22.4.2018
13:00 hod
JAB - BNO
3 : 3
23.4.2018
11:00 hod
KAR - LIB
6 : 1
23.4.2018
11:00 hod
PLZ - SLA
2 : 0
23.4.2018
13:00 hod
SPA - TEP
0 : 2
23.4.2018
13:00 hod
DUK - TRI
4 : 1
29.4.2018
10:15 hod
DUK - BOH
ONLINE
29.4.2018
11:00 hod
TEP - HKR
ONLINE
29.4.2018
11:00 hod
TRI - BNO
ONLINE
29.4.2018
11:00 hod
SLA - JAB
ONLINE
30.4.2018
11:00 hod
MBL - PRI
ONLINE
30.4.2018
11:00 hod
SLO - OVA
ONLINE
30.4.2018
11:00 hod
ZLN - KAR
ONLINE
30.4.2018
13:00 hod
LIB - SPA
ONLINE
30.4.2018
13:00 hod
JIH - OLO
ONLINE
30.4.2018
13:00 hod
CEB - PLZ
ONLINE
5.4.2018 | Redakce

Nadstavbová část Juniorské ligy byla rozlosována

Středečním dohrávaným utkáním mezi Slavií a Spartou (4:4) definitivně skončila základní část Juniorské ligy a o nadcházejícím víkendu již propuknou boje o konečné umístění v rámci nadstavbových skupin A a B. Ve skupině o titul (skupina A) nechybí ani obhájce titulu Mladá Boleslav.

Foto: fkmb.cz

Z nadstavbové skupiny A vzejde mistr Juniorské ligy pro ročník 2017/18. Ve skupině, v níž nechybí ani obhájce titulu z Mladé Boleslavi, jsou dále mužstva Sparty, Teplic, Příbrami, Hradce Králové a Liberce z české skupiny a Karviné, Zlína, Ostravy a Slovácka z moravské. Postup do této skupiny si mužstva zajistila na základě umístění v základní části své skupiny.

V nadstavbové skupině B se hraje o konečné umístění na 11. až 20. pozici a týká se to mužstev Plzně, Slavie, Dukly, Bohemians 1905, Jablonce a Českých Budějovic z české skupiny a Jihlavy, Olomouce, Brna a Třince z moravské.

Rozlosování:



Čtěte také:

9.4.Nečekaná střelnice v pražském derby! Slavia deklasovala klokany na jejich půdě
8.4.Jihlava podruhé v sezoně deklasovala Třinec 5:0
8.4.Mladá Boleslav vstoupila do boje o titul vysokou výhrou nad Libercem
8.4.Plzeň v přestřelce remizovala s Jabloncem 3:3
4.4.Derby Slavie se Spartou skončilo divokou remízou, Letenští slaví prvenství
 
 

Hráč kola

Hráč kola

Nermin Haljeta

Pozice: Útočník
Rok narození: 1997

Slovinský útočník ve službách Teplic pomohl dvěma góly k výhře svého týmu nad Karvinou v poměru 3:0.

Tabulka ligy

Tabulka Nadstavbová skupina A

#TýmZB
1. FK Teplice 3 7
2. 1.FC Slovácko 3 7
3. AC Sparta Praha 3 6
4. FK Mladá Boleslav 3 4
5. FC Hradec Králové 3 4
6. MFK Karviná 3 3
7. FC Baník Ostrava 3 3
8. FC Slovan Liberec 3 3
9. FC Fastav Zlín 2 1
10. 1.FK Příbram 2 1

Tabulka Nadstavbová skupina B

#TýmZB
1. FC Zbrojovka Brno 3 7
2. FC Vysočina Jihlava 4 6
3. SK Slavia Praha 3 6
4. FK Dukla Praha 3 6
5. FC Viktoria Plzeň 3 4
6. Bohemians Praha 1905 3 4
7. SK Dynamo Č. Budějovice 3 4
8. FK Fotbal Třinec 3 3
9. FK Jablonec 3 2
10. SK Sigma Olomouc 2 0

Podrobné tabulky