22.07.2018
10:30 hod
MBL - DUK
X
22.07.2018
11:00 hod
TEP - PRI
X
23.07.2018
11:00 hod
KAR - TRI
X
23.07.2018
11:00 hod
SLO - ZLN
X
23.07.2018
11:00 hod
BOH - PLZ
X
23.07.2018
13:00 hod
OLO - BNO
X
23.07.2018
15:00 hod
HKR - CEB
X
24.07.2018
11:00 hod
JAB - LIB
X
24.07.2018
13:00 hod
JIH - OVA
X
26.07.2018
17:00 hod
DUK - HKR
X
29.07.2018
10:15 hod
BNO - KAR
X
29.07.2018
10:30 hod
OVA - OLO
X
29.07.2018
11:00 hod
ZLN - JIH
X
29.07.2018
11:00 hod
TRI - SLO
X
30.07.2018
11:00 hod
SLA - PLZ
X
05.04.2018 | Redakce

Nadstavbová část Juniorské ligy byla rozlosována

Středečním dohrávaným utkáním mezi Slavií a Spartou (4:4) definitivně skončila základní část Juniorské ligy a o nadcházejícím víkendu již propuknou boje o konečné umístění v rámci nadstavbových skupin A a B. Ve skupině o titul (skupina A) nechybí ani obhájce titulu Mladá Boleslav.

Foto: fkmb.cz

Z nadstavbové skupiny A vzejde mistr Juniorské ligy pro ročník 2017/18. Ve skupině, v níž nechybí ani obhájce titulu z Mladé Boleslavi, jsou dále mužstva Sparty, Teplic, Příbrami, Hradce Králové a Liberce z české skupiny a Karviné, Zlína, Ostravy a Slovácka z moravské. Postup do této skupiny si mužstva zajistila na základě umístění v základní části své skupiny.

V nadstavbové skupině B se hraje o konečné umístění na 11. až 20. pozici a týká se to mužstev Plzně, Slavie, Dukly, Bohemians 1905, Jablonce a Českých Budějovic z české skupiny a Jihlavy, Olomouce, Brna a Třince z moravské.

Rozlosování:



Čtěte také:

9.4.Nečekaná střelnice v pražském derby! Slavia deklasovala klokany na jejich půdě
8.4.Jihlava podruhé v sezoně deklasovala Třinec 5:0
8.4.Mladá Boleslav vstoupila do boje o titul vysokou výhrou nad Libercem
8.4.Plzeň v přestřelce remizovala s Jabloncem 3:3
4.4.Derby Slavie se Spartou skončilo divokou remízou, Letenští slaví prvenství
 
 

Hráč kola

Hráč kola

Matěj Votava

Pozice: Útočník
Rok narození: 1997

Útočník Zlína přispěl k výhře nad Libercem 5:1 hattrickem a společně s Markem Vintrem se stal nejlepším střelcem soutěže.

Tabulka ligy

Tabulka Nadstavbová skupina A

#TýmZB
1. FK Teplice 9 18
2. 1.FC Slovácko 9 18
3. FK Mladá Boleslav 9 17
4. FC Hradec Králové 9 16
5. FC Fastav Zlín 9 12
6. AC Sparta Praha 9 12
7. FC Slovan Liberec 9 11
8. FC Baník Ostrava 9 10
9. MFK Karviná 9 7
10. 1.FK Příbram 9 4

Tabulka Nadstavbová skupina B

#TýmZB
1. FC Zbrojovka Brno 9 19
2. FK Fotbal Třinec 9 18
3. SK Slavia Praha 9 15
4. Bohemians Praha 1905 9 14
5. FC Vysočina Jihlava 9 13
6. FK Dukla Praha 9 13
7. SK Sigma Olomouc 9 12
8. FC Viktoria Plzeň 9 10
9. SK Dynamo Č. Budějovice 9 8
10. FK Jablonec 9 6

Podrobné tabulky