30.4.2017
10:15 hod
DUK - PLZ
3 : 1
30.4.2017
11:00 hod
BOH - LIB
1 : 1
30.4.2017
12:00 hod
HKR - KAR
3 : 2
30.4.2017
13:00 hod
BNO - JIH
4 : 1
30.4.2017
13:00 hod
MBL - CEB
5 : 1
1.5.2017
11:00 hod
TRI - TEP
ONLINE
1.5.2017
13:00 hod
SPA - PRI
ONLINE
1.5.2017
15:00 hod
JAB - SLA
ONLINE
7.5.2017
10:15 hod
SLA - BOH
ONLINE
7.5.2017
11:00 hod
KAR - TRI
ONLINE
7.5.2017
11:00 hod
PLZ - JAB
ONLINE
8.5.2017
11:00 hod
LIB - SPA
ONLINE
8.5.2017
13:00 hod
TEP - HKR
ONLINE
8.5.2017
13:00 hod
JIH - MBL
ONLINE
8.5.2017
15:00 hod
CEB - BNO
ONLINE

Rozpis a výsledky zápasů - 2016/2017

Týmy:                                  
Odehrané zápasy   Budoucí zápasy
kolodatumdomácí hosté začátek / výsledek
1. 31.7.2016  FC Slovan Liberec  FK Mladá Boleslav  2:2 (1:2)
1. 31.7.2016  FK Fotbal Třinec  AC Sparta Praha  0:2 (0:1)
1. 31.7.2016  FC Viktoria Plzeň  FC Vysočina Jihlava  2:3 (0:3)
1. 31.7.2016  SK Slavia Praha  FC Zbrojovka Brno  2:0 (1:0)
1. 1.8.2016  MFK Karviná  FK Jablonec  0:1 (0:0)
1. 1.8.2016  FC Hradec Králové  Bohemians Praha 1905  5:0 (3:0)
1. 1.8.2016  1.FK Příbram  SK Dynamo Č. Budějovice  3:1 (2:1)
1. 3.8.2016  FK Teplice  FK Dukla Praha  0:2 (0:0)
2. 7.8.2016  FK Mladá Boleslav  1.FK Příbram  3:1 (1:0)
2. 7.8.2016  SK Dynamo Č. Budějovice  SK Slavia Praha  1:1 (1:0)
2. 7.8.2016  FC Zbrojovka Brno  MFK Karviná  1:5 (0:3)
2. 7.8.2016  FK Dukla Praha  FK Fotbal Třinec  4:1 (2:1)
2. 8.8.2016  Bohemians Praha 1905  FC Viktoria Plzeň  1:0 (1:0)
2. 8.8.2016  AC Sparta Praha  FK Teplice  4:0 (4:0)
2. 8.8.2016  FC Vysočina Jihlava  FC Slovan Liberec  0:1 (0:0)
2. 8.8.2016  FK Jablonec  FC Hradec Králové  4:1 (2:1)
3. 12.8.2016  AC Sparta Praha  Bohemians Praha 1905  2:3 (2:0)
3. 14.8.2016  FC Viktoria Plzeň  1.FK Příbram  5:2 (1:1)
3. 14.8.2016  FK Teplice  FC Zbrojovka Brno  0:1 (0:0)
3. 14.8.2016  FC Slovan Liberec  SK Dynamo Č. Budějovice  1:2 (1:1)
3. 14.8.2016  FK Fotbal Třinec  FK Jablonec  0:0 (0:0)
3. 15.8.2016  FC Hradec Králové  FK Dukla Praha  2:1 (2:0)
3. 15.8.2016  MFK Karviná  FK Mladá Boleslav  1:2 (1:2)
3. 15.8.2016  SK Slavia Praha  FC Vysočina Jihlava  2:0 (2:0)
4. 21.8.2016  FC Vysočina Jihlava  FC Hradec Králové  1:2 (0:2)
4. 21.8.2016  FK Mladá Boleslav  FK Teplice  3:0 (1:0)
4. 21.8.2016  Bohemians Praha 1905  FK Fotbal Třinec  2:0 (1:0)
4. 21.8.2016  FK Dukla Praha  MFK Karviná  4:2 (2:1)
4. 22.8.2016  1.FK Příbram  SK Slavia Praha  1:4 (0:2)
4. 22.8.2016  FC Zbrojovka Brno  FC Slovan Liberec  3:0 (2:0)
4. 22.8.2016  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Viktoria Plzeň  0:2 (0:1)
4. 22.8.2016  FK Jablonec  AC Sparta Praha  0:2 (0:1)
5. 28.8.2016  SK Slavia Praha  FC Viktoria Plzeň  3:2 (1:1)
5. 28.8.2016  FC Hradec Králové  FK Mladá Boleslav  3:1 (2:0)
5. 28.8.2016  FK Fotbal Třinec  FC Zbrojovka Brno  0:4 (0:3)
5. 28.8.2016  FK Teplice  FC Vysočina Jihlava  4:0 (1:0)
5. 29.8.2016  FK Jablonec  Bohemians Praha 1905  4:1 (2:1)
5. 29.8.2016  FC Slovan Liberec  1.FK Příbram  4:2 (0:0)
5. 29.8.2016  AC Sparta Praha  FK Dukla Praha  3:3 (2:1)
5. 29.8.2016  MFK Karviná  SK Dynamo Č. Budějovice  2:1 (1:0)
6. 11.9.2016  SK Slavia Praha  FK Teplice  1:3 (0:3)
6. 11.9.2016  FC Zbrojovka Brno  Bohemians Praha 1905  2:3 (1:0)
6. 11.9.2016  FC Vysočina Jihlava  MFK Karviná  1:1 (1:0)
6. 11.9.2016  1.FK Příbram  FC Hradec Králové  0:1 (0:1)
6. 12.9.2016  FK Mladá Boleslav  AC Sparta Praha  3:2 (1:0)
6. 12.9.2016  FC Viktoria Plzeň  FC Slovan Liberec  2:1 (1:0)
6. 12.9.2016  FK Dukla Praha  FK Jablonec  4:1 (1:1)
6. 12.9.2016  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Fotbal Třinec  1:1 (1:1)
7. 18.9.2016  FC Slovan Liberec  SK Slavia Praha  5:0 (2:0)
7. 18.9.2016  Bohemians Praha 1905  FK Dukla Praha  5:2 (5:2)
7. 18.9.2016  FC Hradec Králové  FC Zbrojovka Brno  0:2 (0:0)
7. 19.9.2016  MFK Karviná  FC Viktoria Plzeň  3:1 (0:0)
7. 19.9.2016  AC Sparta Praha  SK Dynamo Č. Budějovice  1:0 (1:0)
7. 19.9.2016  FK Fotbal Třinec  FK Mladá Boleslav  0:0 (0:0)
7. 19.9.2016  FK Jablonec  FC Vysočina Jihlava  1:0 (1:0)
7. 11.10.2016  FK Teplice  1.FK Příbram  1:0 (1:0)
8. 25.9.2016  FK Mladá Boleslav  FK Jablonec  1:1 (0:0)
8. 25.9.2016  FC Viktoria Plzeň  FK Teplice  1:3 (0:1)
8. 25.9.2016  FC Zbrojovka Brno  FK Dukla Praha  4:1 (0:1)
8. 25.9.2016  FC Vysočina Jihlava  FK Fotbal Třinec  2:1 (0:0)
8. 25.9.2016  1.FK Příbram  Bohemians Praha 1905  0:2 (0:0)
8. 26.9.2016  SK Slavia Praha  AC Sparta Praha  1:1 (1:1)
8. 26.9.2016  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Hradec Králové  2:0 (1:0)
8. 26.9.2016  FC Slovan Liberec  MFK Karviná  0:1 (0:0)
9. 2.10.2016  FK Teplice  FC Slovan Liberec  3:0 (1:0)
9. 2.10.2016  FK Dukla Praha  FK Mladá Boleslav  1:2 (0:0)
9. 2.10.2016  Bohemians Praha 1905  FC Vysočina Jihlava  1:5 (1:2)
9. 3.10.2016  FK Fotbal Třinec  1.FK Příbram  2:2 (0:1)
9. 3.10.2016  AC Sparta Praha  FC Zbrojovka Brno  4:1 (2:1)
9. 3.10.2016  MFK Karviná  SK Slavia Praha  3:1 (2:0)
9. 3.10.2016  FK Jablonec  SK Dynamo Č. Budějovice  0:2 (0:2)
9. 3.10.2016  FC Hradec Králové  FC Viktoria Plzeň  4:2 (0:1)
10. 16.10.2016  SK Slavia Praha  FC Hradec Králové  0:2 (0:2)
10. 16.10.2016  FK Mladá Boleslav  Bohemians Praha 1905  4:2 (2:2)
10. 16.10.2016  FC Viktoria Plzeň  FK Fotbal Třinec  2:2 (0:1)
10. 16.10.2016  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Teplice  1:1 (1:0)
10. 16.10.2016  FC Zbrojovka Brno  FK Jablonec  3:0 (3:0)
10. 17.10.2016  FC Slovan Liberec  FK Dukla Praha  4:1 (3:0)
10. 17.10.2016  FC Vysočina Jihlava  AC Sparta Praha  2:6 (2:1)
10. 17.10.2016  1.FK Příbram  MFK Karviná  1:2 (1:1)
11. 23.10.2016  FK Dukla Praha  FC Vysočina Jihlava  0:2 (0:1)
11. 23.10.2016  FK Teplice  MFK Karviná  1:3 (0:2)
11. 23.10.2016  Bohemians Praha 1905  SK Dynamo Č. Budějovice  2:1 (1:0)
11. 23.10.2016  FK Fotbal Třinec  SK Slavia Praha  0:1 (0:1)
11. 23.10.2016  FC Zbrojovka Brno  FK Mladá Boleslav  2:2 (0:0)
11. 24.10.2016  FC Hradec Králové  FC Slovan Liberec  0:2 (0:2)
11. 24.10.2016  AC Sparta Praha  FC Viktoria Plzeň  5:3 (3:3)
11. 24.10.2016  FK Jablonec  1.FK Příbram  1:2 (1:0)
12. 30.10.2016  SK Slavia Praha  FK Jablonec  2:0 (1:0)
12. 30.10.2016  MFK Karviná  FC Hradec Králové  4:1 (3:0)
12. 30.10.2016  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Mladá Boleslav  1:2 (1:0)
12. 31.10.2016  FC Slovan Liberec  Bohemians Praha 1905  2:2 (0:0)
12. 31.10.2016  FC Viktoria Plzeň  FK Dukla Praha  3:3 (0:3)
12. 31.10.2016  FC Vysočina Jihlava  FC Zbrojovka Brno  2:3 (2:1)
12. 31.10.2016  1.FK Příbram  AC Sparta Praha  3:2 (2:1)
12. 17.11.2016  FK Teplice  FK Fotbal Třinec  0:1 (0:0)
13. 6.11.2016  Bohemians Praha 1905  SK Slavia Praha  2:2 (2:1)
13. 6.11.2016  FC Hradec Králové  FK Teplice  2:0 (1:0)
13. 6.11.2016  FK Mladá Boleslav  FC Vysočina Jihlava  3:1 (2:1)
13. 6.11.2016  FC Zbrojovka Brno  SK Dynamo Č. Budějovice  1:1 (0:0)
13. 7.11.2016  FK Fotbal Třinec  MFK Karviná  2:3 (0:1)
13. 7.11.2016  AC Sparta Praha  FC Slovan Liberec  4:2 (1:0)
13. 7.11.2016  FK Dukla Praha  1.FK Příbram  3:3 (2:1)
13. 7.11.2016  FK Jablonec  FC Viktoria Plzeň  1:0 (1:0)
14. 20.11.2016  SK Slavia Praha  FK Dukla Praha  2:6 (0:3)
14. 20.11.2016  FK Teplice  Bohemians Praha 1905  4:1 (3:1)
14. 20.11.2016  FC Viktoria Plzeň  FK Mladá Boleslav  0:5 (0:2)
14. 20.11.2016  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Vysočina Jihlava  2:1 (0:1)
14. 20.11.2016  1.FK Příbram  FC Zbrojovka Brno  2:0 (2:0)
14. 21.11.2016  MFK Karviná  AC Sparta Praha  1:3 (1:2)
14. 21.11.2016  FC Slovan Liberec  FK Jablonec  6:1 (4:0)
14. 21.11.2016  FC Hradec Králové  FK Fotbal Třinec  1:6 (0:2)
15. 27.11.2016  FK Mladá Boleslav  SK Slavia Praha  2:0 (1:0)
15. 27.11.2016  FK Dukla Praha  SK Dynamo Č. Budějovice  1:4 (1:1)
15. 27.11.2016  Bohemians Praha 1905  MFK Karviná  2:0 (1:0)
15. 27.11.2016  FK Fotbal Třinec  FC Slovan Liberec  1:1 (0:0)
15. 28.11.2016  FK Jablonec  FK Teplice  3:0 (1:0)
15. 28.11.2016  FC Vysočina Jihlava  1.FK Příbram  3:3 (2:2)
15. 28.11.2016  AC Sparta Praha  FC Hradec Králové  0:2 (0:1)
15. 28.11.2016  FC Zbrojovka Brno  FC Viktoria Plzeň  5:2 (2:1)
16. 3.9.2016  FC Slovan Liberec  FC Vysočina Jihlava  5:0 (3:0)
16. 7.10.2016  MFK Karviná  FC Zbrojovka Brno  3:5 (0:5)
16. 9.10.2016  FC Hradec Králové  FK Jablonec  5:0 (1:0)
16. 11.11.2016  1.FK Příbram  FK Mladá Boleslav  4:1 (2:0)
16. 13.11.2016  FK Fotbal Třinec  FK Dukla Praha  3:4 (1:2)
16. 1.12.2016  SK Slavia Praha  SK Dynamo Č. Budějovice  2:0 (1:0)
16. 4.12.2016  FK Teplice  AC Sparta Praha  1:0 (0:0)
16. 4.12.2016  FC Viktoria Plzeň  Bohemians Praha 1905  1:0 (0:0)
17. 19.2.2017  FC Vysočina Jihlava  SK Slavia Praha  0:0 (0:0)
17. 19.2.2017  FC Zbrojovka Brno  FK Teplice  1:1 (0:0)
17. 19.2.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Slovan Liberec  0:2 (0:2)
17. 19.2.2017  FK Mladá Boleslav  MFK Karviná  3:3 (2:2)
17. 20.2.2017  FK Dukla Praha  FC Hradec Králové  4:0 (1:0)
17. 20.2.2017  Bohemians Praha 1905  AC Sparta Praha  0:1 (0:1)
17. 20.2.2017  1.FK Příbram  FC Viktoria Plzeň  1:2 (1:2)
17. 20.2.2017  FK Jablonec  FK Fotbal Třinec  1:1 (0:0)
18. 26.2.2017  SK Slavia Praha  1.FK Příbram  4:1 (1:1)
18. 26.2.2017  FK Teplice  FK Mladá Boleslav  0:2 (0:1)
18. 26.2.2017  FK Fotbal Třinec  Bohemians Praha 1905  0:3 (0:0)
18. 27.2.2017  FC Viktoria Plzeň  SK Dynamo Č. Budějovice  3:1 (1:0)
18. 27.2.2017  AC Sparta Praha  FK Jablonec  0:1 (0:0)
18. 27.2.2017  MFK Karviná  FK Dukla Praha  2:1 (1:0)
18. 27.2.2017  FC Slovan Liberec  FC Zbrojovka Brno  2:3 (1:1)
18. 27.2.2017  FC Hradec Králové  FC Vysočina Jihlava  1:3 (1:1)
19. 5.3.2017  FK Dukla Praha  AC Sparta Praha  1:3 (0:3)
19. 5.3.2017  Bohemians Praha 1905  FK Jablonec  2:1 (1:1)
19. 5.3.2017  FK Mladá Boleslav  FC Hradec Králové  3:1 (2:0)
19. 5.3.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  MFK Karviná  0:0 (0:0)
19. 6.3.2017  1.FK Příbram  FC Slovan Liberec  4:1 (3:1)
19. 6.3.2017  FC Vysočina Jihlava  FK Teplice  1:4 (1:1)
19. 6.3.2017  FC Viktoria Plzeň  SK Slavia Praha  0:0 (0:0)
19. 6.3.2017  FC Zbrojovka Brno  FK Fotbal Třinec  8:1 (5:1)
20. 12.3.2017  FK Teplice  SK Slavia Praha  1:0 (0:0)
20. 12.3.2017  Bohemians Praha 1905  FC Zbrojovka Brno  1:3 (0:1)
20. 12.3.2017  FK Fotbal Třinec  SK Dynamo Č. Budějovice  3:2 (0:1)
20. 13.3.2017  AC Sparta Praha  FK Mladá Boleslav  4:2 (0:0)
20. 13.3.2017  FC Slovan Liberec  FC Viktoria Plzeň  0:1 (0:0)
20. 13.3.2017  MFK Karviná  FC Vysočina Jihlava  1:2 (0:1)
20. 13.3.2017  FC Hradec Králové  1.FK Příbram  3:2 (1:2)
20. 29.3.2017  FK Jablonec  FK Dukla Praha  4:1 (4:1)
21. 19.3.2017  SK Slavia Praha  FC Slovan Liberec  0:1 (0:1)
21. 19.3.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  AC Sparta Praha  4:3 (1:2)
21. 19.3.2017  FK Mladá Boleslav  FK Fotbal Třinec  2:1 (1:1)
21. 20.3.2017  FC Viktoria Plzeň  MFK Karviná  4:1 (1:0)
21. 20.3.2017  1.FK Příbram  FK Teplice  3:0 (2:0)
21. 20.3.2017  FC Vysočina Jihlava  FK Jablonec  3:3 (1:0)
21. 20.3.2017  FC Zbrojovka Brno  FC Hradec Králové  2:0 (1:0)
21. 26.3.2017  FK Dukla Praha  Bohemians Praha 1905  2:3 (1:2)
22. 2.4.2017  FK Dukla Praha  FC Zbrojovka Brno  3:2 (2:2)
22. 2.4.2017  Bohemians Praha 1905  1.FK Příbram  2:2 (1:1)
22. 2.4.2017  FK Teplice  FC Viktoria Plzeň  1:1 (0:1)
22. 2.4.2017  FC Hradec Králové  SK Dynamo Č. Budějovice  4:1 (2:0)
22. 2.4.2017  FK Fotbal Třinec  FC Vysočina Jihlava  0:1 (0:0)
22. 3.4.2017  FK Jablonec  FK Mladá Boleslav  6:1 (4:0)
22. 3.4.2017  AC Sparta Praha  SK Slavia Praha  2:1 (1:0)
22. 3.4.2017  MFK Karviná  FC Slovan Liberec  2:1 (0:1)
23. 8.4.2017  FK Mladá Boleslav  FK Dukla Praha  3:1 (1:1)
23. 9.4.2017  FC Viktoria Plzeň  FC Hradec Králové  1:0 (0:0)
23. 9.4.2017  FC Vysočina Jihlava  Bohemians Praha 1905  2:1 (1:0)
23. 9.4.2017  SK Slavia Praha  MFK Karviná  1:2 (0:1)
23. 10.4.2017  FC Slovan Liberec  FK Teplice  0:0 (0:0)
23. 10.4.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Jablonec  1:4 (0:2)
23. 10.4.2017  FC Zbrojovka Brno  AC Sparta Praha  4:1 (1:0)
23. 10.4.2017  1.FK Příbram  FK Fotbal Třinec  0:1 (0:0)
24. 27.3.2017  MFK Karviná  1.FK Příbram  2:1 (1:1)
24. 16.4.2017  Bohemians Praha 1905  FK Mladá Boleslav  0:0 (0:0)
24. 16.4.2017  AC Sparta Praha  FC Vysočina Jihlava  3:0 (2:0)
24. 16.4.2017  FC Hradec Králové  SK Slavia Praha  3:0 (1:0)
24. 16.4.2017  FK Jablonec  FC Zbrojovka Brno  5:1 (2:0)
24. 16.4.2017  FK Teplice  SK Dynamo Č. Budějovice  1:2 (0:0)
24. 17.4.2017  FK Fotbal Třinec  FC Viktoria Plzeň  1:0 (1:0)
24. 19.4.2017  FK Dukla Praha  FC Slovan Liberec  3:3 (1:3)
25. 23.4.2017  FC Slovan Liberec  FC Hradec Králové  0:1 (0:1)
25. 23.4.2017  FC Vysočina Jihlava  FK Dukla Praha  0:2 (0:0)
25. 23.4.2017  FK Mladá Boleslav  FC Zbrojovka Brno  3:2 (1:0)
25. 23.4.2017  SK Slavia Praha  FK Fotbal Třinec  0:2 (0:1)
25. 24.4.2017  MFK Karviná  FK Teplice  3:2 (0:1)
25. 24.4.2017  1.FK Příbram  FK Jablonec  1:0 (0:0)
25. 24.4.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  Bohemians Praha 1905  1:2 (0:1)
25. 24.4.2017  FC Viktoria Plzeň  AC Sparta Praha  2:1 (1:1)
26. 30.4.2017  FK Dukla Praha  FC Viktoria Plzeň  3:1 (1:0)
26. 30.4.2017  Bohemians Praha 1905  FC Slovan Liberec  1:1 (0:1)
26. 30.4.2017  FC Hradec Králové  MFK Karviná  3:2 (2:1)
26. 30.4.2017  FC Zbrojovka Brno  FC Vysočina Jihlava  4:1 (0:0)
26. 30.4.2017  FK Mladá Boleslav  SK Dynamo Č. Budějovice  5:1 (1:0)
26. 1.5.2017  FK Fotbal Třinec  FK Teplice 11:00
26. 1.5.2017  AC Sparta Praha  1.FK Příbram 13:00
26. 1.5.2017  FK Jablonec  SK Slavia Praha 15:00
27. 27.4.2017  1.FK Příbram  FK Dukla Praha  3:4 (2:1)
27. 7.5.2017  SK Slavia Praha  Bohemians Praha 1905 10:15
27. 7.5.2017  FC Viktoria Plzeň  FK Jablonec 11:00
27. 7.5.2017  MFK Karviná  FK Fotbal Třinec 11:00
27. 8.5.2017  FC Slovan Liberec  AC Sparta Praha 11:00
27. 8.5.2017  FK Teplice  FC Hradec Králové 13:00
27. 8.5.2017  FC Vysočina Jihlava  FK Mladá Boleslav 13:00
27. 8.5.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Zbrojovka Brno 15:00
28. 14.5.2017  FK Dukla Praha  SK Slavia Praha 10:15
28. 14.5.2017  Bohemians Praha 1905  FK Teplice 11:00
28. 14.5.2017  FK Mladá Boleslav  FC Viktoria Plzeň 11:00
28. 14.5.2017  FC Vysočina Jihlava  SK Dynamo Č. Budějovice 11:00
28. 14.5.2017  FC Zbrojovka Brno  1.FK Příbram 14:00
28. 15.5.2017  AC Sparta Praha  MFK Karviná 13:00
28. 15.5.2017  FK Fotbal Třinec  FC Hradec Králové 14:00
28. 15.5.2017  FK Jablonec  FC Slovan Liberec 14:00
29. 21.5.2017  SK Slavia Praha  FK Mladá Boleslav 10:15
29. 21.5.2017  FK Teplice  FK Jablonec 10:30
29. 21.5.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Dukla Praha 11:00
29. 21.5.2017  FC Viktoria Plzeň  FC Zbrojovka Brno 13:00
29. 22.5.2017  1.FK Příbram  FC Vysočina Jihlava 13:00
29. 22.5.2017  MFK Karviná  Bohemians Praha 1905 13:00
29. 22.5.2017  FC Slovan Liberec  FK Fotbal Třinec 14:00
29. 22.5.2017  FC Hradec Králové  AC Sparta Praha 15:00
30. 28.5.2017  FK Dukla Praha  FK Teplice 10:15
30. 28.5.2017  Bohemians Praha 1905  FC Hradec Králové 11:00
30. 28.5.2017  FK Mladá Boleslav  FC Slovan Liberec 11:00
30. 28.5.2017  FC Zbrojovka Brno  SK Slavia Praha 14:00
30. 28.5.2017  FC Vysočina Jihlava  FC Viktoria Plzeň 14:00
30. 29.5.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  1.FK Příbram 11:00
30. 29.5.2017  AC Sparta Praha  FK Fotbal Třinec 13:00
30. 29.5.2017  FK Jablonec  MFK Karviná 14:00

Hráč kola

Hráč kola

Martin Rychnovský

Pozice: Záložník
Rok narození: 1998

Záložník Plzně krásným gólem rozhodl duel s pražskou Spartou. Viktorka díky němu vyhrála 2:1, Rychnovský se navíc před tím podílel i na prvním gólu svého mužstva.

Tabulka ligy

  Tým Zápasů Bodů
1. Mladá Boleslav 26 54
2. Brno 26 48
3. Karviná 26 45
4. Hradec Králové 26 45
5. Sparta 25 44
6. Bohemians 26 41
7. Jablonec 25 37
8. Dukla 27 37
9. Plzeň 26 34
10. Liberec 26 33
11. Teplice 25 31
12. Slavia 25 29
13. Příbram 26 28
14. Jihlava 26 28
15. Č. Budějovice 26 26
16. Třinec 25 25
Podrobná tabulka