30.7.2017
11:00 hod
JIH - BNO
X
30.7.2017
16:00 hod
OVA - OLO
X
30.7.2017
16:00 hod
TRI - KAR
X
30.7.2017
16:00 hod
TEP - HKR
X
30.7.2017
16:00 hod
JAB - MBL
X
30.7.2017
16:00 hod
DUK - LIB
X
30.7.2017
16:00 hod
BOH - PLZ
X
30.7.2017
16:00 hod
CEB - SLA
X
31.7.2017
11:00 hod
ZLN - SLO
X
31.7.2017
13:00 hod
SPA - PRI
X
6.8.2017
16:00 hod
TRI - JIH
X
6.8.2017
16:00 hod
KAR - OLO
X
6.8.2017
16:00 hod
SLO - OVA
X
6.8.2017
16:00 hod
BNO - ZLN
X
6.8.2017
16:00 hod
HKR - SPA
X
11.7.2017 | Redakce

Los: Mistrovská Boleslav začne v Jablonci, nováček ze Zlína proti Slovácku

PRAHA – Juniorská liga pro nadcházející ročník změnila formát: byla rozdělena na dvě skupiny Čechy a Moravu a po základní části bude následovat nadstavba. Kromě toho je již známý také los – nový ročník soutěže začne 30. července a těšit se můžeme na duely Zlín – Slovácko, Jablonec – Mladá Boleslav či Ostrava – Olomouc.

Foto: fkmb.cz

Česká skupina zná jízdní řád kompletně pro základní část, tedy pro všech 22 kol. V případě moravské skupiny jsou známa kola 1 až 14, následující program 15. až 21. kola bude rozlosován na základě umístění týmů v tabulce po 14. kole.

Kompletní rozlosování včetně filtrování na českou a moravskou skupinu zvlášť naleznete zde >>


Rozlosování úvodních dvou kol

kolodatumdomácí hosté začátek
1. 30.7.2017  FC Fastav Zlín  1.FC Slovácko 10:30
1. 30.7.2017  FC Vysočina Jihlava  FC Zbrojovka Brno 11:00
1. 30.7.2017  FK Teplice  FC Hradec Králové 16:00
1. 30.7.2017  FK Jablonec  FK Mladá Boleslav 16:00
1. 30.7.2017  FC Baník Ostrava  SK Sigma Olomouc 16:00
1. 30.7.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  SK Slavia Praha 16:00
1. 30.7.2017  FK Dukla Praha  FC Slovan Liberec 16:00
1. 30.7.2017  Bohemians Praha 1905  FC Viktoria Plzeň 16:00
1. 30.7.2017  FK Fotbal Třinec  MFK Karviná 16:00
1. 31.7.2017  AC Sparta Praha  1.FK Příbram 13:00
2. 6.8.2017  1.FC Slovácko  FC Baník Ostrava 16:00
2. 6.8.2017  FC Slovan Liberec  FK Mladá Boleslav 16:00
2. 6.8.2017  FK Dukla Praha  FK Teplice 16:00
2. 6.8.2017  MFK Karviná  SK Sigma Olomouc 16:00
2. 6.8.2017  FC Hradec Králové  AC Sparta Praha 16:00
2. 6.8.2017  FK Fotbal Třinec  FC Vysočina Jihlava 16:00
2. 6.8.2017  FC Viktoria Plzeň  SK Dynamo Č. Budějovice 16:00
2. 6.8.2017  1.FK Příbram  Bohemians Praha 1905 16:00
2. 6.8.2017  FC Zbrojovka Brno  FC Fastav Zlín 16:00
2. 7.8.2017  SK Slavia Praha  FK Jablonec 11:00

Pozn.: Změny v termínech a časech vyhrazeny.



Čtěte také:

21.7.Přípravné střípky – Morava: Jihlava, Baník a Zlín sčítají výhry, Karviná si zastřílela
19.7.Baník Ostrava je zpět! Po roční pauze znovu okusí Juniorskou ligu
11.7.Juniorská liga mění formát: Rozdělí se na Čechy a Moravu, po základní části bude nadstavba
4.7.Junioři mezi seniory (2/2): Nejlepší hráč JL Vodháněl zamířil do Vlašimi, Matějka do Ústí
29.6.Junioři mezi seniory (1/2): Největší prostor dostali mladíci Jihlavy a Dukly
 
 

Hráč kola

Hráč kola

Vojtěch Brabenec

Pozice: Útočník
Rok narození: 1997

Devatenáctiletý útočník přispěl k výhře Dukly nad Teplicema 5:3 dvěma góly a s jedenácti zásahy byl nejlepším střelcem svého mužstva a zároveň čtvrtým nejlepším v celé lize.

Tabulka ligy

Tabulka Čechy

#TýmZB
1. 1.FK Příbram 0 0
2. AC Sparta Praha 0 0
3. Bohemians Praha 1905 0 0
4. FC Hradec Králové 0 0
5. FC Slovan Liberec 0 0
6. FC Viktoria Plzeň 0 0
7. FK Dukla Praha 0 0
8. FK Jablonec 0 0
9. FK Mladá Boleslav 0 0
10. FK Teplice 0 0
11. SK Dynamo Č. Budějovice 0 0
12. SK Slavia Praha 0 0

Tabulka Morava

#TýmZB
1. 1.FC Slovácko 0 0
2. FC Baník Ostrava 0 0
3. FC Fastav Zlín 0 0
4. FC Vysočina Jihlava 0 0
5. FC Zbrojovka Brno 0 0
6. FK Fotbal Třinec 0 0
7. MFK Karviná 0 0
8. SK Sigma Olomouc 0 0

Podrobné tabulky