21.5.2018
13:00 hod
PRI - HKR
3 : 5
21.5.2018
14:00 hod
OLO - PLZ
1 : 2
21.5.2018
15:00 hod
TRI - CEB
4 : 0
23.5.2018
11:00 hod
KAR - MBL
0 : 7
23.5.2018
14:00 hod
PRI - ZLN
0 : 1
27.5.2018
11:00 hod
TEP - MBL
ONLINE
27.5.2018
11:00 hod
OVA - PRI
ONLINE
27.5.2018
11:00 hod
PLZ - TRI
ONLINE
27.5.2018
11:00 hod
SLA - DUK
ONLINE
27.5.2018
13:00 hod
HKR - KAR
ONLINE
27.5.2018
13:00 hod
LIB - ZLN
ONLINE
27.5.2018
14:00 hod
BNO - BOH
ONLINE
28.5.2018
13:00 hod
SPA - SLO
ONLINE
28.5.2018
14:00 hod
JAB - OLO
ONLINE
29.5.2018
14:00 hod
PRI - KAR
ONLINE

Rozpis a výsledky zápasů - 2016/2017

Týmy:                                  
kolodatumdomácí hosté začátek / výsledek
1. 31.7.2016  FC Slovan Liberec  FK Mladá Boleslav  2:2 (1:2)
1. 31.7.2016  FK Fotbal Třinec  AC Sparta Praha  0:2 (0:1)
1. 31.7.2016  FC Viktoria Plzeň  FC Vysočina Jihlava  2:3 (0:3)
1. 31.7.2016  SK Slavia Praha  FC Zbrojovka Brno  2:0 (1:0)
1. 1.8.2016  MFK Karviná  FK Jablonec  0:1 (0:0)
1. 1.8.2016  FC Hradec Králové  Bohemians Praha 1905  5:0 (3:0)
1. 1.8.2016  1.FK Příbram  SK Dynamo Č. Budějovice  3:1 (2:1)
1. 3.8.2016  FK Teplice  FK Dukla Praha  0:2 (0:0)
2. 7.8.2016  FK Mladá Boleslav  1.FK Příbram  3:1 (1:0)
2. 7.8.2016  SK Dynamo Č. Budějovice  SK Slavia Praha  1:1 (1:0)
2. 7.8.2016  FC Zbrojovka Brno  MFK Karviná  1:5 (0:3)
2. 7.8.2016  FK Dukla Praha  FK Fotbal Třinec  4:1 (2:1)
2. 8.8.2016  Bohemians Praha 1905  FC Viktoria Plzeň  1:0 (1:0)
2. 8.8.2016  AC Sparta Praha  FK Teplice  4:0 (4:0)
2. 8.8.2016  FC Vysočina Jihlava  FC Slovan Liberec  0:1 (0:0)
2. 8.8.2016  FK Jablonec  FC Hradec Králové  4:1 (2:1)
3. 12.8.2016  AC Sparta Praha  Bohemians Praha 1905  2:3 (2:0)
3. 14.8.2016  FC Viktoria Plzeň  1.FK Příbram  5:2 (1:1)
3. 14.8.2016  FK Teplice  FC Zbrojovka Brno  0:1 (0:0)
3. 14.8.2016  FC Slovan Liberec  SK Dynamo Č. Budějovice  1:2 (1:1)
3. 14.8.2016  FK Fotbal Třinec  FK Jablonec  0:0 (0:0)
3. 15.8.2016  FC Hradec Králové  FK Dukla Praha  2:1 (2:0)
3. 15.8.2016  MFK Karviná  FK Mladá Boleslav  1:2 (1:2)
3. 15.8.2016  SK Slavia Praha  FC Vysočina Jihlava  2:0 (2:0)
4. 21.8.2016  FC Vysočina Jihlava  FC Hradec Králové  1:2 (0:2)
4. 21.8.2016  FK Mladá Boleslav  FK Teplice  3:0 (1:0)
4. 21.8.2016  Bohemians Praha 1905  FK Fotbal Třinec  2:0 (1:0)
4. 21.8.2016  FK Dukla Praha  MFK Karviná  4:2 (2:1)
4. 22.8.2016  1.FK Příbram  SK Slavia Praha  1:4 (0:2)
4. 22.8.2016  FC Zbrojovka Brno  FC Slovan Liberec  3:0 (2:0)
4. 22.8.2016  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Viktoria Plzeň  0:2 (0:1)
4. 22.8.2016  FK Jablonec  AC Sparta Praha  0:2 (0:1)
5. 28.8.2016  SK Slavia Praha  FC Viktoria Plzeň  3:2 (1:1)
5. 28.8.2016  FC Hradec Králové  FK Mladá Boleslav  3:1 (2:0)
5. 28.8.2016  FK Fotbal Třinec  FC Zbrojovka Brno  0:4 (0:3)
5. 28.8.2016  FK Teplice  FC Vysočina Jihlava  4:0 (1:0)
5. 29.8.2016  FK Jablonec  Bohemians Praha 1905  4:1 (2:1)
5. 29.8.2016  FC Slovan Liberec  1.FK Příbram  4:2 (0:0)
5. 29.8.2016  AC Sparta Praha  FK Dukla Praha  3:3 (2:1)
5. 29.8.2016  MFK Karviná  SK Dynamo Č. Budějovice  2:1 (1:0)
6. 11.9.2016  SK Slavia Praha  FK Teplice  1:3 (0:3)
6. 11.9.2016  FC Zbrojovka Brno  Bohemians Praha 1905  2:3 (1:0)
6. 11.9.2016  FC Vysočina Jihlava  MFK Karviná  1:1 (1:0)
6. 11.9.2016  1.FK Příbram  FC Hradec Králové  0:1 (0:1)
6. 12.9.2016  FK Mladá Boleslav  AC Sparta Praha  3:2 (1:0)
6. 12.9.2016  FC Viktoria Plzeň  FC Slovan Liberec  2:1 (1:0)
6. 12.9.2016  FK Dukla Praha  FK Jablonec  4:1 (1:1)
6. 12.9.2016  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Fotbal Třinec  1:1 (1:1)
7. 18.9.2016  FC Slovan Liberec  SK Slavia Praha  5:0 (2:0)
7. 18.9.2016  Bohemians Praha 1905  FK Dukla Praha  5:2 (5:2)
7. 18.9.2016  FC Hradec Králové  FC Zbrojovka Brno  0:2 (0:0)
7. 19.9.2016  MFK Karviná  FC Viktoria Plzeň  3:1 (0:0)
7. 19.9.2016  AC Sparta Praha  SK Dynamo Č. Budějovice  1:0 (1:0)
7. 19.9.2016  FK Fotbal Třinec  FK Mladá Boleslav  0:0 (0:0)
7. 19.9.2016  FK Jablonec  FC Vysočina Jihlava  1:0 (1:0)
7. 11.10.2016  FK Teplice  1.FK Příbram  1:0 (1:0)
8. 25.9.2016  FK Mladá Boleslav  FK Jablonec  1:1 (0:0)
8. 25.9.2016  FC Viktoria Plzeň  FK Teplice  1:3 (0:1)
8. 25.9.2016  FC Zbrojovka Brno  FK Dukla Praha  4:1 (0:1)
8. 25.9.2016  FC Vysočina Jihlava  FK Fotbal Třinec  2:1 (0:0)
8. 25.9.2016  1.FK Příbram  Bohemians Praha 1905  0:2 (0:0)
8. 26.9.2016  SK Slavia Praha  AC Sparta Praha  1:1 (1:1)
8. 26.9.2016  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Hradec Králové  2:0 (1:0)
8. 26.9.2016  FC Slovan Liberec  MFK Karviná  0:1 (0:0)
9. 2.10.2016  FK Teplice  FC Slovan Liberec  3:0 (1:0)
9. 2.10.2016  FK Dukla Praha  FK Mladá Boleslav  1:2 (0:0)
9. 2.10.2016  Bohemians Praha 1905  FC Vysočina Jihlava  1:5 (1:2)
9. 3.10.2016  FK Fotbal Třinec  1.FK Příbram  2:2 (0:1)
9. 3.10.2016  AC Sparta Praha  FC Zbrojovka Brno  4:1 (2:1)
9. 3.10.2016  MFK Karviná  SK Slavia Praha  3:1 (2:0)
9. 3.10.2016  FK Jablonec  SK Dynamo Č. Budějovice  0:2 (0:2)
9. 3.10.2016  FC Hradec Králové  FC Viktoria Plzeň  4:2 (0:1)
10. 16.10.2016  SK Slavia Praha  FC Hradec Králové  0:2 (0:2)
10. 16.10.2016  FK Mladá Boleslav  Bohemians Praha 1905  4:2 (2:2)
10. 16.10.2016  FC Viktoria Plzeň  FK Fotbal Třinec  2:2 (0:1)
10. 16.10.2016  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Teplice  1:1 (1:0)
10. 16.10.2016  FC Zbrojovka Brno  FK Jablonec  3:0 (3:0)
10. 17.10.2016  FC Slovan Liberec  FK Dukla Praha  4:1 (3:0)
10. 17.10.2016  FC Vysočina Jihlava  AC Sparta Praha  2:6 (2:1)
10. 17.10.2016  1.FK Příbram  MFK Karviná  1:2 (1:1)
11. 23.10.2016  FK Dukla Praha  FC Vysočina Jihlava  0:2 (0:1)
11. 23.10.2016  FK Teplice  MFK Karviná  1:3 (0:2)
11. 23.10.2016  Bohemians Praha 1905  SK Dynamo Č. Budějovice  2:1 (1:0)
11. 23.10.2016  FK Fotbal Třinec  SK Slavia Praha  0:1 (0:1)
11. 23.10.2016  FC Zbrojovka Brno  FK Mladá Boleslav  2:2 (0:0)
11. 24.10.2016  FC Hradec Králové  FC Slovan Liberec  0:2 (0:2)
11. 24.10.2016  AC Sparta Praha  FC Viktoria Plzeň  5:3 (3:3)
11. 24.10.2016  FK Jablonec  1.FK Příbram  1:2 (1:0)
12. 30.10.2016  SK Slavia Praha  FK Jablonec  2:0 (1:0)
12. 30.10.2016  MFK Karviná  FC Hradec Králové  4:1 (3:0)
12. 30.10.2016  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Mladá Boleslav  1:2 (1:0)
12. 31.10.2016  FC Slovan Liberec  Bohemians Praha 1905  2:2 (0:0)
12. 31.10.2016  FC Viktoria Plzeň  FK Dukla Praha  3:3 (0:3)
12. 31.10.2016  FC Vysočina Jihlava  FC Zbrojovka Brno  2:3 (2:1)
12. 31.10.2016  1.FK Příbram  AC Sparta Praha  3:2 (2:1)
12. 17.11.2016  FK Teplice  FK Fotbal Třinec  0:1 (0:0)
13. 6.11.2016  Bohemians Praha 1905  SK Slavia Praha  2:2 (2:1)
13. 6.11.2016  FC Hradec Králové  FK Teplice  2:0 (1:0)
13. 6.11.2016  FK Mladá Boleslav  FC Vysočina Jihlava  3:1 (2:1)
13. 6.11.2016  FC Zbrojovka Brno  SK Dynamo Č. Budějovice  1:1 (0:0)
13. 7.11.2016  FK Fotbal Třinec  MFK Karviná  2:3 (0:1)
13. 7.11.2016  AC Sparta Praha  FC Slovan Liberec  4:2 (1:0)
13. 7.11.2016  FK Dukla Praha  1.FK Příbram  3:3 (2:1)
13. 7.11.2016  FK Jablonec  FC Viktoria Plzeň  1:0 (1:0)
14. 20.11.2016  SK Slavia Praha  FK Dukla Praha  2:6 (0:3)
14. 20.11.2016  FK Teplice  Bohemians Praha 1905  4:1 (3:1)
14. 20.11.2016  FC Viktoria Plzeň  FK Mladá Boleslav  0:5 (0:2)
14. 20.11.2016  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Vysočina Jihlava  2:1 (0:1)
14. 20.11.2016  1.FK Příbram  FC Zbrojovka Brno  2:0 (2:0)
14. 21.11.2016  MFK Karviná  AC Sparta Praha  1:3 (1:2)
14. 21.11.2016  FC Slovan Liberec  FK Jablonec  6:1 (4:0)
14. 21.11.2016  FC Hradec Králové  FK Fotbal Třinec  1:6 (0:2)
15. 27.11.2016  FK Mladá Boleslav  SK Slavia Praha  2:0 (1:0)
15. 27.11.2016  FK Dukla Praha  SK Dynamo Č. Budějovice  1:4 (1:1)
15. 27.11.2016  Bohemians Praha 1905  MFK Karviná  2:0 (1:0)
15. 27.11.2016  FK Fotbal Třinec  FC Slovan Liberec  1:1 (0:0)
15. 28.11.2016  FK Jablonec  FK Teplice  3:0 (1:0)
15. 28.11.2016  FC Vysočina Jihlava  1.FK Příbram  3:3 (2:2)
15. 28.11.2016  AC Sparta Praha  FC Hradec Králové  0:2 (0:1)
15. 28.11.2016  FC Zbrojovka Brno  FC Viktoria Plzeň  5:2 (2:1)
16. 3.9.2016  FC Slovan Liberec  FC Vysočina Jihlava  5:0 (3:0)
16. 7.10.2016  MFK Karviná  FC Zbrojovka Brno  3:5 (0:5)
16. 9.10.2016  FC Hradec Králové  FK Jablonec  5:0 (1:0)
16. 11.11.2016  1.FK Příbram  FK Mladá Boleslav  4:1 (2:0)
16. 13.11.2016  FK Fotbal Třinec  FK Dukla Praha  3:4 (1:2)
16. 1.12.2016  SK Slavia Praha  SK Dynamo Č. Budějovice  2:0 (1:0)
16. 4.12.2016  FK Teplice  AC Sparta Praha  1:0 (0:0)
16. 4.12.2016  FC Viktoria Plzeň  Bohemians Praha 1905  1:0 (0:0)
17. 19.2.2017  FC Vysočina Jihlava  SK Slavia Praha  0:0 (0:0)
17. 19.2.2017  FC Zbrojovka Brno  FK Teplice  1:1 (0:0)
17. 19.2.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Slovan Liberec  0:2 (0:2)
17. 19.2.2017  FK Mladá Boleslav  MFK Karviná  3:3 (2:2)
17. 20.2.2017  FK Dukla Praha  FC Hradec Králové  4:0 (1:0)
17. 20.2.2017  Bohemians Praha 1905  AC Sparta Praha  0:1 (0:1)
17. 20.2.2017  1.FK Příbram  FC Viktoria Plzeň  1:2 (1:2)
17. 20.2.2017  FK Jablonec  FK Fotbal Třinec  1:1 (0:0)
18. 26.2.2017  SK Slavia Praha  1.FK Příbram  4:1 (1:1)
18. 26.2.2017  FK Teplice  FK Mladá Boleslav  0:2 (0:1)
18. 26.2.2017  FK Fotbal Třinec  Bohemians Praha 1905  0:3 (0:0)
18. 27.2.2017  FC Viktoria Plzeň  SK Dynamo Č. Budějovice  3:1 (1:0)
18. 27.2.2017  AC Sparta Praha  FK Jablonec  0:1 (0:0)
18. 27.2.2017  MFK Karviná  FK Dukla Praha  2:1 (1:0)
18. 27.2.2017  FC Slovan Liberec  FC Zbrojovka Brno  2:3 (1:1)
18. 27.2.2017  FC Hradec Králové  FC Vysočina Jihlava  1:3 (1:1)
19. 5.3.2017  FK Dukla Praha  AC Sparta Praha  1:3 (0:3)
19. 5.3.2017  Bohemians Praha 1905  FK Jablonec  2:1 (1:1)
19. 5.3.2017  FK Mladá Boleslav  FC Hradec Králové  3:1 (2:0)
19. 5.3.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  MFK Karviná  0:0 (0:0)
19. 6.3.2017  1.FK Příbram  FC Slovan Liberec  4:1 (3:1)
19. 6.3.2017  FC Vysočina Jihlava  FK Teplice  1:4 (1:1)
19. 6.3.2017  FC Viktoria Plzeň  SK Slavia Praha  0:0 (0:0)
19. 6.3.2017  FC Zbrojovka Brno  FK Fotbal Třinec  8:1 (5:1)
20. 12.3.2017  FK Teplice  SK Slavia Praha  1:0 (0:0)
20. 12.3.2017  Bohemians Praha 1905  FC Zbrojovka Brno  1:3 (0:1)
20. 12.3.2017  FK Fotbal Třinec  SK Dynamo Č. Budějovice  3:2 (0:1)
20. 13.3.2017  AC Sparta Praha  FK Mladá Boleslav  4:2 (0:0)
20. 13.3.2017  FC Slovan Liberec  FC Viktoria Plzeň  0:1 (0:0)
20. 13.3.2017  MFK Karviná  FC Vysočina Jihlava  1:2 (0:1)
20. 13.3.2017  FC Hradec Králové  1.FK Příbram  3:2 (1:2)
20. 29.3.2017  FK Jablonec  FK Dukla Praha  4:1 (4:1)
21. 19.3.2017  SK Slavia Praha  FC Slovan Liberec  0:1 (0:1)
21. 19.3.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  AC Sparta Praha  4:3 (1:2)
21. 19.3.2017  FK Mladá Boleslav  FK Fotbal Třinec  2:1 (1:1)
21. 20.3.2017  FC Viktoria Plzeň  MFK Karviná  4:1 (1:0)
21. 20.3.2017  1.FK Příbram  FK Teplice  3:0 (2:0)
21. 20.3.2017  FC Vysočina Jihlava  FK Jablonec  3:3 (1:0)
21. 20.3.2017  FC Zbrojovka Brno  FC Hradec Králové  2:0 (1:0)
21. 26.3.2017  FK Dukla Praha  Bohemians Praha 1905  2:3 (1:2)
22. 2.4.2017  FK Dukla Praha  FC Zbrojovka Brno  3:2 (2:2)
22. 2.4.2017  Bohemians Praha 1905  1.FK Příbram  2:2 (1:1)
22. 2.4.2017  FK Teplice  FC Viktoria Plzeň  1:1 (0:1)
22. 2.4.2017  FC Hradec Králové  SK Dynamo Č. Budějovice  4:1 (2:0)
22. 2.4.2017  FK Fotbal Třinec  FC Vysočina Jihlava  0:1 (0:0)
22. 3.4.2017  FK Jablonec  FK Mladá Boleslav  6:1 (4:0)
22. 3.4.2017  AC Sparta Praha  SK Slavia Praha  2:1 (1:0)
22. 3.4.2017  MFK Karviná  FC Slovan Liberec  2:1 (0:1)
23. 8.4.2017  FK Mladá Boleslav  FK Dukla Praha  3:1 (1:1)
23. 9.4.2017  FC Viktoria Plzeň  FC Hradec Králové  1:0 (0:0)
23. 9.4.2017  FC Vysočina Jihlava  Bohemians Praha 1905  2:1 (1:0)
23. 9.4.2017  SK Slavia Praha  MFK Karviná  1:2 (0:1)
23. 10.4.2017  FC Slovan Liberec  FK Teplice  0:0 (0:0)
23. 10.4.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Jablonec  1:4 (0:2)
23. 10.4.2017  FC Zbrojovka Brno  AC Sparta Praha  4:1 (1:0)
23. 10.4.2017  1.FK Příbram  FK Fotbal Třinec  0:1 (0:0)
24. 27.3.2017  MFK Karviná  1.FK Příbram  2:1 (1:1)
24. 16.4.2017  Bohemians Praha 1905  FK Mladá Boleslav  0:0 (0:0)
24. 16.4.2017  AC Sparta Praha  FC Vysočina Jihlava  3:0 (2:0)
24. 16.4.2017  FC Hradec Králové  SK Slavia Praha  3:0 (1:0)
24. 16.4.2017  FK Jablonec  FC Zbrojovka Brno  5:1 (2:0)
24. 16.4.2017  FK Teplice  SK Dynamo Č. Budějovice  1:2 (0:0)
24. 17.4.2017  FK Fotbal Třinec  FC Viktoria Plzeň  1:0 (1:0)
24. 19.4.2017  FK Dukla Praha  FC Slovan Liberec  3:3 (1:3)
25. 23.4.2017  FC Slovan Liberec  FC Hradec Králové  0:1 (0:1)
25. 23.4.2017  FC Vysočina Jihlava  FK Dukla Praha  0:2 (0:0)
25. 23.4.2017  FK Mladá Boleslav  FC Zbrojovka Brno  3:2 (1:0)
25. 23.4.2017  SK Slavia Praha  FK Fotbal Třinec  0:2 (0:1)
25. 24.4.2017  MFK Karviná  FK Teplice  3:2 (0:1)
25. 24.4.2017  1.FK Příbram  FK Jablonec  1:0 (0:0)
25. 24.4.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  Bohemians Praha 1905  1:2 (0:1)
25. 24.4.2017  FC Viktoria Plzeň  AC Sparta Praha  2:1 (1:1)
26. 30.4.2017  FK Dukla Praha  FC Viktoria Plzeň  3:1 (1:0)
26. 30.4.2017  Bohemians Praha 1905  FC Slovan Liberec  1:1 (0:1)
26. 30.4.2017  FC Hradec Králové  MFK Karviná  3:2 (2:1)
26. 30.4.2017  FC Zbrojovka Brno  FC Vysočina Jihlava  4:1 (0:0)
26. 30.4.2017  FK Mladá Boleslav  SK Dynamo Č. Budějovice  5:1 (1:0)
26. 1.5.2017  FK Fotbal Třinec  FK Teplice  0:1 (0:1)
26. 1.5.2017  AC Sparta Praha  1.FK Příbram  8:0 (6:0)
26. 1.5.2017  FK Jablonec  SK Slavia Praha  0:2 (0:1)
27. 27.4.2017  1.FK Příbram  FK Dukla Praha  3:4 (2:1)
27. 7.5.2017  SK Slavia Praha  Bohemians Praha 1905  3:0 (2:0)
27. 7.5.2017  FC Viktoria Plzeň  FK Jablonec  3:0 (2:0)
27. 7.5.2017  MFK Karviná  FK Fotbal Třinec  3:2 (1:0)
27. 8.5.2017  FC Slovan Liberec  AC Sparta Praha  2:1 (2:0)
27. 8.5.2017  FK Teplice  FC Hradec Králové  0:2 (0:1)
27. 8.5.2017  FC Vysočina Jihlava  FK Mladá Boleslav  1:2 (0:1)
27. 8.5.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Zbrojovka Brno  4:2 (3:1)
28. 13.5.2017  FK Mladá Boleslav  FC Viktoria Plzeň  3:0 (2:0)
28. 14.5.2017  FK Dukla Praha  SK Slavia Praha  1:1 (1:1)
28. 14.5.2017  FC Vysočina Jihlava  SK Dynamo Č. Budějovice  1:0 (1:0)
28. 14.5.2017  FC Zbrojovka Brno  1.FK Příbram  2:1 (0:0)
28. 15.5.2017  Bohemians Praha 1905  FK Teplice  5:1 (2:1)
28. 15.5.2017  AC Sparta Praha  MFK Karviná  3:1 (1:0)
28. 15.5.2017  FK Fotbal Třinec  FC Hradec Králové  2:2 (0:1)
28. 15.5.2017  FK Jablonec  FC Slovan Liberec  4:1 (2:0)
29. 21.5.2017  SK Slavia Praha  FK Mladá Boleslav  0:0 (0:0)
29. 21.5.2017  FK Teplice  FK Jablonec  0:1 (0:0)
29. 21.5.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Dukla Praha  1:4 (1:1)
29. 21.5.2017  FC Viktoria Plzeň  FC Zbrojovka Brno  6:0 (4:0)
29. 22.5.2017  FC Hradec Králové  AC Sparta Praha  3:4 (2:3)
29. 22.5.2017  1.FK Příbram  FC Vysočina Jihlava  4:1 (3:0)
29. 22.5.2017  MFK Karviná  Bohemians Praha 1905  1:3 (0:1)
29. 22.5.2017  FC Slovan Liberec  FK Fotbal Třinec  3:5 (1:3)
30. 25.5.2017  AC Sparta Praha  FK Fotbal Třinec  4:0 (2:0)
30. 28.5.2017  FK Dukla Praha  FK Teplice  5:3 (4:0)
30. 28.5.2017  Bohemians Praha 1905  FC Hradec Králové  1:3 (1:1)
30. 28.5.2017  FK Mladá Boleslav  FC Slovan Liberec  1:4 (1:2)
30. 28.5.2017  FC Zbrojovka Brno  SK Slavia Praha  1:1 (0:0)
30. 28.5.2017  FC Vysočina Jihlava  FC Viktoria Plzeň  0:2 (0:1)
30. 29.5.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  1.FK Příbram  1:3 (1:1)
30. 29.5.2017  FK Jablonec  MFK Karviná  2:0 (2:0)

Hráč kola

Hráč kola

Ondřej Vintr

Pozice: Záložník
Rok narození: 1997

Dvacetiletý záložník pomohl k výhře Brna nad Jihlavou 4:1 dvěma góly. Trefilo se i jeho dvojče Marek.

Tabulka ligy

Tabulka Nadstavbová skupina A

#TýmZB
1. FK Mladá Boleslav 8 17
2. FK Teplice 8 15
3. 1.FC Slovácko 8 15
4. FC Hradec Králové 8 13
5. AC Sparta Praha 8 12
6. FC Slovan Liberec 8 11
7. FC Fastav Zlín 8 9
8. MFK Karviná 7 7
9. FC Baník Ostrava 8 7
10. 1.FK Příbram 7 1

Tabulka Nadstavbová skupina B

#TýmZB
1. FC Zbrojovka Brno 8 16
2. FK Fotbal Třinec 8 15
3. Bohemians Praha 1905 8 14
4. FC Vysočina Jihlava 9 13
5. FK Dukla Praha 8 13
6. SK Slavia Praha 8 12
7. FC Viktoria Plzeň 8 10
8. SK Sigma Olomouc 8 9
9. SK Dynamo Č. Budějovice 9 8
10. FK Jablonec 8 6

Podrobné tabulky