12.11.2018
13:00 hod
CEB - PLZ
1 : 3
12.11.2018
13:00 hod
LIB - PRI
3 : 4
12.11.2018
13:00 hod
OVA - JIH
1 : 3
12.11.2018
13:00 hod
OLO - ZLN
2 : 0
12.11.2018
14:00 hod
DUK - BOH
2 : 2
25.11.2018
11:00 hod
BOH - SPA
ONLINE
25.11.2018
11:00 hod
TEP - MBL
ONLINE
25.11.2018
11:00 hod
SLO - OVA
ONLINE
25.11.2018
11:00 hod
JIH - BNO
ONLINE
25.11.2018
11:00 hod
TRI - ZLN
ONLINE
26.11.2018
11:00 hod
KAR - OLO
ONLINE
26.11.2018
13:00 hod
LIB - SLA
ONLINE
26.11.2018
13:00 hod
PRI - CEB
ONLINE
26.11.2018
13:00 hod
PLZ - DUK
ONLINE
26.11.2018
14:00 hod
JAB - HKR
ONLINE

Rozpis a výsledky zápasů - 2018/2019

Týmy:                                          
kolodatumdomácí hosté začátek / výsledek
1. 22.7.2018  FK Mladá Boleslav  FK Dukla Praha  3:2 (0:0)
1. 22.7.2018  FK Teplice  1.FK Příbram  2:0 (1:0)
1. 23.7.2018  Bohemians Praha 1905  FC Viktoria Plzeň  5:1 (2:1)
1. 23.7.2018  MFK Karviná  FK Fotbal Třinec  1:1 (0:1)
1. 23.7.2018  1.FC Slovácko  FC Fastav Zlín  0:0 (0:0)
1. 23.7.2018  SK Sigma Olomouc  FC Zbrojovka Brno  1:3 (0:3)
1. 23.7.2018  FC Hradec Králové  SK Dynamo Č. Budějovice  5:1 (3:1)
1. 24.7.2018  FK Jablonec  FC Slovan Liberec  3:2 (2:2)
1. 24.7.2018  FC Vysočina Jihlava  FC Baník Ostrava  1:2 (1:1)
1. 9.8.2018  SK Slavia Praha  AC Sparta Praha  2:5 (1:4)
2. 26.7.2018  FK Dukla Praha  FC Hradec Králové  1:1 (0:0)
2. 29.7.2018  FC Baník Ostrava  SK Sigma Olomouc  2:3 (1:0)
2. 29.7.2018  FK Fotbal Třinec  1.FC Slovácko  0:4 (0:1)
2. 29.7.2018  FC Fastav Zlín  FC Vysočina Jihlava  4:0 (2:0)
2. 30.7.2018  SK Slavia Praha  FC Viktoria Plzeň  3:2 (2:1)
2. 30.7.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Jablonec  4:3 (2:2)
2. 30.7.2018  AC Sparta Praha  FK Mladá Boleslav  2:2 (0:1)
2. 30.7.2018  1.FK Příbram  Bohemians Praha 1905  3:3 (3:1)
2. 30.7.2018  FC Zbrojovka Brno  MFK Karviná  2:0 (1:0)
2. 31.7.2018  FC Slovan Liberec  FK Teplice  0:1 (0:1)
3. 5.8.2018  FK Mladá Boleslav  SK Slavia Praha  3:2 (2:0)
3. 5.8.2018  FC Vysočina Jihlava  SK Sigma Olomouc  4:3 (2:0)
3. 5.8.2018  Bohemians Praha 1905  FC Slovan Liberec  0:5 (0:2)
3. 5.8.2018  FC Hradec Králové  AC Sparta Praha  1:1 (0:1)
3. 5.8.2018  FC Fastav Zlín  FK Fotbal Třinec  1:3 (1:1)
3. 5.8.2018  FC Viktoria Plzeň  1.FK Příbram  3:3 (0:2)
3. 6.8.2018  MFK Karviná  FC Baník Ostrava  1:0 (1:0)
3. 6.8.2018  1.FC Slovácko  FC Zbrojovka Brno  2:2 (1:1)
3. 6.8.2018  FK Teplice  SK Dynamo Č. Budějovice  2:0 (1:0)
3. 7.8.2018  FK Jablonec  FK Dukla Praha  0:3 (0:1)
4. 11.8.2018  FK Mladá Boleslav  FC Hradec Králové  3:2 (2:0)
4. 12.8.2018  FK Dukla Praha  FK Teplice  2:2 (2:1)
4. 12.8.2018  FC Zbrojovka Brno  FC Fastav Zlín  1:3 (1:2)
4. 12.8.2018  FK Fotbal Třinec  FC Vysočina Jihlava  1:4 (1:3)
4. 12.8.2018  AC Sparta Praha  FK Jablonec  2:1 (0:0)
4. 13.8.2018  SK Slavia Praha  1.FK Příbram  1:2 (1:1)
4. 13.8.2018  FC Slovan Liberec  FC Viktoria Plzeň  3:2 (2:0)
4. 13.8.2018  SK Sigma Olomouc  MFK Karviná  1:2 (1:1)
4. 14.8.2018  FC Baník Ostrava  1.FC Slovácko  3:1 (2:0)
4. 14.8.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  Bohemians Praha 1905  0:2 (0:1)
5. 19.8.2018  FK Jablonec  FK Mladá Boleslav  2:2 (0:1)
5. 19.8.2018  Bohemians Praha 1905  FK Dukla Praha  2:5 (1:4)
5. 19.8.2018  FC Hradec Králové  SK Slavia Praha  3:1 (2:1)
5. 19.8.2018  FK Teplice  AC Sparta Praha  1:1 (1:0)
5. 19.8.2018  FK Fotbal Třinec  FC Zbrojovka Brno  2:1 (0:1)
5. 20.8.2018  1.FK Příbram  FC Slovan Liberec  2:2 (0:0)
5. 20.8.2018  FC Vysočina Jihlava  MFK Karviná  3:1 (2:1)
5. 20.8.2018  FC Viktoria Plzeň  SK Dynamo Č. Budějovice  4:2 (2:2)
5. 21.8.2018  1.FC Slovácko  SK Sigma Olomouc  3:2 (1:0)
5. 21.8.2018  FC Fastav Zlín  FC Baník Ostrava  3:3 (2:1)
6. 26.8.2018  FK Dukla Praha  FC Viktoria Plzeň  1:4 (1:2)
6. 26.8.2018  FC Zbrojovka Brno  FC Vysočina Jihlava  3:0 (2:0)
6. 26.8.2018  FK Mladá Boleslav  FK Teplice  2:1 (1:0)
6. 26.8.2018  FC Baník Ostrava  FK Fotbal Třinec  7:0 (4:0)
6. 26.8.2018  SK Slavia Praha  FC Slovan Liberec  1:2 (1:2)
6. 27.8.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  1.FK Příbram  0:2 (0:1)
6. 27.8.2018  AC Sparta Praha  Bohemians Praha 1905  2:0 (1:0)
6. 27.8.2018  FC Hradec Králové  FK Jablonec  1:2 (0:1)
6. 28.8.2018  MFK Karviná  1.FC Slovácko  0:5 (0:1)
6. 28.8.2018  SK Sigma Olomouc  FC Fastav Zlín  2:2 (2:1)
7. 2.9.2018  FK Jablonec  SK Slavia Praha  0:7 (0:4)
7. 2.9.2018  FK Teplice  FC Hradec Králové  3:0 (2:0)
7. 2.9.2018  FC Zbrojovka Brno  FC Baník Ostrava  2:3 (0:1)
7. 2.9.2018  FC Slovan Liberec  SK Dynamo Č. Budějovice  8:1 (3:1)
7. 2.9.2018  FC Viktoria Plzeň  AC Sparta Praha  2:1 (1:1)
7. 3.9.2018  FK Fotbal Třinec  SK Sigma Olomouc  1:5 (1:3)
7. 3.9.2018  1.FC Slovácko  FC Vysočina Jihlava  2:2 (2:1)
7. 3.9.2018  FC Fastav Zlín  MFK Karviná  3:2 (2:2)
7. 3.9.2018  1.FK Příbram  FK Dukla Praha  3:2 (2:1)
7. 3.9.2018  Bohemians Praha 1905  FK Mladá Boleslav  0:1 (0:0)
8. 16.9.2018  FK Mladá Boleslav  FC Viktoria Plzeň  0:1 (0:0)
8. 16.9.2018  FC Hradec Králové  Bohemians Praha 1905  1:2 (0:0)
8. 16.9.2018  FC Vysočina Jihlava  FC Fastav Zlín  0:3 (0:0)
8. 17.9.2018  MFK Karviná  FC Zbrojovka Brno  0:1 (0:0)
8. 17.9.2018  SK Slavia Praha  SK Dynamo Č. Budějovice  4:4 (1:2)
8. 17.9.2018  1.FC Slovácko  FK Fotbal Třinec  4:1 (2:0)
8. 17.9.2018  AC Sparta Praha  1.FK Příbram  2:1 (1:0)
8. 17.9.2018  FK Jablonec  FK Teplice  0:1 (0:0)
8. 17.9.2018  FK Dukla Praha  FC Slovan Liberec  2:2 (0:1)
8. 18.9.2018  SK Sigma Olomouc  FC Baník Ostrava  6:0 (3:0)
9. 23.9.2018  FC Zbrojovka Brno  1.FC Slovácko  1:3 (0:1)
9. 23.9.2018  FC Baník Ostrava  MFK Karviná  1:0 (0:0)
9. 23.9.2018  FK Teplice  SK Slavia Praha  1:0 (1:0)
9. 23.9.2018  SK Sigma Olomouc  FC Vysočina Jihlava  3:3 (2:1)
9. 24.9.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Dukla Praha  0:0 (0:0)
9. 24.9.2018  1.FK Příbram  FK Mladá Boleslav  2:3 (1:2)
9. 24.9.2018  FC Slovan Liberec  AC Sparta Praha  1:4 (0:2)
9. 24.9.2018  FK Fotbal Třinec  FC Fastav Zlín  1:1 (0:0)
9. 24.9.2018  FC Viktoria Plzeň  FC Hradec Králové  3:2 (1:0)
9. 25.9.2018  Bohemians Praha 1905  FK Jablonec  1:0 (0:0)
10. 29.9.2018  FK Jablonec  FC Viktoria Plzeň  2:4 (2:1)
10. 30.9.2018  FK Mladá Boleslav  FC Slovan Liberec  1:2 (1:1)
10. 30.9.2018  FC Hradec Králové  1.FK Příbram  7:2 (4:1)
10. 30.9.2018  MFK Karviná  SK Sigma Olomouc  3:2 (1:1)
10. 30.9.2018  FC Fastav Zlín  FC Zbrojovka Brno  1:3 (0:2)
10. 30.9.2018  FK Teplice  Bohemians Praha 1905  0:0 (0:0)
10. 30.9.2018  FC Vysočina Jihlava  FK Fotbal Třinec  2:3 (1:0)
10. 1.10.2018  1.FC Slovácko  FC Baník Ostrava  4:0 (3:0)
10. 1.10.2018  SK Slavia Praha  FK Dukla Praha  2:3 (2:1)
10. 1.10.2018  AC Sparta Praha  SK Dynamo Č. Budějovice  2:0 (2:0)
11. 4.10.2018  FK Dukla Praha  AC Sparta Praha  1:4 (0:2)
11. 7.10.2018  FC Baník Ostrava  FC Fastav Zlín  1:1 (1:1)
11. 7.10.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Mladá Boleslav  1:2 (1:1)
11. 8.10.2018  SK Sigma Olomouc  1.FC Slovácko  5:3 (4:1)
11. 8.10.2018  1.FK Příbram  FK Jablonec  2:5 (0:2)
11. 8.10.2018  FC Slovan Liberec  FC Hradec Králové  5:1 (3:0)
11. 8.10.2018  MFK Karviná  FC Vysočina Jihlava  0:0 (0:0)
11. 8.10.2018  FC Zbrojovka Brno  FK Fotbal Třinec  5:1 (2:1)
11. 8.10.2018  FC Viktoria Plzeň  FK Teplice  0:1 (0:0)
11. 8.10.2018  Bohemians Praha 1905  SK Slavia Praha  0:3 (0:0)
12. 12.10.2018  FK Teplice  FC Slovan Liberec  2:3 (1:0)
12. 21.10.2018  1.FC Slovácko  MFK Karviná  3:0 (2:0)
12. 21.10.2018  FK Mladá Boleslav  AC Sparta Praha  0:1 (0:1)
12. 21.10.2018  Bohemians Praha 1905  1.FK Příbram  4:2 (1:0)
12. 21.10.2018  FK Fotbal Třinec  FC Baník Ostrava  2:7 (1:6)
12. 21.10.2018  FC Fastav Zlín  SK Sigma Olomouc  1:2 (0:0)
12. 21.10.2018  FK Jablonec  SK Dynamo Č. Budějovice  4:2 (1:0)
12. 22.10.2018  FC Vysočina Jihlava  FC Zbrojovka Brno  1:2 (0:1)
12. 22.10.2018  FC Viktoria Plzeň  SK Slavia Praha  3:3 (2:3)
12. 22.10.2018  FC Hradec Králové  FK Dukla Praha  4:2 (3:1)
13. 28.10.2018  FK Dukla Praha  FK Jablonec  3:2 (0:0)
13. 28.10.2018  FC Baník Ostrava  FC Zbrojovka Brno  5:2 (3:1)
13. 28.10.2018  MFK Karviná  FC Fastav Zlín  2:1 (0:1)
13. 28.10.2018  SK Sigma Olomouc  FK Fotbal Třinec  3:2 (1:2)
13. 29.10.2018  FC Vysočina Jihlava  1.FC Slovácko  3:2 (2:2)
13. 29.10.2018  SK Slavia Praha  FK Mladá Boleslav  0:4 (0:2)
13. 29.10.2018  AC Sparta Praha  FC Hradec Králové  2:1 (0:1)
13. 29.10.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Teplice  3:2 (2:0)
13. 29.10.2018  1.FK Příbram  FC Viktoria Plzeň  3:2 (2:1)
13. 29.10.2018  FC Slovan Liberec  Bohemians Praha 1905  0:0 (0:0)
14. 2.11.2018  FC Viktoria Plzeň  FC Slovan Liberec  0:3 (0:2)
14. 4.11.2018  FK Jablonec  AC Sparta Praha  0:4 (0:2)
14. 4.11.2018  FC Fastav Zlín  1.FC Slovácko  2:3 (1:3)
14. 4.11.2018  FK Teplice  FK Dukla Praha  2:4 (2:1)
14. 4.11.2018  FC Hradec Králové  FK Mladá Boleslav  1:1 (0:0)
14. 4.11.2018  FC Baník Ostrava  FC Vysočina Jihlava  5:1 (2:1)
14. 5.11.2018  1.FK Příbram  SK Slavia Praha  2:3 (2:1)
14. 5.11.2018  Bohemians Praha 1905  SK Dynamo Č. Budějovice  3:1 (1:0)
14. 5.11.2018  FK Fotbal Třinec  MFK Karviná  0:1 (0:1)
14. 5.11.2018  FC Zbrojovka Brno  SK Sigma Olomouc  2:2 (1:1)
15. 8.11.2018  AC Sparta Praha  FK Teplice  4:3 (1:2)
15. 10.11.2018  FK Mladá Boleslav  FK Jablonec  2:0 (0:0)
15. 11.11.2018  1.FC Slovácko  FK Fotbal Třinec  4:2 (2:1)
15. 11.11.2018  FC Zbrojovka Brno  MFK Karviná  4:2 (1:1)
15. 12.11.2018  SK Slavia Praha  FC Hradec Králové  0:2 (0:2)
15. 12.11.2018  FC Slovan Liberec  1.FK Příbram  3:4 (0:1)
15. 12.11.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Viktoria Plzeň  1:3 (1:1)
15. 12.11.2018  FC Baník Ostrava  FC Vysočina Jihlava  1:3 (1:1)
15. 12.11.2018  SK Sigma Olomouc  FC Fastav Zlín  2:0 (1:0)
15. 12.11.2018  FK Dukla Praha  Bohemians Praha 1905  2:2 (0:1)
16. 25.11.2018  1.FC Slovácko  FC Baník Ostrava 11:00
16. 25.11.2018  FK Teplice  FK Mladá Boleslav 11:00
16. 25.11.2018  Bohemians Praha 1905  AC Sparta Praha 11:00
16. 25.11.2018  FC Vysočina Jihlava  FC Zbrojovka Brno 11:00
16. 25.11.2018  FK Fotbal Třinec  FC Fastav Zlín 11:00
16. 26.11.2018  MFK Karviná  SK Sigma Olomouc 11:00
16. 26.11.2018  FC Viktoria Plzeň  FK Dukla Praha 13:00
16. 26.11.2018  FC Slovan Liberec  SK Slavia Praha 13:00
16. 26.11.2018  1.FK Příbram  SK Dynamo Č. Budějovice 13:00
16. 26.11.2018  FK Jablonec  FC Hradec Králové 14:00
17. 2.12.2018  FK Dukla Praha  1.FK Příbram 10:15
17. 2.12.2018  FK Mladá Boleslav  Bohemians Praha 1905 10:30
17. 2.12.2018  FC Hradec Králové  FK Teplice 11:00
17. 2.12.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Slovan Liberec 13:00
17. 3.12.2018  SK Slavia Praha  FK Jablonec 11:00
17. 3.12.2018  AC Sparta Praha  FC Viktoria Plzeň 13:00
17. 17.2.2019  FC Zbrojovka Brno  1.FC Slovácko 14:00
17. 17.2.2019  FC Baník Ostrava  FK Fotbal Třinec 14:00
17. 17.2.2019  FC Fastav Zlín  MFK Karviná 14:00
17. 18.2.2019  SK Sigma Olomouc  FC Vysočina Jihlava 13:00
18. 17.2.2019  FK Teplice  FK Jablonec 11:00
18. 17.2.2019  FC Slovan Liberec  FK Dukla Praha 11:00
18. 17.2.2019  Bohemians Praha 1905  FC Hradec Králové 11:00
18. 17.2.2019  FC Viktoria Plzeň  FK Mladá Boleslav 11:00
18. 17.2.2019  SK Dynamo Č. Budějovice  SK Slavia Praha 11:00
18. 17.2.2019  1.FK Příbram  AC Sparta Praha 11:00
18. 24.2.2019  1.FC Slovácko  SK Sigma Olomouc 14:00
18. 24.2.2019  FC Baník Ostrava  FC Zbrojovka Brno 14:00
18. 24.2.2019  FK Fotbal Třinec  MFK Karviná 14:00
18. 24.2.2019  FC Vysočina Jihlava  FC Fastav Zlín 14:00
19. 24.2.2019  FK Mladá Boleslav  1.FK Příbram 11:00
19. 24.2.2019  SK Slavia Praha  FK Teplice 11:00
19. 24.2.2019  AC Sparta Praha  FC Slovan Liberec 11:00
19. 24.2.2019  FC Hradec Králové  FC Viktoria Plzeň 11:00
19. 24.2.2019  FK Dukla Praha  SK Dynamo Č. Budějovice 11:00
19. 24.2.2019  FK Jablonec  Bohemians Praha 1905 11:00
19. 3.3.2019  FC Fastav Zlín  1.FC Slovácko 14:00
19. 3.3.2019  MFK Karviná  FC Vysočina Jihlava 14:00
19. 3.3.2019  FC Zbrojovka Brno  FK Fotbal Třinec 14:00
19. 4.3.2019  SK Sigma Olomouc  FC Baník Ostrava 13:00
20. 3.3.2019  FC Viktoria Plzeň  FK Jablonec 11:00
20. 3.3.2019  1.FK Příbram  FC Hradec Králové 11:00
20. 3.3.2019  FC Slovan Liberec  FK Mladá Boleslav 11:00
20. 3.3.2019  Bohemians Praha 1905  FK Teplice 11:00
20. 3.3.2019  FK Dukla Praha  SK Slavia Praha 11:00
20. 3.3.2019  SK Dynamo Č. Budějovice  AC Sparta Praha 11:00
20. 10.3.2019  FC Zbrojovka Brno  SK Sigma Olomouc 14:00
20. 10.3.2019  FK Fotbal Třinec  FC Vysočina Jihlava 14:00
20. 10.3.2019  1.FC Slovácko  MFK Karviná 14:00
20. 10.3.2019  FC Baník Ostrava  FC Fastav Zlín 14:00
21. 10.3.2019  FK Jablonec  1.FK Příbram 11:00
21. 10.3.2019  AC Sparta Praha  FK Dukla Praha 11:00
21. 10.3.2019  FC Hradec Králové  FC Slovan Liberec 11:00
21. 10.3.2019  FK Teplice  FC Viktoria Plzeň 11:00
21. 10.3.2019  FK Mladá Boleslav  SK Dynamo Č. Budějovice 11:00
21. 10.3.2019  SK Slavia Praha  Bohemians Praha 1905 11:00
21. 17.3.2019  FC Vysočina Jihlava  1.FC Slovácko 14:00
21. 17.3.2019  MFK Karviná  FC Baník Ostrava 14:00
21. 17.3.2019  FC Fastav Zlín  FC Zbrojovka Brno 14:00
21. 17.3.2019  SK Sigma Olomouc  FK Fotbal Třinec 14:00
22. 17.3.2019  FC Slovan Liberec  FK Jablonec 11:00
22. 17.3.2019  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Hradec Králové 11:00
22. 17.3.2019  FK Dukla Praha  FK Mladá Boleslav 11:00
22. 17.3.2019  1.FK Příbram  FK Teplice 11:00
22. 17.3.2019  AC Sparta Praha  SK Slavia Praha 11:00
22. 17.3.2019  FC Viktoria Plzeň  Bohemians Praha 1905 11:00

Tabulka ligy

Tabulka - Základní část Čechy

#TýmZB
1. AC Sparta Praha 15 36
2. FK Mladá Boleslav 15 30
3. FC Slovan Liberec 15 27
4. FK Teplice 15 24
5. FC Viktoria Plzeň 15 23
6. Bohemians Praha 1905 15 22
7. FK Dukla Praha 15 20
8. FC Hradec Králové 15 18
9. 1.FK Příbram 15 18
10. SK Slavia Praha 15 14
11. FK Jablonec 15 13
12. SK Dynamo Č. Budějovice 15 8

Tabulka - Základní část Morava

#TýmZB
1. 1.FC Slovácko 15 30
2. FC Baník Ostrava 15 26
3. FC Zbrojovka Brno 15 26
4. SK Sigma Olomouc 15 24
5. FC Vysočina Jihlava 15 18
6. FC Fastav Zlín 15 17
7. MFK Karviná 15 17
8. FK Fotbal Třinec 15 11
9. 0 0

Podrobné tabulky