:2. Černobílí o poločase vedli, po změně stran ale měly Teplice převahu.
27.11.Mladá Boleslav dobře rozehraný zápas proti Hradci do vítězného konce nedotáhlaMBL - HKR 3:3, 16.kolo | Daniel KincVedení 2:0 ani posléze 3:1 nestačilo juniorům Mladé Boleslavi, aby zápas s Hradcem Králové dotáhli do vítězného konce. Votroci z východu Čech se totiž nevzdali a díky dvěma rychlým gólům během pouhých dvou minut vyrovnali na konečných 3:3.
27.11.Jihlava poprvé v sezoně zdolala Olomouc, rozhodl jediný gól SvatíkaJIH - OLO 1:0, 15.kolo | RedakceDva vzájemné zápasy Jihlavy s Olomoucí v této sezoně Juniorské ligy nabídly shodně remízu 1:1. V tom třetím jsme však poznali vítěze. Stala se jím Jihlava, která porazila Sigmu těsně 1:0 díky gólu Martina Svatíka.
26.11.Jablonec se po měsíci dočkal výhry, doma otočil duel s DuklouJAB - DUK 3:2, 16.kolo | Matěj VybíralTři zápasy čekal Jablonec na další, svou třetí, výhru v Juniorské lize. Dočkal se až v utkání 16. kola proti Dukle, s níž sice dvakrát prohrával, ovšem vždy srovnal krok a ve druhém poločase dokonce udeřil i potřetí. Na gól Severočechů už Dukla nedokázala zareagovat, a tak se z vítězství radovali právě domácí.
26.11.Třinec oplatil Karviné týden starou porážku, vyhrál 2:1KAR - TRI 1:2, 15.kolo | Daniel KincPřed týdnem Třinec v Karviné neuspěl a prohrál 1:3. Tentokrát se však v 15. kole karty obrátily a Třinečtí svého soupeře dokázali porazit 2:1. Největší podíl na výhře hostů měl Petr Hošek, který se postaral o obě trefy Slezanů.
26.11.Stíhačka Baníku nestačila, body zůstaly ve ZlíněZLN - OVA 3:2, 15.kolo | Petr DejnožkaFotbalisté zlínského Fastavu dokázali na vlastním hřišti v souboji s Baníkem Ostrava potvrdit roli favorita a připsali si tři body. Za vítězstvím vykročili již v prvním poločase, zejména v závěru ale Ostravští nepříjemně kousali a nakonec po pětibrankové přestřelce padli výsledkem 2:3. Díky zaváhání vedoucí Karviné se boj o první příčku dramatizuje, Zlín nyní ztrácí již pouhé dva body.
26.11.O výhře nad Libercem rozhodla Plzeň až ve druhém poločasePLZ - LIB 3:0, 16.kolo | Dominik RejtharDlouho to byla taktická bitva bez větších příležitostí na jedné či druhé straně. Po změně stran se přece jen domácí dokázali prosadit, a sice hned třikrát. Na vítězstvím Plzně 3:0 nad Slovanem Liberec se góly podepsali Skála a dvakrát Vais.
25.11.Sparta s Bohemians rychle prohrávala, ztrátu však smazala a remizovalaBOH - SPA 2:2, 16.kolo | Lukáš JasoněkPřekvapivou remízou skončilo malé pražské derby mezi Bohemians a Spartou. Podceňovaný domácí tým si díky trefám Káše brzy vypracoval dvougólový náskok, který až v závěru poločasu zmírnil Dao. Po změně stran vyrovnal Juliš a Sparta byla v laufu. Doplatila ale na zahazování svých šancí, kvůli čemuž si nakonec připsala pouze bod. I díky němu se však letenský klub vyšvihl na první pozici, kde se bude vyhřívat minimálně do pondělí.
20.11.V souboji Teplic s Bohemians padlo devět gólů! Radovali se nakonec TepličtíTEP - BOH 5:4, 15.kolo | Dominik RejtharDevět gólů, čtyři nařízení pokutové kopy. Utkání 15. kola české skupiny Juniorské ligy mezi Teplicemi a Bohemians Praha 1905 rozhodně nenudilo. Slavit však nakonec mohli domácí Teplice, které klokany z Vršovic porazily těsně 5:4.
20.11.Olomouc otočila zápas proti Ostravě a brala tři bodyOLO - OVA 4:3, 14.kolo | Michal JanoštíkSkvělý obrat Olomouce. Junioři Sigmy ve 14. kole moravské skupiny Juniorské ligy prohrávali na domácí půdě s Baníkem Ostrava 1:3, ovšem nevzdali se a odměna přišla záhy. Domácí totiž stáhli dvougólovou ztrátu, poté dokonce udeřili i počtvrté a mohli se radovat z výhry 4:3.
20.11.Sparta potřetí v řadě vyhrála, na hřišti Slovanu uspěla 2:1LIB - SPA 1:2, 15.kolo | Dominik JakubecTřetí vítězný zápas v řadě má za sebou pražská Sparta, která v rámci 15. kola české skupiny Juniorské ligy uspěla na hřišti Liberce. O výhru 2:1 se góly zasloužili Matoušek a Dao, domácí snížení Micovčákem už k bodům nevedlo. Slovan naopak tři zápasy na výhru čeká.
20.11.Gólová přestřelka i v Příbrami. Šťastnější však odjížděla BoleslavPRI - MBL 2:4, 15.kolo | Ondřej Novotný15. kolo Juniorské ligy se v pondělí hodinu po poledni také začalo odehrávat na umělém povrchu v Příbrami. Ta přivítala Mladou Boleslav a favoritem měli být domácí. Jenomže výsledek je nakonec naprosto opačný, Příbramským se v průběhu povedlo pouze vyrovnat a po dalších trefách slavili hostující hráči.
20.11.Karviná potvrdila roli favorita a doma zdolala Třinec 3:1KAR - TRI 3:1, 14.kolo | Daniel KincJasného favorita měl duel 14. kola moravské části Juniorské ligy, v němž první Karviná přivítala poslední Třinec. Papírové předpoklady se alespoň co se týče výsledku naplnily, neboť Karvinští svého soupeře po gólech Sase, Lingra a Puchela zdolali 3:1. Jediný gól hostů zaznamenal Samiec.
20.11.Dukla otočila zápas proti Českým Budějovicím a slavila výhruDUK - CEB 2:1, 15.kolo | Vít MuzikářAčkoliv Dukla naskočila do utkání s Českými Budějovicemi aktivně, paradoxně prohrávala po gólu Matouška. Ve druhém poločase se však domácí zásluhou Brandnera a Brabence dvakrát prosadili a otočili duel 15. kola české skupiny Juniorské ligy ve svůj prospěch.
19.11.Třetí výhra v řadě pro Slavii, sešívaní uspěli na hřišti Plzně 3:0PLZ - SLA 0:3, 15.kolo | Dominik RejtharJendoznačným výsledkem skončilo utkání Plzně se Slavií. Hosté z hlavního města Plzeň zaskočili třemi trefami v prvním poločase, po němž vedli 3:0. Západočeši už se ve druhém poločase i přes šance na Slavii gólově nedotáhli, a tak prohráli 0:3.

Dvacetiletý útočník Zlína přispěl k výhře 4:2 nad Zbrojovkou Brno dvěma góly.