22.07.2018
10:30 hod
MBL - DUK
3 : 2
22.07.2018
11:00 hod
TEP - PRI
2 : 0
23.07.2018
11:00 hod
KAR - TRI
ONLINE
23.07.2018
11:00 hod
SLO - ZLN
ONLINE
23.07.2018
11:00 hod
BOH - PLZ
ONLINE
23.07.2018
13:00 hod
OLO - BNO
ONLINE
23.07.2018
15:00 hod
HKR - CEB
ONLINE
24.07.2018
11:00 hod
JAB - LIB
ONLINE
24.07.2018
13:00 hod
JIH - OVA
ONLINE
26.07.2018
17:00 hod
DUK - HKR
ONLINE
29.07.2018
10:15 hod
BNO - KAR
ONLINE
29.07.2018
10:30 hod
OVA - OLO
ONLINE
29.07.2018
11:00 hod
ZLN - JIH
ONLINE
29.07.2018
11:00 hod
TRI - SLO
ONLINE
30.07.2018
11:00 hod
SLA - PLZ
ONLINE
22.01.2018 | Dominik Rejthar

Juniorské týmy mají za sebou první přípravné zápasy

Příprava juniorských týmů na jarní část sezony je v plném proudu a řada z nich už poměřila síly s ostatními týmy z různých soutěží, které se rovněž připravují na start druhé poloviny sezony. Junioři pražské Dukly sice zatím nesehráli žádné přípravné utkání, ale zúčastnili se halového turnaje v Německu, odkud si odvezli pohár za třetí místo.

Foto: slavia.cz

6.1.

Třinec U21 – Opava U19 3:3

10.1.

Jablonec U21 – Liberec U21 3:4
Branky: 14. a 33. Kazda, 60. Micovčák (pen.), 89. Šustek.
Sestava Liberce: Franc - Baláž, Dvořák, Prokš, Heppner - Michalec – Gembický (75. Michal), Micovčák, Vrabec (75. Šustek), Kazda (75. Doležal) – Leo.

13.1.

Liberec U21 – Hradec Králové 0:5
Sestava Liberce: Franc – Masqueta, Heppner, Dvořák, Šustek, Prokš, Kristián, Kazda, Gembický, Michalec, Micovčák.

Jablonec U21 – Slavia U21 0:0

Hradec Králové U21 – Převýšov 2:2
Branky: 43. Shejbal (PK), 58. Šípek – 47. Bastin, 80. Labík.
Sestava Hradce Králové: Mach – Vukčevič, Bederka, Kundrt, Plašil – Střelec, Eliáš, Jukl, Shejbal, Holeš (46. Brokeš) – Šípek.

Hodonín – Zlín U21 2:3
Branky Zlína: M. Mlýnek, Chwaszcz 2.

Nové Mesto nad Váhom – Brno U21 1:3
Branky: 28. Mikuš - 48. Krula, 62. Novák, 90. Pyš.
Sestava Brna: Mrázek - Sedlmajer, Hykš, Černín, Pyš, Holman, Šustr, Haziri, Kroutil, Pořízek, Vávra. Střídali Obůrka, Kropáček, Krula, Novák, Třasoň.

14.1.

Teplice U21 - Plzeň U21 3:1 (3:1)
Branky: 16. Mustafič, 21. Švejda, 25. Hasil - Ryška.
Sestava Teplic: Nikoforov (46. Němeček) - Novotný, Zárybnický, Hasil - Kodad, Berešík (46. Kučera), Domingo (46. Rivero), Šimeček (46. Kotrba) - Diaz (46. Martirosyan), Švejda (46. Marco) - Mustafič (46. Zeman).

Bohemians 1905 U21 – Hostouň 2:3
Branky Bohemians: 44. z PK a 50. Vetešník.
Sestava Bohemians 1905: Šrámek (46. Fiala) - Růžička, Brak, Malý, Kocourek - Jaroš (60. Koubek), Begič, Václavík, Le Tuan - Nátr, Vetešník.

Baník Ostrava U21 – Vítkovice 0:3
Branky: 9. a 16. Adamovský, 38. Kovařík.
Sestava Ostravy: Lapeš – Kubík, Blejchař, O. Jakubov, Lehnert – Bolf, Dendis, Mládek, Kania – Smékal, Pak. Střídali: Murín - Houdek, Buchta, Kaloč, Mooc.

17.1.

Frýdland nad Ostravicí – Baník Ostrava U21 3:3
Branky Ostravy: Mládek, Lehnert, Kania.

Slavia – Litoměřicko 2:1
Branky: 51. a 65. Nabijev – 83. Kacafírek

Sparta U21 – Hořovicko 0:1
Branka: Berger.
Sestava Sparty: Štorc (46. Čtvrtečka) – Penc, Tasić, Boula, Maksić, Dudl (55. Peřina), Vácha, Palečko, Čajkovský (46. Tvaroh K.), Novotný, Urban.

Liberec – Neugersdorf 1:1
Branka Liberce: 88. Šustek.
Sestava Liberce: Konečný (46. Franc) - Šustek, Dvořák, Prokš, Heppner - Baláž, Kristian, Micovčák, Kazda - Leo, Brabec.

Karviná U21 – Dětmarovice 8:1
Branky: Karviné: 10. a 24. Pavelka, 50. a 70. Rokyčák, 45. Sas, 49. Řapek, 77. Hejda, 89. Szotkowski.
Sestava Karviné: Ciupa (46. Přibyl) - Putyera, Sorochenko (46. Szotkowski), Dereviaho (46. Formela), Hejda - Jurovec (46. Wilczek), Macko, Sas (46. Kubalak), Pavelka, Rokyčák - Řapek.

20.1.

Písek – Plzeň U21 3:2
Branky Plzně: Štursa, Pinc.

Uničov – Ostrava U21 0:1
Branka: 30. Mládek.

Bohemians 1905 U21 – Chomutov 2:3

Hradec Králové U21 – Kratonohy 1:1
Branka Hradce: 88. Kundrt.
Sestava Hradce Králové: Lindr Jiří - Vukčevič Danilo (46´Pospíšil Vojtěch), Locker Josef (46´Proza Daniel), Martinec Jakub, Novotný Marek – Brůža Pavel, Gjinoralli David, Jukl Robert (70´Locker Josef), Brokeš Ondřej, Holeš Roman – Kundrt Ladislav

Jihlava U21 – Vrchovina 1:2
Branky: Svoboda – Ošmera, Wolker.
Sestava Jihlavy: Kolář (60. Duba) - Vrzal, Rychetník, Pedro (46. Demeter), Beseda - Šerý (46. Karmazín), Svatík, Smejkal, Ming Hao (46. Fikar) - Mašić (46. Dujmović), Svoboda.

21.1.

Štěchovice – Slavia U21 2:5
Branky Slavie: 60. a 88. Sintean, 40. Čvančara, 51. Rondič, 52. Nabijev.

Mladá Boleslav U21 – Velké Hamry 6:1
Branky Mladé Boleslavi: 35. a 90. Košek, 52. a 88. Dohnalík, 62. Komárek, 69. Machů.
Sestava Mladé Boleslavi: Jedlička (46. Truksa) - Zabilanský, Glockner, Kopa, Rudzan - Košek, Komárek, Machů, Procházka - Vejr, Dohnalík.



Čtěte také:

18.2.Mladá Boleslav porazila Teplice i podruhé v sezoně
13.2.Nejlepší střelec Šup míří do Varnsdorfu, brněnští Gáč s Přichystalem do Frýdku-Místku
12.2.Slavia si vyšlápla na Vlašim, Plzeň a Sparta porazily třetiligové soupeře
9.2.Junioři ve FNL: Chmiel zamířil do Vítkovic, Mareček a Březina na testech ve Vlašimi
8.1.Šup, Bucha či Miker. Kteří junioři zamířili na zimní přípravu do áčka?
 
 

Tabulka ligy

Tabulka - Základní část Čechy

#TýmZB
1. FK Teplice 1 3
2. FK Mladá Boleslav 1 3
3. AC Sparta Praha 0 0
4. Bohemians Praha 1905 0 0
5. FC Hradec Králové 0 0
6. FC Slovan Liberec 0 0
7. FC Viktoria Plzeň 0 0
8. FK Jablonec 0 0
9. SK Dynamo Č. Budějovice 0 0
10. SK Slavia Praha 0 0
11. FK Dukla Praha 1 0
12. 1.FK Příbram 1 0

Tabulka - Základní část Morava

#TýmZB
1. 1.FC Slovácko 0 0
2. FC Baník Ostrava 0 0
3. FC Fastav Zlín 0 0
4. FC Vysočina Jihlava 0 0
5. FC Zbrojovka Brno 0 0
6. FK Fotbal Třinec 0 0
7. MFK Karviná 0 0
8. SK Sigma Olomouc 0 0

Podrobné tabulky