CEB - PLZ

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

23.4.Karviná našla střelecký apetit, Liberci nadělila šest branekKAR - LIB 6:1, 3.kolo | Michal ChadimFotbalisté Karviné se v nadstavbové části v úvodních dvou kolech střelecky trápili, neboť v ní více jak 180 minut nevstřelili ani jeden gól. Tuto nelichotivou statistiku dokázali přerušit až v třetím zápase proti Liberci, proti kterému se prosadili hned šestkrát. Velký podíl na tom měl Ondřej Lingr, který v zápase zaznamenal hattrick.
23.4.Plzeň poprvé v nadstavbě vyhrála, zdolala dosud neporaženou SlaviiPLZ - SLA 2:0, 3.kolo | Dominik RejtharDuel nadstavbové skupiny B mezi Viktorií Plzeň a Slavií Praha přinesl premiérové okamžiky. Zatímco Viktoriáni se radovali ze zisku tří bodů vůbec poprvé v nadstavbové skupině, sešívaní po dvou předchozích výhrách poprvé prohráli. Zápas vyzněl lépe pro Plzeň v poměru 2:0.
23.4.Teplice vyhrály na Spartě a jsou v čele nadstavbové skupiny o titulSPA - TEP 0:2, 3.kolo | Radek BarkmanFotbalisté Sparty Praha zaznamenali v nadstavbové části Juniorské ligy první porážku. Na trávníku tréninkového centra na Strahově totiž nestačili na Teplice poměrem 0:2. Oba góly dali hosté po rohovém kopu, nejprve se prosadil Pavel Čmovš a po něm v závěru také Marek Richter. Severočeši díky této výhře poskočili do čela nadstavbové skupiny A.
23.4.Dukla otočila zápas proti Třinci a radovala se z druhé výhry v nadstavběDUK - TRI 4:1, 3.kolo | Dominik RejtharFotbalisté Dukly Praha v domácím utkání proti Třinci od 17. minuty prohrávali 0:1, ale zbraně nesložili a zápas ještě v prvním poločase dokázali otočit. Ve druhé půli navíc přidali další dva zásahy a radovali se z výhry 4:1.
22.4.Jihlava nestačila na Bohemians, rozhodla jediná brankaBOH - JIH 1:0, 3.kolo | Štěpán SlovákDomácím patřil především první poločas, ve kterém si vypracovali několik šancí, hosty hned dvakrát zachránila branková konstrukce. Jihlavští ve druhé půli srovnali obrázek hry, skóre se už ale neměnilo. Pražané berou první výhru v nadstavbové části, Vysočina podruhé prohrála.
22.4.Slovácko se trefilo třikrát proti Mladé Boleslavi, bere všechny bodyMBL - SLO 1:3, 3.kolo | Štěpán SlovákNejvětší rozdíl byl v zakončení. Domácí si vypracovali několik slibných příležitostí, ovšem prosadili se až v poslední minutě. Hosté byli produktivní a v tabulce nadstavbové části jdou do čela, Mladá Boleslav naopak poprvé padla.
22.4.Přestřelka mezi Jabloncem a Brnem skončila smíremJAB - BNO 3:3, 3.kolo | Ondřej BelákV rámci 3. kola nadstavbové skupiny B na sebe v krásném letním počasí narazily celky Jablonce a Zbrojovky. Ačkoliv domácí do utkání skvěle vstoupili, Brno nesložilo zbraně a stáhlo dvoubrankové manko. Velice atraktivní byla zejména první perioda, která divákům nabídla hned pět gólů. Severočeši stále čekají na první vítězství, zatímco Zbrojovka zůstává neporažena.
22.4.Hradec nedal penaltu, přesto v deseti hráčích vybojoval vítězství proti BaníkuHKR - OVA 2:1, 3.kolo | Ondřej NovotnýV neděli odpoledne nadstavbová skupina A zamířila také do Hradce Králové, kde domácí celek přivítal Baník. Ostravané byli před utkáním v mírné roli favorita, Hradečtí ale zase posíleni fotbalisty z A-týmu, tudíž se tyto předzápasové prognózy vymazaly. A na hřišti se poté více minut dařilo domácím, kteří inkasovali až v poslední části hry za stavu 2:0 a Baníku pak už vyrovnání nedovolili.
22.4.Hráč kola Nermin Haljeta: Jít do Česka byl pro mě krok kupředuDominik RejtharDvacetiletý slovinský útočník Nermin Haljeta od začátku letošní sezony obléká dres Teplic, kam dorazil z prvoligového slovinského NK Krsko. V nejvyšší české soutěži vysoký forvard zatím zasáhl do čtyř duelů, v nichž ale nastřádal jen několik desítek minut. V Juniorské lize naopak pálí ostrými, když na svém kontě má osm přesných tref. Naposledy dvěma brankami pomohl skolit Karvinou.
18.4.Jihlava v předehrávce zdolala Budějovice a slaví druhou výhru v nadstavběCEB - JIH 0:3, 9.kolo | Pavel Kortus ml.Týmy Českých Budějovic a Jihlavy předehrávaly utkání posledního 9. kola nadstavbové skupiny B a lépe z něj vzešli junioři z Vysočiny. Ti na jihu Čech uspěli po výsledku 3:0, když se postupně prosadili Amir Mašič z penalty, Pavel Svoboda a znovu Amir Mašič. Pro Jihlavu je to druhá výhra ze tří zápasů v nadstavbě, Dynamo poprvé prohrálo.
16.4.Sparta vyhrála v Ostravě a po dvou kolech je v čele skupiny o titulOVA - SPA 0:3, 2.kolo | Daniel KincSparta zůstává po dvou kolech nadstavbové skupiny o titul jediným týmem, který ještě neztratil ani bod a je tak v čele tabulky. Pražané po předchozí výhře nad Hradcem Králové tentokrát uspěli na půdě Baníku Ostrava, kde po gólech Psychého (vlastní), Traoreho a Rističe vyhráli 3:0.
16.4.České Budějovice se s Bohemians rozešly nerozhodně, diváci viděli šest gólůCEB - BOH 3:3, 2.kolo | Pavel Kortus ml.Přestože juniorka Českých Budějovic prakticky celý zápas vedla, s Bohemians se rozešla nerozhodně 3:3. Jihočeši měli i dvoubrankový náskok, klokanům se však vždy povedlo vyrovnat. Zajímavý duel tak vítěze nenašel, přestože o výhru bojovaly oba celky až do závěrečného hvizdu.
16.4.Třinec doma zdolal Jablonec 3:1 a slaví šestou výhru v sezoněTRI - JAB 3:1, 2.kolo | Daniel KincJunioři Třince vzešli ze vzájemného utkání s Jabloncem v rámci 2. kola nadstavbové skupiny B lépe. Severočeši sice na půdě Slezanů díky gólu Čvančary vedli 1:0, avšak domácí ještě v první půli Dedičem vyrovnali a ve druhé půli po gólech Hykela a Markiefky zápas otočili ve svůj prospěch. Pro Třinec to byla první výhra v nadstavbě, celkově šestá v celé sezoně.
16.4.Brno vyhrálo v nadstavbě i druhý zápas 2:1. Po Olomouci zdolalo PlzeňBNO - PLZ 2:1, 2.kolo | Daniel KincDlouho vyrovnaný zápas mezi Brnem a Plzní rozhodl až dvanáct minut před koncem Miroslav Kroutil, pro kterého to byla třetí trefa v letošní sezoně Juniorské ligy. Brněnští tak vyhráli i druhý zápas v nadstavbě 2:1, naopak Plzeňané po předchozí remíze s Jabloncem tentokrát vyšli na prázdno.
16.4.Slavia si na Xaverově pohrála s Olomoucí a je v čele skupiny BSLA - OLO 5:1, 2.kolo | Radek BarkmanFotbalisté Slavie Praha se postarali o další vítězství v části poražených letošního ročníku Juniorské ligy, když dokázali na domácím hřišti porazit mužstvo Olomouce přesvědčivě 5:1. O triumfu rozhodli v první půli, kterou ovládli poměrem 4:0.
15.4.Liberec přehrál Příbram a slaví zisk prvních bodů v nadstavbové částiLIB - PRI 3:0, 2.kolo | Dominik JakubecPorážku 2:5 s Mladou Boleslaví chtěli odčinit junioři Liberce. Těm v utkání proti Příbrami, která v prvním kole remizovala s Teplicemi 1:1, měly pomoci i posily z A-týmu. Slovanu se nakonec podařilo Příbram porazit 3:0, což znamená zisk prvních tří bodů v nadstavbové skupině o titul. Středočeši mají po dvou zápasech jeden bod.
15.4.Dukla dvěma góly otočila zápas v Jihlavě a poprvé bodovalaJIH - DUK 1:2, 2.kolo | RedakceZatímco Jihlava v prvním kole nadstavbové části naplno bodovala, Dukla poznala hořkost porážky. Oba týmy si nyní role vyměnily. Ačkoliv se Jihlavští dostali do vedení a byli lepším týmem, hosté z Prahy duel na Vysočině otočili a odvezli si tři body po výhře 2:1.
15.4.Hradec získal na Slovácku první body v nadstavbě, na gól Kubaly odpověděl ŠípekSLO - HKR 1:1, 2.kolo | Marek JanošHradec Králové ve druhém kole nadstavbové části poprvé bodoval. Východočeši remizovali se Slováckem 1:1. Po bezbrankovém prvním poločase se trefil domácí Kubala, ale v 60. minutě za hosty srovnal Šípek.
14.4.Hráč kola Ondřej Pachlopník: Podařilo se téměř vše, na co jsem sáhlMartin LísalOsmnáctiletý záložník Ondřej Pachlopník si v letošní sezoně připsal starty za týmy U18, U19, ale i U21. Za juniorku se naposledy blýskl dvěma góly proti Olomouci, kterými v závěrečných třinácti minutách otočil duel z 0:1 na 2:1 a díky němu si Zbrojovka na úvod nadstavbové části o umístění připsala tři body.
14.4.Dva góly během jedné minuty rozhodly o dělbě bodů mezi Zlínem a BoleslavíZLN - MBL 1:1, 2.kolo | Tomáš KalasDruhým kolem pokračuje nadstavbová skupina A, v níž se bojuje o titul. Zlínští v prvním utkání této fáze podlehli Slovácku, ovšem tentokrát už se bodového zisku dočkali. V utkání proti Mladé Boleslavi se sice dostali v 82. minutě do vedení 1:0, ovšem ještě v téže minutě Středočeši vyrovnali. Oba týmy si tak rozdělily po bodu za remízu 1:1.
14.4.Teplice doma neinkasovaly a bezpečně přehrály KarvinouTEP - KAR 3:0, 2.kolo | Ondřej NovotnýDruhé kolo nadstavbové části letošní sezony v Juniorské lize se v sobotu s dopoledním startem odehrálo také v Teplicích. A byl to právě domácí celek, který celé střetnutí ovládl, jelikož hostující Karviné se nepovelo ani jednou skórovat a na dalekou zpáteční cestu navíc obdržela od Teplic tři branky. Nejpodstatnější se odehrálo na přelomu obou polovin.
9.4.Nečekaná střelnice v pražském derby! Slavia deklasovala klokany na jejich půděBOH - SLA 2:5, 1.kolo | Richard WagnerVelmi krutá odveta za dvojici zápasů ze základní části Juniorské ligy. Tak by se dalo nazvat vršovické derby mezi Bohemians a Slavií. V posledním vzájemném utkání překlopili klokani výsledek na svou stranu v samotném závěru, přičemž rozhodovali v nastaveném čase. Ekipa z Edenu v rámci prvního kola nadstavbové části vrátila svému rivalovi z desátého pražského obvodu předchozí dvě porážky i s úroky.
9.4.Baník na úvod skupiny o titul přetlačil v derby KarvinouKAR - OVA 0:2, 1.kolo | Michal ChadimV rámci úvodního kola skupiny o titul zajížděli do sportovního centra Kovona v Karviné fotbalisté Baníku Ostrava. Zápas nebyl příliš pohledný, oba týmy si v něm nevytvořily příliš šancí, přesto hostující hráči dokázali vytěžit z minima maximum a po povedených dvou akcích si z Karviné odvezli všechny tři body.
9.4.Slovácko vyhrálo na hřišti Zlína 2:1 a vkročilo do boje o titul ziskem tří bodůZLN - SLO 1:2, 1.kolo | Michal JanoštíkFotbalisté Slovácka si po dobrém výkonu odvezli ze hřiště Zlína plný počet bodů. Na hřišti Fastavu vyhráli 2:1, když se pod vítězství svými góly podepsali Vasiljev a Sikharulidze. Za domácí pouze snižoval Votava, avšak na vyrovnání už se Zlínští nezmohli.
9.4.Příbram může být po špatném výkonu proti Teplicím ráda za bodPRI - TEP 1:1, 1.kolo | Tomáš ReinerPříbram měla v úvodním zápase skupiny o titul Juniorské ligy výhodu domácího prostředí, proti Teplicím se ovšem prezentovala velmi špatnou kombinační hrou, navzdory tomu si z utkání proti lepšímu týmu ze severu Čech odnesla bod za remízu 1:1.
9.4.Novotný vystřelil dvěma góly výhru Sparty nad Hradcem KrálovéSPA - HKR 2:1, 1.kolo | Radek BarkmanFotbalisté pražské Sparty odstartovali úspěšně nadstavbovou část Juniorské ligy, když na domácím trávníku dokázali zdolat mužstvo Hradce Králové 2:1. Všechny góly padly v první půli. Hrdinou se stal dvougólový Ondřej Novotný.
9.4.Jediný gól Švantnera stačil Českým Budějovicím na tři body proti DukleDUK - CEB 0:1, 1.kolo | Michal ChadimNa samém okraji Prahy v údolí řeky Berounky se v prvním kole skupiny o umístění utkali junioři Dukly a Českých Budějovic. Utkání příliš fotbalové krásy nenabídlo, k vidění bylo dost nepřesností a jeden gól, o který se postarali po rychlém protiútoku hráči Budějovic, kteří si tak připisují do tabulky tři body za těsné vítězství 1:0.
9.4.Brno v posledních třinácti minutách otočilo duel na hřišti OlomouceOLO - BNO 1:2, 1.kolo | Daniel KincJunioři Sigmy Olomouc mohli po skončení utkání žehrat na neproměňování šancí. Za stavu 1:0 mohli několikrát navýšit své vedení, jenže příležitosti neproměnili, a tak dvakrát udeřilo na straně druhé. Díky dvěma gólům Pachlopníka Zbrojovka duel otočila a vyhrála 2:1.
8.4.Plzeň v přestřelce remizovala s Jabloncem 3:3PLZ - JAB 3:3, 1.kolo | Matěj VybíralZápas mezi Viktorií Plzeň a Jabloncem rozehrál druhou polovinu Juniorské ligy. Ta se nyní rozdělila na dvě poloviny, tyto dva celky hrají ve skupině o konečné 11. až 20. místo, Plzni unikl postup do skupiny o titul o pouhé dva body. Severočeši posíleni několika hráči z A-týmu sehráli na stadionu v Luční ulici dobrý zápas a nakonec vybojovali za remízu 3:3 cenný bod.
8.4.Mladá Boleslav vstoupila do boje o titul vysokou výhrou nad LibercemMBL - LIB 5:2, 1.kolo | Michal JanoštíkDuel Mladé Boleslavi se Slovanem Liberec otevřel boje také v nadstavbové skupině A, v níž se bude bojovat o titul. A jeho obhájce z Mladé Boleslavi vkročil do druhé části sezony pravou nohou, když Slovan porazil vysoko 5:2. Pro liberecký celek to byla první porážka v jarní části sezony.

Nermin Haljeta

Slovinský útočník ve službách Teplic pomohl dvěma góly k výhře svého týmu nad Karvinou v poměru 3:0.