DUK - JAB
X
01.08.2018 | Redakce

Suverénní zůstávají už jen Teplice a Brno, v Budějovicích se strhla přestřelka

Juniorská liga pokračovala druhým kolem a přinesla spoustu gólů. Nejvíce jich padlo v duelu Českých Budějovic s Jabloncem. Jedinými týmy, které ještě neztratily ani bod zůstávají Teplice a Brno. Bez bodu naopak zůstávají Liberec, Plzeň a Jihlava.

Kompletní druhé kolo za sebou má Juniorská liga. Na čele české skupiny jsou se šesti body Teplice, Moravě prozatím vládne taktéž stoprocentní Brno.

Už ve čtvrteční předehrávce remizovala Dukla s Hradcem Králové 1:1, i když ještě po poločase bylo skóre bezbrankové. V neděli soutěž pokračovala třemi utkáními a v každém padly aspoň čtyři góly. Olomouc vyloupila Baník 3:2, Slovácko si zastřílelo v Třinci 4:0 a Zlín doma porazil 4:0 Jihlavu.

Pondělí přineslo střet těžkých vah mezi Slavií a Plzní. Domácí dokázali vývoj skóre otočit a v 65. minutě se o vítěznou branku postaral Havránek. Budějovice v divokém utkání porazily Jablonec 4:3, přestože půlhodině hry prohrávaly 0:2. Dále Sparta remizovala s Boleslaví 2:2, Příbram ztratila vedení 3:1 s Bohemkou a pouze remizovala 3:3.

Brno porazilo zásluhou Krejčího a Pachlopníka soupeře z Karviné 2:0 a na závěr druhého kola nové sezony Teplice zvítězily brankou Díaze v Liberci.

30.8.Baník sestřelil sedmi góly Třinec. Mladá Boleslav v boji o čelo udolala mistrovské Teplice
22.8.Chorého hattrick zajistil Plzni první výhru. Situace na čele tabulky se více zamotává
15.8.Teplice už nejsou stoprocentní. Jediná Plzeň čeká stále na první vítězství
8.8.Mistrovské Teplice jsou stále bez porážky, Jihlava v přestřelce udolala Olomouc
27.7.Mistrovské Teplice vstoupily do nové sezóny výhrou, hráči Bohemians a Hradce nadělovali