24.09.2018
13:00 hod
PRI - MBL
2 : 3
24.09.2018
13:00 hod
LIB - SPA
1 : 4
24.09.2018
14:00 hod
TRI - ZLN
1 : 1
24.09.2018
16:00 hod
PLZ - HKR
3 : 2
25.09.2018
15:00 hod
BOH - JAB
1 : 0
30.09.2018
10:15 hod
SLO - OVA
X
30.09.2018
10:30 hod
MBL - LIB
X
30.09.2018
11:00 hod
ZLN - BNO
X
30.09.2018
11:00 hod
HKR - PRI
X
30.09.2018
11:00 hod
TEP - BOH
X
30.09.2018
13:00 hod
JIH - TRI
X
01.10.2018
11:00 hod
KAR - OLO
X
01.10.2018
11:00 hod
SLA - DUK
X
01.10.2018
13:00 hod
SPA - CEB
X
01.10.2018
14:00 hod
JAB - PLZ
X

Rozpis a výsledky zápasů - 2018/2019

Týmy:                                          
kolodatumdomácí hosté začátek / výsledek
1. 22.7.2018  FK Mladá Boleslav  FK Dukla Praha  3:2 (0:0)
1. 22.7.2018  FK Teplice  1.FK Příbram  2:0 (1:0)
1. 23.7.2018  Bohemians Praha 1905  FC Viktoria Plzeň  5:1 (2:1)
1. 23.7.2018  MFK Karviná  FK Fotbal Třinec  1:1 (0:1)
1. 23.7.2018  1.FC Slovácko  FC Fastav Zlín  0:0 (0:0)
1. 23.7.2018  SK Sigma Olomouc  FC Zbrojovka Brno  1:3 (0:3)
1. 23.7.2018  FC Hradec Králové  SK Dynamo Č. Budějovice  5:1 (3:1)
1. 24.7.2018  FK Jablonec  FC Slovan Liberec  3:2 (2:2)
1. 24.7.2018  FC Vysočina Jihlava  FC Baník Ostrava  1:2 (1:1)
1. 9.8.2018  SK Slavia Praha  AC Sparta Praha  2:5 (1:4)
2. 26.7.2018  FK Dukla Praha  FC Hradec Králové  1:1 (0:0)
2. 29.7.2018  FC Baník Ostrava  SK Sigma Olomouc  2:3 (1:0)
2. 29.7.2018  FK Fotbal Třinec  1.FC Slovácko  0:4 (0:1)
2. 29.7.2018  FC Fastav Zlín  FC Vysočina Jihlava  4:0 (2:0)
2. 30.7.2018  SK Slavia Praha  FC Viktoria Plzeň  3:2 (2:1)
2. 30.7.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Jablonec  4:3 (2:2)
2. 30.7.2018  AC Sparta Praha  FK Mladá Boleslav  2:2 (0:1)
2. 30.7.2018  1.FK Příbram  Bohemians Praha 1905  3:3 (3:1)
2. 30.7.2018  FC Zbrojovka Brno  MFK Karviná  2:0 (1:0)
2. 31.7.2018  FC Slovan Liberec  FK Teplice  0:1 (0:1)
3. 5.8.2018  FK Mladá Boleslav  SK Slavia Praha  3:2 (2:0)
3. 5.8.2018  FC Vysočina Jihlava  SK Sigma Olomouc  4:3 (2:0)
3. 5.8.2018  Bohemians Praha 1905  FC Slovan Liberec  0:5 (0:2)
3. 5.8.2018  FC Hradec Králové  AC Sparta Praha  1:1 (0:1)
3. 5.8.2018  FC Fastav Zlín  FK Fotbal Třinec  1:3 (1:1)
3. 5.8.2018  FC Viktoria Plzeň  1.FK Příbram  3:3 (0:2)
3. 6.8.2018  MFK Karviná  FC Baník Ostrava  1:0 (1:0)
3. 6.8.2018  1.FC Slovácko  FC Zbrojovka Brno  2:2 (1:1)
3. 6.8.2018  FK Teplice  SK Dynamo Č. Budějovice  2:0 (1:0)
3. 7.8.2018  FK Jablonec  FK Dukla Praha  0:3 (0:1)
4. 11.8.2018  FK Mladá Boleslav  FC Hradec Králové  3:2 (2:0)
4. 12.8.2018  FK Dukla Praha  FK Teplice  2:2 (2:1)
4. 12.8.2018  FC Zbrojovka Brno  FC Fastav Zlín  1:3 (1:2)
4. 12.8.2018  FK Fotbal Třinec  FC Vysočina Jihlava  1:4 (1:3)
4. 12.8.2018  AC Sparta Praha  FK Jablonec  2:1 (0:0)
4. 13.8.2018  SK Slavia Praha  1.FK Příbram  1:2 (1:1)
4. 13.8.2018  FC Slovan Liberec  FC Viktoria Plzeň  3:2 (2:0)
4. 13.8.2018  SK Sigma Olomouc  MFK Karviná  1:2 (1:1)
4. 14.8.2018  FC Baník Ostrava  1.FC Slovácko  3:1 (2:0)
4. 14.8.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  Bohemians Praha 1905  0:2 (0:1)
5. 19.8.2018  FK Jablonec  FK Mladá Boleslav  2:2 (0:1)
5. 19.8.2018  Bohemians Praha 1905  FK Dukla Praha  2:5 (1:4)
5. 19.8.2018  FC Hradec Králové  SK Slavia Praha  3:1 (2:1)
5. 19.8.2018  FK Teplice  AC Sparta Praha  1:1 (1:0)
5. 19.8.2018  FK Fotbal Třinec  FC Zbrojovka Brno  2:1 (0:1)
5. 20.8.2018  1.FK Příbram  FC Slovan Liberec  2:2 (0:0)
5. 20.8.2018  FC Vysočina Jihlava  MFK Karviná  3:1 (2:1)
5. 20.8.2018  FC Viktoria Plzeň  SK Dynamo Č. Budějovice  4:2 (2:2)
5. 21.8.2018  1.FC Slovácko  SK Sigma Olomouc  3:2 (1:0)
5. 21.8.2018  FC Fastav Zlín  FC Baník Ostrava  3:3 (2:1)
6. 26.8.2018  FK Dukla Praha  FC Viktoria Plzeň  1:4 (1:2)
6. 26.8.2018  FC Zbrojovka Brno  FC Vysočina Jihlava  3:0 (2:0)
6. 26.8.2018  FK Mladá Boleslav  FK Teplice  2:1 (1:0)
6. 26.8.2018  FC Baník Ostrava  FK Fotbal Třinec  7:0 (4:0)
6. 26.8.2018  SK Slavia Praha  FC Slovan Liberec  1:2 (1:2)
6. 27.8.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  1.FK Příbram  0:2 (0:1)
6. 27.8.2018  AC Sparta Praha  Bohemians Praha 1905  2:0 (1:0)
6. 27.8.2018  FC Hradec Králové  FK Jablonec  1:2 (0:1)
6. 28.8.2018  MFK Karviná  1.FC Slovácko  0:5 (0:1)
6. 28.8.2018  SK Sigma Olomouc  FC Fastav Zlín  2:2 (2:1)
7. 2.9.2018  FK Jablonec  SK Slavia Praha  0:7 (0:4)
7. 2.9.2018  FK Teplice  FC Hradec Králové  3:0 (2:0)
7. 2.9.2018  FC Zbrojovka Brno  FC Baník Ostrava  2:3 (0:1)
7. 2.9.2018  FC Slovan Liberec  SK Dynamo Č. Budějovice  8:1 (3:1)
7. 2.9.2018  FC Viktoria Plzeň  AC Sparta Praha  2:1 (1:1)
7. 3.9.2018  FK Fotbal Třinec  SK Sigma Olomouc  1:5 (1:3)
7. 3.9.2018  1.FC Slovácko  FC Vysočina Jihlava  2:2 (2:1)
7. 3.9.2018  FC Fastav Zlín  MFK Karviná  3:2 (2:2)
7. 3.9.2018  1.FK Příbram  FK Dukla Praha  3:2 (2:1)
7. 3.9.2018  Bohemians Praha 1905  FK Mladá Boleslav  0:1 (0:0)
8. 16.9.2018  FK Mladá Boleslav  FC Viktoria Plzeň  0:1 (0:0)
8. 16.9.2018  FC Hradec Králové  Bohemians Praha 1905  1:2 (0:0)
8. 16.9.2018  FC Vysočina Jihlava  FC Fastav Zlín  0:3 (0:0)
8. 17.9.2018  MFK Karviná  FC Zbrojovka Brno  0:1 (0:0)
8. 17.9.2018  SK Slavia Praha  SK Dynamo Č. Budějovice  4:4 (1:2)
8. 17.9.2018  1.FC Slovácko  FK Fotbal Třinec  4:1 (2:0)
8. 17.9.2018  AC Sparta Praha  1.FK Příbram  2:1 (1:0)
8. 17.9.2018  FK Jablonec  FK Teplice  0:1 (0:0)
8. 17.9.2018  FK Dukla Praha  FC Slovan Liberec  2:2 (0:1)
8. 18.9.2018  SK Sigma Olomouc  FC Baník Ostrava  6:0 (3:0)
9. 23.9.2018  FC Zbrojovka Brno  1.FC Slovácko  1:3 (0:1)
9. 23.9.2018  FC Baník Ostrava  MFK Karviná  1:0 (0:0)
9. 23.9.2018  FK Teplice  SK Slavia Praha  1:0 (1:0)
9. 23.9.2018  SK Sigma Olomouc  FC Vysočina Jihlava  3:3 (2:1)
9. 24.9.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Dukla Praha  0:0 (0:0)
9. 24.9.2018  1.FK Příbram  FK Mladá Boleslav  2:3 (1:2)
9. 24.9.2018  FC Slovan Liberec  AC Sparta Praha  1:4 (0:2)
9. 24.9.2018  FK Fotbal Třinec  FC Fastav Zlín  1:1 (0:0)
9. 24.9.2018  FC Viktoria Plzeň  FC Hradec Králové  3:2 (1:0)
9. 25.9.2018  Bohemians Praha 1905  FK Jablonec  1:0 (0:0)
10. 30.9.2018  1.FC Slovácko  FC Baník Ostrava 10:15
10. 30.9.2018  FK Mladá Boleslav  FC Slovan Liberec 10:30
10. 30.9.2018  FC Hradec Králové  1.FK Příbram 11:00
10. 30.9.2018  FC Fastav Zlín  FC Zbrojovka Brno 11:00
10. 30.9.2018  FK Teplice  Bohemians Praha 1905 11:00
10. 30.9.2018  FC Vysočina Jihlava  FK Fotbal Třinec 13:00
10. 1.10.2018  SK Slavia Praha  FK Dukla Praha 11:00
10. 1.10.2018  MFK Karviná  SK Sigma Olomouc 11:00
10. 1.10.2018  AC Sparta Praha  SK Dynamo Č. Budějovice 13:00
10. 1.10.2018  FK Jablonec  FC Viktoria Plzeň 14:00
11. 7.10.2018  FK Dukla Praha  AC Sparta Praha 10:15
11. 7.10.2018  FC Zbrojovka Brno  FK Fotbal Třinec 10:15
11. 7.10.2018  FC Baník Ostrava  FC Fastav Zlín 10:30
11. 7.10.2018  Bohemians Praha 1905  SK Slavia Praha 15:00
11. 8.10.2018  SK Sigma Olomouc  1.FC Slovácko 13:00
11. 8.10.2018  1.FK Příbram  FK Jablonec 13:00
11. 8.10.2018  FC Slovan Liberec  FC Hradec Králové 13:00
11. 8.10.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Mladá Boleslav 13:00
11. 8.10.2018  MFK Karviná  FC Vysočina Jihlava 13:00
11. 8.10.2018  FC Viktoria Plzeň  FK Teplice 14:00
12. 21.10.2018  1.FC Slovácko  MFK Karviná 10:15
12. 21.10.2018  FK Mladá Boleslav  AC Sparta Praha 10:30
12. 21.10.2018  Bohemians Praha 1905  1.FK Příbram 11:00
12. 21.10.2018  FK Fotbal Třinec  FC Baník Ostrava 11:00
12. 21.10.2018  FC Fastav Zlín  SK Sigma Olomouc 11:00
12. 21.10.2018  FK Teplice  FC Slovan Liberec 11:00
12. 22.10.2018  FC Vysočina Jihlava  FC Zbrojovka Brno 11:00
12. 22.10.2018  FC Viktoria Plzeň  SK Slavia Praha 14:00
12. 22.10.2018  FK Jablonec  SK Dynamo Č. Budějovice 14:00
12. 22.10.2018  FC Hradec Králové  FK Dukla Praha 15:00
13. 28.10.2018  FK Dukla Praha  FK Jablonec 10:15
13. 28.10.2018  FC Baník Ostrava  FC Zbrojovka Brno 10:30
13. 29.10.2018  FC Vysočina Jihlava  1.FC Slovácko 11:00
13. 29.10.2018  SK Slavia Praha  FK Mladá Boleslav 11:00
13. 29.10.2018  MFK Karviná  FC Fastav Zlín 11:00
13. 29.10.2018  AC Sparta Praha  FC Hradec Králové 13:00
13. 29.10.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Teplice 13:00
13. 29.10.2018  1.FK Příbram  FC Viktoria Plzeň 13:00
13. 29.10.2018  FC Slovan Liberec  Bohemians Praha 1905 13:00
13. 29.10.2018  SK Sigma Olomouc  FK Fotbal Třinec 13:00
14. 4.11.2018  FC Zbrojovka Brno  SK Sigma Olomouc 10:15
14. 4.11.2018  FC Fastav Zlín  1.FC Slovácko 11:00
14. 4.11.2018  FK Teplice  FK Dukla Praha 11:00
14. 4.11.2018  FC Hradec Králové  FK Mladá Boleslav 11:00
14. 4.11.2018  Bohemians Praha 1905  SK Dynamo Č. Budějovice 11:00
14. 4.11.2018  FC Baník Ostrava  FC Vysočina Jihlava 13:00
14. 5.11.2018  1.FK Příbram  SK Slavia Praha 13:00
14. 5.11.2018  FC Viktoria Plzeň  FC Slovan Liberec 13:00
14. 5.11.2018  FK Jablonec  AC Sparta Praha 14:00
14. 5.11.2018  FK Fotbal Třinec  MFK Karviná 14:00
15. 11.11.2018  FK Mladá Boleslav  FK Jablonec 10:30
15. 12.11.2018  SK Slavia Praha  FC Hradec Králové 11:00
15. 12.11.2018  FC Slovan Liberec  1.FK Příbram 13:00
15. 12.11.2018  AC Sparta Praha  FK Teplice 13:00
15. 12.11.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Viktoria Plzeň 13:00
15. 12.11.2018  FK Dukla Praha  Bohemians Praha 1905 14:00
16. 25.11.2018  FK Teplice  FK Mladá Boleslav 11:00
16. 25.11.2018  Bohemians Praha 1905  AC Sparta Praha 11:00
16. 26.11.2018  FC Viktoria Plzeň  FK Dukla Praha 13:00
16. 26.11.2018  FC Slovan Liberec  SK Slavia Praha 13:00
16. 26.11.2018  1.FK Příbram  SK Dynamo Č. Budějovice 13:00
16. 26.11.2018  FK Jablonec  FC Hradec Králové 14:00
17. 2.12.2018  FK Dukla Praha  1.FK Příbram 10:15
17. 2.12.2018  FK Mladá Boleslav  Bohemians Praha 1905 10:30
17. 2.12.2018  FC Hradec Králové  FK Teplice 11:00
17. 2.12.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Slovan Liberec 13:00
17. 3.12.2018  SK Slavia Praha  FK Jablonec 11:00
17. 3.12.2018  AC Sparta Praha  FC Viktoria Plzeň 13:00
18. 17.2.2019  FK Teplice  FK Jablonec 11:00
18. 17.2.2019  FC Slovan Liberec  FK Dukla Praha 11:00
18. 17.2.2019  Bohemians Praha 1905  FC Hradec Králové 11:00
18. 17.2.2019  FC Viktoria Plzeň  FK Mladá Boleslav 11:00
18. 17.2.2019  SK Dynamo Č. Budějovice  SK Slavia Praha 11:00
18. 17.2.2019  1.FK Příbram  AC Sparta Praha 11:00
19. 24.2.2019  FK Mladá Boleslav  1.FK Příbram 11:00
19. 24.2.2019  SK Slavia Praha  FK Teplice 11:00
19. 24.2.2019  AC Sparta Praha  FC Slovan Liberec 11:00
19. 24.2.2019  FC Hradec Králové  FC Viktoria Plzeň 11:00
19. 24.2.2019  FK Dukla Praha  SK Dynamo Č. Budějovice 11:00
19. 24.2.2019  FK Jablonec  Bohemians Praha 1905 11:00
20. 3.3.2019  FC Viktoria Plzeň  FK Jablonec 11:00
20. 3.3.2019  1.FK Příbram  FC Hradec Králové 11:00
20. 3.3.2019  FC Slovan Liberec  FK Mladá Boleslav 11:00
20. 3.3.2019  Bohemians Praha 1905  FK Teplice 11:00
20. 3.3.2019  FK Dukla Praha  SK Slavia Praha 11:00
20. 3.3.2019  SK Dynamo Č. Budějovice  AC Sparta Praha 11:00
21. 10.3.2019  FK Jablonec  1.FK Příbram 11:00
21. 10.3.2019  AC Sparta Praha  FK Dukla Praha 11:00
21. 10.3.2019  FC Hradec Králové  FC Slovan Liberec 11:00
21. 10.3.2019  FK Teplice  FC Viktoria Plzeň 11:00
21. 10.3.2019  FK Mladá Boleslav  SK Dynamo Č. Budějovice 11:00
21. 10.3.2019  SK Slavia Praha  Bohemians Praha 1905 11:00
22. 17.3.2019  FC Slovan Liberec  FK Jablonec 11:00
22. 17.3.2019  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Hradec Králové 11:00
22. 17.3.2019  FK Dukla Praha  FK Mladá Boleslav 11:00
22. 17.3.2019  1.FK Příbram  FK Teplice 11:00
22. 17.3.2019  AC Sparta Praha  SK Slavia Praha 11:00
22. 17.3.2019  FC Viktoria Plzeň  Bohemians Praha 1905 11:00

Tabulka ligy

Tabulka - Základní část Čechy

#TýmZB
1. FK Teplice 9 20
2. FK Mladá Boleslav 9 20
3. AC Sparta Praha 9 18
4. FC Viktoria Plzeň 9 16
5. FC Slovan Liberec 9 14
6. Bohemians Praha 1905 9 13
7. 1.FK Příbram 9 12
8. FK Dukla Praha 9 10
9. FC Hradec Králové 9 8
10. SK Slavia Praha 9 7
11. FK Jablonec 9 7
12. SK Dynamo Č. Budějovice 9 5

Tabulka - Základní část Morava

#TýmZB
1. 1.FC Slovácko 9 18
2. FC Fastav Zlín 9 16
3. FC Baník Ostrava 9 16
4. FC Zbrojovka Brno 9 13
5. SK Sigma Olomouc 9 11
6. FC Vysočina Jihlava 9 11
7. FK Fotbal Třinec 9 8
8. MFK Karviná 9 7

Podrobné tabulky