16.4.2018
13:00 hod
SLA - OLO
5 : 1
16.4.2018
13:00 hod
CEB - BOH
3 : 3
16.4.2018
14:00 hod
TRI - JAB
3 : 1
16.4.2018
14:00 hod
BNO - PLZ
2 : 1
18.4.2018
15:00 hod
CEB - JIH
0 : 3
22.4.2018
11:00 hod
BOH - JIH
ONLINE
22.4.2018
13:00 hod
MBL - SLO
ONLINE
22.4.2018
13:00 hod
HKR - OVA
ONLINE
22.4.2018
13:00 hod
JAB - BNO
ONLINE
23.4.2018
11:00 hod
KAR - LIB
ONLINE
23.4.2018
11:00 hod
PLZ - JIH
ONLINE
23.4.2018
13:00 hod
SPA - TEP
ONLINE
23.4.2018
13:00 hod
DUK - TRI
ONLINE
23.4.2018
14:00 hod
PRI - ZLN
ONLINE
29.4.2018
10:15 hod
DUK - BOH
ONLINE

Rozpis a výsledky zápasů - 2017/2018

Týmy:                                          
kolodatumdomácí hosté začátek / výsledek
1. 8.4.2018  FC Viktoria Plzeň  FK Jablonec  3:3 (1:1)
1. 8.4.2018  FK Mladá Boleslav  FC Slovan Liberec  5:2 (2:0)
1. 8.4.2018  FC Vysočina Jihlava  FK Fotbal Třinec  5:0 (2:0)
1. 9.4.2018  FC Fastav Zlín  1.FC Slovácko  1:2 (0:1)
1. 9.4.2018  MFK Karviná  FC Baník Ostrava  0:2 (0:0)
1. 9.4.2018  Bohemians Praha 1905  SK Slavia Praha  2:5 (0:4)
1. 9.4.2018  AC Sparta Praha  FC Hradec Králové  2:1 (2:1)
1. 9.4.2018  1.FK Příbram  FK Teplice  1:1 (1:1)
1. 9.4.2018  SK Sigma Olomouc  FC Zbrojovka Brno  1:2 (1:0)
1. 9.4.2018  FK Dukla Praha  SK Dynamo Č. Budějovice  0:1 (0:0)
2. 14.4.2018  FC Fastav Zlín  FK Mladá Boleslav  1:1 (0:0)
2. 14.4.2018  FK Teplice  MFK Karviná  3:0 (1:0)
2. 15.4.2018  FC Slovan Liberec  1.FK Příbram  3:0 (1:0)
2. 15.4.2018  FC Vysočina Jihlava  FK Dukla Praha  1:2 (1:1)
2. 15.4.2018  1.FC Slovácko  FC Hradec Králové  1:1 (0:0)
2. 16.4.2018  FC Baník Ostrava  AC Sparta Praha  0:3 (0:1)
2. 16.4.2018  SK Slavia Praha  SK Sigma Olomouc  5:1 (4:0)
2. 16.4.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  Bohemians Praha 1905  3:3 (2:1)
2. 16.4.2018  FK Fotbal Třinec  FK Jablonec  3:1 (1:1)
2. 16.4.2018  FC Zbrojovka Brno  FC Viktoria Plzeň  2:1 (1:1)
3. 22.4.2018  Bohemians Praha 1905  FC Vysočina Jihlava 11:00
3. 22.4.2018  FK Mladá Boleslav  1.FC Slovácko 13:00
3. 22.4.2018  FC Hradec Králové  FC Baník Ostrava 13:00
3. 22.4.2018  FK Jablonec  FC Zbrojovka Brno 13:00
3. 23.4.2018  MFK Karviná  FC Slovan Liberec 11:00
3. 23.4.2018  FC Viktoria Plzeň  FC Vysočina Jihlava 11:00
3. 23.4.2018  AC Sparta Praha  FK Teplice 13:00
3. 23.4.2018  FK Dukla Praha  FK Fotbal Třinec 13:00
3. 23.4.2018  1.FK Příbram  FC Fastav Zlín 14:00
3. 9.5.2018  SK Sigma Olomouc  SK Dynamo Č. Budějovice 13:00
4. 29.4.2018  FK Dukla Praha  Bohemians Praha 1905 10:15
4. 29.4.2018  1.FC Slovácko  FC Baník Ostrava 11:00
4. 29.4.2018  SK Slavia Praha  FK Jablonec 11:00
4. 29.4.2018  FK Teplice  FC Hradec Králové 11:00
4. 29.4.2018  FK Fotbal Třinec  FC Zbrojovka Brno 11:00
4. 30.4.2018  FK Mladá Boleslav  1.FK Příbram 11:00
4. 30.4.2018  FC Fastav Zlín  MFK Karviná 11:00
4. 30.4.2018  FC Vysočina Jihlava  SK Sigma Olomouc 13:00
4. 30.4.2018  FC Slovan Liberec  AC Sparta Praha 13:00
4. 30.4.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Viktoria Plzeň 13:00
5. 2.5.2018  FC Baník Ostrava  FK Teplice 11:00
5. 2.5.2018  AC Sparta Praha  FC Fastav Zlín 13:00
5. 2.5.2018  FK Fotbal Třinec  Bohemians Praha 1905 13:30
5. 2.5.2018  FC Zbrojovka Brno  SK Slavia Praha 14:00
5. 2.5.2018  FC Hradec Králové  FC Slovan Liberec 14:00
5. 2.5.2018  FK Jablonec  SK Dynamo Č. Budějovice 14:00
5. 2.5.2018  SK Sigma Olomouc  FK Dukla Praha 15:00
5. 9.5.2018  MFK Karviná  FK Mladá Boleslav 11:00
5. 9.5.2018  FC Viktoria Plzeň  FC Vysočina Jihlava 12:30
5. 9.5.2018  1.FC Slovácko  1.FK Příbram 13:30
6. 6.5.2018  FK Dukla Praha  FC Viktoria Plzeň 10:15
6. 6.5.2018  FK Mladá Boleslav  AC Sparta Praha 11:00
6. 6.5.2018  Bohemians Praha 1905  SK Sigma Olomouc 11:30
6. 6.5.2018  FK Teplice  1.FC Slovácko 13:00
6. 6.5.2018  FC Vysočina Jihlava  FK Jablonec 15:00
6. 6.5.2018  1.FK Příbram  MFK Karviná 15:00
6. 7.5.2018  FC Slovan Liberec  FC Baník Ostrava 13:00
6. 7.5.2018  FC Fastav Zlín  FC Hradec Králové 13:00
6. 7.5.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Zbrojovka Brno 13:00
6. 7.5.2018  SK Slavia Praha  FK Fotbal Třinec 13:00
7. 13.5.2018  FC Hradec Králové  FK Mladá Boleslav 11:00
7. 13.5.2018  FK Teplice  FC Slovan Liberec 11:00
7. 13.5.2018  FC Viktoria Plzeň  Bohemians Praha 1905 11:00
7. 13.5.2018  FC Baník Ostrava  FC Fastav Zlín 11:00
7. 13.5.2018  FC Zbrojovka Brno  FC Vysočina Jihlava 14:00
7. 14.5.2018  SK Slavia Praha  SK Dynamo Č. Budějovice 11:00
7. 14.5.2018  MFK Karviná  1.FC Slovácko 12:00
7. 14.5.2018  SK Sigma Olomouc  FK Fotbal Třinec 13:00
7. 14.5.2018  AC Sparta Praha  1.FK Příbram 14:00
7. 14.5.2018  FK Jablonec  FK Dukla Praha 14:00
8. 20.5.2018  FK Dukla Praha  FC Zbrojovka Brno 10:15
8. 20.5.2018  FC Vysočina Jihlava  SK Slavia Praha 11:00
8. 20.5.2018  Bohemians Praha 1905  FK Jablonec 13:00
8. 20.5.2018  1.FC Slovácko  FC Slovan Liberec 13:00
8. 20.5.2018  FK Mladá Boleslav  FC Baník Ostrava 14:00
8. 21.5.2018  FC Fastav Zlín  FK Teplice 11:00
8. 21.5.2018  MFK Karviná  AC Sparta Praha 11:00
8. 21.5.2018  1.FK Příbram  FC Hradec Králové 13:00
8. 21.5.2018  SK Sigma Olomouc  FC Viktoria Plzeň 14:00
8. 21.5.2018  FK Fotbal Třinec  SK Dynamo Č. Budějovice 15:00
9. 18.4.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Vysočina Jihlava  0:3 (0:0)
9. 27.5.2018  FC Baník Ostrava  1.FK Příbram 11:00
9. 27.5.2018  FK Teplice  FK Mladá Boleslav 11:00
9. 27.5.2018  FC Hradec Králové  MFK Karviná 13:00
9. 27.5.2018  FC Slovan Liberec  FC Fastav Zlín 13:00
9. 27.5.2018  FC Zbrojovka Brno  Bohemians Praha 1905 14:00
9. 27.5.2018  FC Viktoria Plzeň  FK Fotbal Třinec 15:00
9. 28.5.2018  SK Slavia Praha  FK Dukla Praha 11:00
9. 28.5.2018  AC Sparta Praha  1.FC Slovácko 13:00
9. 28.5.2018  FK Jablonec  SK Sigma Olomouc 14:00

Hráč kola

Hráč kola

Ondřej Pachlopník

Pozice: Záložník
Rok narození: 2000

Osmnáctiletý záložník dvěma góly v závěrečných minutách otočil duel Brna v Olomouci z 0:1 na 2:1 a zajistil svému celku export tří bodů na jih Moravy.

Tabulka ligy

Tabulka Nadstavbová skupina A

#TýmZB
1. AC Sparta Praha 2 6
2. FK Mladá Boleslav 2 4
3. FK Teplice 2 4
4. 1.FC Slovácko 2 4
5. FC Slovan Liberec 2 3
6. FC Baník Ostrava 2 3
7. FC Fastav Zlín 2 1
8. FC Hradec Králové 2 1
9. 1.FK Příbram 2 1
10. MFK Karviná 2 0

Tabulka Nadstavbová skupina B

#TýmZB
1. SK Slavia Praha 2 6
2. FC Vysočina Jihlava 3 6
3. FC Zbrojovka Brno 2 6
4. SK Dynamo Č. Budějovice 3 4
5. FK Dukla Praha 2 3
6. FK Fotbal Třinec 2 3
7. FC Viktoria Plzeň 2 1
8. FK Jablonec 2 1
9. Bohemians Praha 1905 2 1
10. SK Sigma Olomouc 2 0

Podrobné tabulky