22.4.2018
13:00 hod
JAB - BNO
3 : 3
23.4.2018
11:00 hod
KAR - LIB
6 : 1
23.4.2018
11:00 hod
PLZ - SLA
2 : 0
23.4.2018
13:00 hod
SPA - TEP
0 : 2
23.4.2018
13:00 hod
DUK - TRI
4 : 1
29.4.2018
10:15 hod
DUK - BOH
ONLINE
29.4.2018
11:00 hod
TEP - HKR
ONLINE
29.4.2018
11:00 hod
TRI - BNO
ONLINE
29.4.2018
11:00 hod
SLA - JAB
ONLINE
30.4.2018
11:00 hod
MBL - PRI
ONLINE
30.4.2018
11:00 hod
SLO - OVA
ONLINE
30.4.2018
11:00 hod
ZLN - KAR
ONLINE
30.4.2018
13:00 hod
LIB - SPA
ONLINE
30.4.2018
13:00 hod
JIH - OLO
ONLINE
30.4.2018
13:00 hod
CEB - PLZ
ONLINE

Rozpis a výsledky zápasů - 2017/2018

Týmy:                      
kolodatumdomácí hosté začátek / výsledek
1. 8.4.2018  FK Mladá Boleslav  FC Slovan Liberec  5:2 (2:0)
1. 9.4.2018  FC Fastav Zlín  1.FC Slovácko  1:2 (0:1)
1. 9.4.2018  MFK Karviná  FC Baník Ostrava  0:2 (0:0)
1. 9.4.2018  AC Sparta Praha  FC Hradec Králové  2:1 (2:1)
1. 9.4.2018  1.FK Příbram  FK Teplice  1:1 (1:1)
2. 14.4.2018  FC Fastav Zlín  FK Mladá Boleslav  1:1 (0:0)
2. 14.4.2018  FK Teplice  MFK Karviná  3:0 (1:0)
2. 15.4.2018  FC Slovan Liberec  1.FK Příbram  3:0 (1:0)
2. 15.4.2018  1.FC Slovácko  FC Hradec Králové  1:1 (0:0)
2. 16.4.2018  FC Baník Ostrava  AC Sparta Praha  0:3 (0:1)
3. 22.4.2018  FK Mladá Boleslav  1.FC Slovácko  1:3 (0:2)
3. 22.4.2018  FC Hradec Králové  FC Baník Ostrava  2:1 (1:0)
3. 23.4.2018  MFK Karviná  FC Slovan Liberec  6:1 (2:0)
3. 23.4.2018  AC Sparta Praha  FK Teplice  0:2 (0:0)
3. 23.5.2018  1.FK Příbram  FC Fastav Zlín 14:00
4. 29.4.2018  FK Teplice  FC Hradec Králové 11:00
4. 30.4.2018  FK Mladá Boleslav  1.FK Příbram 11:00
4. 30.4.2018  1.FC Slovácko  FC Baník Ostrava 11:00
4. 30.4.2018  FC Fastav Zlín  MFK Karviná 11:00
4. 30.4.2018  FC Slovan Liberec  AC Sparta Praha 13:00
5. 2.5.2018  FC Baník Ostrava  FK Teplice 11:00
5. 2.5.2018  AC Sparta Praha  FC Fastav Zlín 13:00
5. 2.5.2018  FC Hradec Králové  FC Slovan Liberec 14:00
5. 9.5.2018  MFK Karviná  FK Mladá Boleslav 11:00
5. 9.5.2018  1.FC Slovácko  1.FK Příbram 13:30
6. 6.5.2018  FK Mladá Boleslav  AC Sparta Praha 11:00
6. 6.5.2018  FK Teplice  1.FC Slovácko 13:00
6. 6.5.2018  1.FK Příbram  MFK Karviná 15:00
6. 7.5.2018  FC Slovan Liberec  FC Baník Ostrava 13:00
6. 7.5.2018  FC Fastav Zlín  FC Hradec Králové 13:00
7. 13.5.2018  FC Hradec Králové  FK Mladá Boleslav 11:00
7. 13.5.2018  FK Teplice  FC Slovan Liberec 11:00
7. 13.5.2018  FC Baník Ostrava  FC Fastav Zlín 11:00
7. 14.5.2018  MFK Karviná  1.FC Slovácko 12:00
7. 14.5.2018  AC Sparta Praha  1.FK Příbram 14:00
8. 20.5.2018  1.FC Slovácko  FC Slovan Liberec 13:00
8. 20.5.2018  FK Mladá Boleslav  FC Baník Ostrava 14:00
8. 21.5.2018  FC Fastav Zlín  FK Teplice 11:00
8. 21.5.2018  MFK Karviná  AC Sparta Praha 11:00
8. 21.5.2018  1.FK Příbram  FC Hradec Králové 13:00
9. 27.5.2018  FC Baník Ostrava  1.FK Příbram 11:00
9. 27.5.2018  FK Teplice  FK Mladá Boleslav 11:00
9. 27.5.2018  FC Hradec Králové  MFK Karviná 13:00
9. 27.5.2018  FC Slovan Liberec  FC Fastav Zlín 13:00
9. 28.5.2018  AC Sparta Praha  1.FC Slovácko 13:00

Hráč kola

Hráč kola

Nermin Haljeta

Pozice: Útočník
Rok narození: 1997

Slovinský útočník ve službách Teplic pomohl dvěma góly k výhře svého týmu nad Karvinou v poměru 3:0.

Tabulka ligy

Tabulka Nadstavbová skupina A

#TýmZB
1. FK Teplice 3 7
2. 1.FC Slovácko 3 7
3. AC Sparta Praha 3 6
4. FK Mladá Boleslav 3 4
5. FC Hradec Králové 3 4
6. MFK Karviná 3 3
7. FC Baník Ostrava 3 3
8. FC Slovan Liberec 3 3
9. FC Fastav Zlín 2 1
10. 1.FK Příbram 2 1

Tabulka Nadstavbová skupina B

#TýmZB
1. FC Zbrojovka Brno 3 7
2. FC Vysočina Jihlava 4 6
3. SK Slavia Praha 3 6
4. FK Dukla Praha 3 6
5. FC Viktoria Plzeň 3 4
6. Bohemians Praha 1905 3 4
7. SK Dynamo Č. Budějovice 3 4
8. FK Fotbal Třinec 3 3
9. FK Jablonec 3 2
10. SK Sigma Olomouc 2 0

Podrobné tabulky