16.10.2017
13:00 hod
OLO - BNO
2 : 3
16.10.2017
13:00 hod
ZLN - JIH
4 : 1
16.10.2017
13:00 hod
PRI - TEP
3 : 2
16.10.2017
13:00 hod
MBL - CEB
5 : 1
16.10.2017
14:00 hod
JAB - LIB
0 : 1
22.10.2017
10:30 hod
TEP - DUK
ONLINE
22.10.2017
11:00 hod
TRI - OLO
ONLINE
22.10.2017
11:00 hod
KAR - ZLN
ONLINE
22.10.2017
11:00 hod
BOH - PRI
ONLINE
23.10.2017
11:00 hod
BNO - SLO
ONLINE
23.10.2017
13:00 hod
JIH - OVA
ONLINE
23.10.2017
13:00 hod
CEB - PLZ
ONLINE
23.10.2017
13:00 hod
MBL - LIB
ONLINE
23.10.2017
13:00 hod
SPA - HKR
ONLINE
23.10.2017
14:00 hod
JAB - SLA
ONLINE

Rozpis a výsledky zápasů - 2017/2018

Týmy:                          
kolodatumdomácí hosté začátek / výsledek
1. 30.7.2017  FK Dukla Praha  FC Slovan Liberec  4:2 (2:1)
1. 30.7.2017  FK Teplice  FC Hradec Králové  4:0 (1:0)
1. 31.7.2017  Bohemians Praha 1905  FC Viktoria Plzeň  3:4 (0:3)
1. 31.7.2017  AC Sparta Praha  1.FK Příbram  1:1 (1:0)
1. 31.7.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  SK Slavia Praha  1:1 (1:0)
1. 31.7.2017  FK Jablonec  FK Mladá Boleslav  0:2 (0:1)
2. 6.8.2017  FK Dukla Praha  FK Teplice  1:2 (1:2)
2. 6.8.2017  FC Viktoria Plzeň  SK Dynamo Č. Budějovice  3:0 (3:0)
2. 6.8.2017  FC Hradec Králové  AC Sparta Praha  0:0 (0:0)
2. 7.8.2017  SK Slavia Praha  FK Jablonec  4:1 (2:0)
2. 7.8.2017  FC Slovan Liberec  FK Mladá Boleslav  2:3 (0:2)
2. 7.8.2017  1.FK Příbram  Bohemians Praha 1905  7:0 (3:0)
3. 13.8.2017  FK Teplice  FC Slovan Liberec  3:0 (2:0)
3. 13.8.2017  Bohemians Praha 1905  FC Hradec Králové  1:1 (1:0)
3. 13.8.2017  FK Mladá Boleslav  SK Slavia Praha  0:2 (0:0)
3. 14.8.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  1.FK Příbram  7:0 (4:0)
3. 14.8.2017  AC Sparta Praha  FK Dukla Praha  3:2 (1:1)
3. 14.8.2017  FK Jablonec  FC Viktoria Plzeň  2:5 (1:2)
4. 20.8.2017  FK Dukla Praha  Bohemians Praha 1905  3:2 (2:2)
4. 20.8.2017  FK Teplice  AC Sparta Praha  5:2 (3:1)
4. 20.8.2017  FC Viktoria Plzeň  FK Mladá Boleslav  1:1 (0:1)
4. 20.8.2017  FC Hradec Králové  SK Dynamo Č. Budějovice  3:1 (0:1)
4. 21.8.2017  1.FK Příbram  FK Jablonec  2:1 (1:0)
4. 21.8.2017  FC Slovan Liberec  SK Slavia Praha  3:0 (0:0)
5. 27.8.2017  Bohemians Praha 1905  FK Teplice  2:1 (1:1)
5. 28.8.2017  SK Slavia Praha  FC Viktoria Plzeň  3:1 (0:0)
5. 28.8.2017  FK Mladá Boleslav  1.FK Příbram  3:0 (2:0)
5. 28.8.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Dukla Praha  3:2 (0:2)
5. 28.8.2017  AC Sparta Praha  FC Slovan Liberec  5:0 (3:0)
5. 28.8.2017  FK Jablonec  FC Hradec Králové  0:3 (0:1)
6. 1.9.2017  FC Slovan Liberec  FC Viktoria Plzeň  2:2 (1:0)
6. 3.9.2017  FK Dukla Praha  FK Jablonec  0:1 (0:1)
6. 3.9.2017  FC Hradec Králové  FK Mladá Boleslav  4:2 (2:1)
6. 3.9.2017  FK Teplice  SK Dynamo Č. Budějovice  3:0 (0:0)
6. 4.9.2017  1.FK Příbram  SK Slavia Praha  2:1 (2:0)
6. 4.9.2017  AC Sparta Praha  Bohemians Praha 1905  0:1 (0:1)
7. 10.9.2017  Bohemians Praha 1905  FC Slovan Liberec  0:1 (0:0)
7. 11.9.2017  SK Slavia Praha  FC Hradec Králové  2:2 (1:2)
7. 11.9.2017  FK Mladá Boleslav  FK Dukla Praha  4:1 (2:0)
7. 11.9.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  AC Sparta Praha  0:7 (0:4)
7. 11.9.2017  FK Jablonec  FK Teplice  1:2 (1:1)
7. 12.9.2017  FC Viktoria Plzeň  1.FK Příbram  4:4 (2:3)
8. 17.9.2017  FK Dukla Praha  SK Slavia Praha  1:6 (0:4)
8. 17.9.2017  FK Teplice  FK Mladá Boleslav  0:2 (0:2)
8. 17.9.2017  Bohemians Praha 1905  SK Dynamo Č. Budějovice  1:0 (1:0)
8. 17.9.2017  FC Hradec Králové  FC Viktoria Plzeň  0:0 (0:0)
8. 18.9.2017  FC Slovan Liberec  1.FK Příbram  4:1 (1:0)
8. 18.9.2017  AC Sparta Praha  FK Jablonec  4:0 (2:0)
9. 24.9.2017  FK Mladá Boleslav  AC Sparta Praha  0:2 (0:1)
9. 24.9.2017  FC Viktoria Plzeň  FK Dukla Praha  4:1 (2:1)
9. 25.9.2017  SK Slavia Praha  FK Teplice  1:4 (0:2)
9. 25.9.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Slovan Liberec  2:4 (1:3)
9. 25.9.2017  FK Jablonec  Bohemians Praha 1905  0:0 (0:0)
9. 26.9.2017  1.FK Příbram  FC Hradec Králové  4:3 (3:2)
10. 1.10.2017  FK Dukla Praha  1.FK Příbram  2:4 (2:1)
10. 1.10.2017  FK Teplice  FC Viktoria Plzeň  2:1 (2:1)
10. 2.10.2017  Bohemians Praha 1905  FK Mladá Boleslav  1:3 (1:1)
10. 2.10.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Jablonec  1:0 (1:0)
10. 2.10.2017  FC Slovan Liberec  FC Hradec Králové  0:3 (0:1)
10. 2.10.2017  AC Sparta Praha  SK Slavia Praha  1:0 (1:0)
11. 15.10.2017  FC Hradec Králové  FK Dukla Praha  3:4 (1:1)
11. 15.10.2017  FC Viktoria Plzeň  AC Sparta Praha  1:1 (0:1)
11. 16.10.2017  SK Slavia Praha  Bohemians Praha 1905  0:2 (0:1)
11. 16.10.2017  1.FK Příbram  FK Teplice  3:2 (1:1)
11. 16.10.2017  FK Mladá Boleslav  SK Dynamo Č. Budějovice  5:1 (4:0)
11. 16.10.2017  FK Jablonec  FC Slovan Liberec  0:1 (0:0)
12. 22.10.2017  FK Teplice  FK Dukla Praha 10:30
12. 22.10.2017  Bohemians Praha 1905  1.FK Příbram 11:00
12. 23.10.2017  AC Sparta Praha  FC Hradec Králové 13:00
12. 23.10.2017  FK Mladá Boleslav  FC Slovan Liberec 13:00
12. 23.10.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Viktoria Plzeň 13:00
12. 23.10.2017  FK Jablonec  SK Slavia Praha 14:00
13. 29.10.2017  FK Dukla Praha  AC Sparta Praha 10:15
13. 29.10.2017  FC Viktoria Plzeň  FK Jablonec 11:00
13. 29.10.2017  FC Hradec Králové  Bohemians Praha 1905 11:00
13. 30.10.2017  SK Slavia Praha  FK Mladá Boleslav 11:00
13. 30.10.2017  FC Slovan Liberec  FK Teplice 13:00
13. 30.10.2017  1.FK Příbram  SK Dynamo Č. Budějovice 13:00
14. 5.11.2017  Bohemians Praha 1905  FK Dukla Praha 11:00
14. 5.11.2017  FK Mladá Boleslav  FC Viktoria Plzeň 11:00
14. 6.11.2017  SK Slavia Praha  FC Slovan Liberec 11:00
14. 6.11.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Hradec Králové 13:00
14. 6.11.2017  AC Sparta Praha  FK Teplice 13:00
14. 6.11.2017  FK Jablonec  1.FK Příbram 14:00
15. 19.11.2017  FC Viktoria Plzeň  SK Slavia Praha 10:15
15. 19.11.2017  FC Hradec Králové  FK Jablonec 12:00
15. 20.11.2017  FK Teplice  Bohemians Praha 1905 10:30
15. 20.11.2017  1.FK Příbram  FK Mladá Boleslav 13:00
15. 20.11.2017  FC Slovan Liberec  AC Sparta Praha 13:00
15. 20.11.2017  FK Dukla Praha  SK Dynamo Č. Budějovice 13:00
16. 26.11.2017  FC Viktoria Plzeň  FC Slovan Liberec 11:00
16. 26.11.2017  Bohemians Praha 1905  AC Sparta Praha 13:00
16. 27.11.2017  SK Slavia Praha  1.FK Příbram 11:00
16. 27.11.2017  FK Mladá Boleslav  FC Hradec Králové 13:00
16. 27.11.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Teplice 13:00
16. 27.11.2017  FK Jablonec  FK Dukla Praha 14:00
17. 2.12.2017  1.FK Příbram  FC Viktoria Plzeň 13:00
17. 3.12.2017  FK Dukla Praha  FK Mladá Boleslav 10:15
17. 3.12.2017  FK Teplice  FK Jablonec 11:00
17. 3.12.2017  FC Hradec Králové  SK Slavia Praha 12:00
17. 4.12.2017  AC Sparta Praha  SK Dynamo Č. Budějovice 13:00
17. 4.12.2017  FC Slovan Liberec  Bohemians Praha 1905 13:00
18. 18.2.2018  FC Viktoria Plzeň  FC Hradec Králové 16:00
18. 18.2.2018  FK Mladá Boleslav  FK Teplice 16:00
18. 18.2.2018  1.FK Příbram  FC Slovan Liberec 16:00
18. 18.2.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  Bohemians Praha 1905 16:00
18. 19.2.2018  SK Slavia Praha  FK Dukla Praha 11:00
18. 19.2.2018  FK Jablonec  AC Sparta Praha 14:00
19. 25.2.2018  FK Dukla Praha  FC Viktoria Plzeň 10:15
19. 25.2.2018  Bohemians Praha 1905  FK Jablonec 11:00
19. 25.2.2018  FK Teplice  SK Slavia Praha 11:00
19. 25.2.2018  FC Hradec Králové  1.FK Příbram 12:00
19. 26.2.2018  AC Sparta Praha  FK Mladá Boleslav 13:00
19. 26.2.2018  FC Slovan Liberec  SK Dynamo Č. Budějovice 13:00
20. 4.3.2018  FC Hradec Králové  FC Slovan Liberec 12:00
20. 4.3.2018  1.FK Příbram  FK Dukla Praha 16:00
20. 4.3.2018  FC Viktoria Plzeň  FK Teplice 16:00
20. 4.3.2018  FK Mladá Boleslav  Bohemians Praha 1905 16:00
20. 5.3.2018  SK Slavia Praha  AC Sparta Praha 11:00
20. 5.3.2018  FK Jablonec  SK Dynamo Č. Budějovice 14:00
21. 11.3.2018  FK Dukla Praha  FC Hradec Králové 10:15
21. 11.3.2018  FK Teplice  1.FK Příbram 11:00
21. 11.3.2018  Bohemians Praha 1905  SK Slavia Praha 11:00
21. 11.3.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Mladá Boleslav 16:00
21. 12.3.2018  FC Slovan Liberec  FK Jablonec 13:00
21. 12.3.2018  AC Sparta Praha  FC Viktoria Plzeň 13:00
22. 18.3.2018  FC Hradec Králové  FK Teplice 12:00
22. 18.3.2018  FK Mladá Boleslav  FK Jablonec 16:00
22. 18.3.2018  1.FK Příbram  AC Sparta Praha 16:00
22. 18.3.2018  FC Viktoria Plzeň  Bohemians Praha 1905 16:00
22. 19.3.2018  SK Slavia Praha  SK Dynamo Č. Budějovice 11:00
22. 19.3.2018  FC Slovan Liberec  FK Dukla Praha 13:00

Hráč kola

Hráč kola

Matěj Votava

Pozice: Útočník
Rok narození: 1997

Zlínský útočník rozhodl dvěma góly o výhře svého mužstva na půdě Třince 2:0. Junioři Fastavu drží šest zápasů neporazitelnost.

Tabulka ligy

Tabulka Čechy

#TýmZB
1. FK Teplice 11 24
2. FK Mladá Boleslav 11 22
3. AC Sparta Praha 11 21
4. 1.FK Příbram 11 20
5. FC Viktoria Plzeň 11 17
6. FC Hradec Králové 11 16
7. FC Slovan Liberec 11 16
8. SK Slavia Praha 11 14
9. Bohemians Praha 1905 11 14
10. SK Dynamo Č. Budějovice 11 10
11. FK Dukla Praha 11 9
12. FK Jablonec 11 4

Tabulka Morava

#TýmZB
1. 1.FC Slovácko 10 20
2. MFK Karviná 10 19
3. FC Fastav Zlín 10 16
4. FC Baník Ostrava 10 11
5. FK Fotbal Třinec 10 11
6. FC Vysočina Jihlava 10 10
7. FC Zbrojovka Brno 10 10
8. SK Sigma Olomouc 10 9

Podrobné tabulky