27.05.2018
11:00 hod
TEP - MBL
3 : 2
27.05.2018
11:00 hod
OVA - PRI
3 : 1
27.05.2018
11:00 hod
PLZ - TRI
1 : 2
27.05.2018
11:00 hod
SLA - DUK
2 : 0
27.05.2018
13:00 hod
HKR - KAR
5 : 1
27.05.2018
13:00 hod
LIB - ZLN
1 : 5
27.05.2018
14:00 hod
BNO - BOH
3 : 0
28.05.2018
13:00 hod
SPA - SLO
1 : 3
28.05.2018
14:00 hod
JAB - OLO
2 : 3
29.05.2018
14:00 hod
PRI - KAR
5 : 1

Rozpis a výsledky zápasů - 2017/2018

Týmy:                                          
kolodatumdomácí hosté začátek / výsledek
1. 8.4.2018  FC Viktoria Plzeň  FK Jablonec  3:3 (1:1)
1. 8.4.2018  FK Mladá Boleslav  FC Slovan Liberec  5:2 (2:0)
1. 8.4.2018  FC Vysočina Jihlava  FK Fotbal Třinec  5:0 (2:0)
1. 9.4.2018  FC Fastav Zlín  1.FC Slovácko  1:2 (0:1)
1. 9.4.2018  MFK Karviná  FC Baník Ostrava  0:2 (0:0)
1. 9.4.2018  Bohemians Praha 1905  SK Slavia Praha  2:5 (0:4)
1. 9.4.2018  AC Sparta Praha  FC Hradec Králové  2:1 (2:1)
1. 9.4.2018  1.FK Příbram  FK Teplice  1:1 (1:1)
1. 9.4.2018  SK Sigma Olomouc  FC Zbrojovka Brno  1:2 (1:0)
1. 9.4.2018  FK Dukla Praha  SK Dynamo Č. Budějovice  0:1 (0:0)
2. 14.4.2018  FC Fastav Zlín  FK Mladá Boleslav  1:1 (0:0)
2. 14.4.2018  FK Teplice  MFK Karviná  3:0 (1:0)
2. 15.4.2018  FC Slovan Liberec  1.FK Příbram  3:0 (1:0)
2. 15.4.2018  FC Vysočina Jihlava  FK Dukla Praha  1:2 (1:1)
2. 15.4.2018  1.FC Slovácko  FC Hradec Králové  1:1 (0:0)
2. 16.4.2018  FC Baník Ostrava  AC Sparta Praha  0:3 (0:1)
2. 16.4.2018  SK Slavia Praha  SK Sigma Olomouc  5:1 (4:0)
2. 16.4.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  Bohemians Praha 1905  3:3 (2:1)
2. 16.4.2018  FK Fotbal Třinec  FK Jablonec  3:1 (1:1)
2. 16.4.2018  FC Zbrojovka Brno  FC Viktoria Plzeň  2:1 (1:1)
3. 22.4.2018  Bohemians Praha 1905  FC Vysočina Jihlava  1:0 (1:0)
3. 22.4.2018  FK Mladá Boleslav  1.FC Slovácko  1:3 (0:2)
3. 22.4.2018  FC Hradec Králové  FC Baník Ostrava  2:1 (1:0)
3. 22.4.2018  FK Jablonec  FC Zbrojovka Brno  3:3 (3:2)
3. 23.4.2018  FC Viktoria Plzeň  SK Slavia Praha  2:0 (0:0)
3. 23.4.2018  MFK Karviná  FC Slovan Liberec  6:1 (2:0)
3. 23.4.2018  AC Sparta Praha  FK Teplice  0:2 (0:0)
3. 23.4.2018  FK Dukla Praha  FK Fotbal Třinec  4:1 (2:1)
3. 9.5.2018  SK Sigma Olomouc  SK Dynamo Č. Budějovice  5:2 (2:0)
3. 23.5.2018  1.FK Příbram  FC Fastav Zlín  0:1 (0:1)
4. 29.4.2018  FK Dukla Praha  Bohemians Praha 1905  2:5 (2:3)
4. 29.4.2018  SK Slavia Praha  FK Jablonec  2:1 (1:1)
4. 29.4.2018  FK Teplice  FC Hradec Králové  1:1 (0:0)
4. 29.4.2018  FK Fotbal Třinec  FC Zbrojovka Brno  4:2 (2:0)
4. 30.4.2018  FK Mladá Boleslav  1.FK Příbram  3:0 (1:0)
4. 30.4.2018  1.FC Slovácko  FC Baník Ostrava  2:2 (2:0)
4. 30.4.2018  FC Fastav Zlín  MFK Karviná  3:3 (2:1)
4. 30.4.2018  FC Vysočina Jihlava  SK Sigma Olomouc  3:1 (2:1)
4. 30.4.2018  FC Slovan Liberec  AC Sparta Praha  4:0 (2:0)
4. 30.4.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Viktoria Plzeň  2:2 (2:1)
5. 2.5.2018  FK Fotbal Třinec  Bohemians Praha 1905  4:2 (3:0)
5. 2.5.2018  FK Jablonec  SK Dynamo Č. Budějovice  4:0 (3:0)
5. 2.5.2018  FC Zbrojovka Brno  SK Slavia Praha  1:0 (0:0)
5. 3.5.2018  FC Hradec Králové  FC Slovan Liberec  0:0 (0:0)
5. 9.5.2018  FC Baník Ostrava  FK Teplice  2:1 (2:0)
5. 9.5.2018  FC Viktoria Plzeň  FC Vysočina Jihlava  2:2 (0:2)
5. 9.5.2018  1.FC Slovácko  1.FK Příbram  1:0 (1:0)
5. 16.5.2018  SK Sigma Olomouc  FK Dukla Praha  3:2 (1:1)
5. 17.5.2018  AC Sparta Praha  FC Fastav Zlín  2:0 (0:0)
5. 23.5.2018  MFK Karviná  FK Mladá Boleslav  0:7 (0:5)
6. 6.5.2018  FC Slovan Liberec  FC Baník Ostrava  3:0 (2:0)
6. 6.5.2018  FK Dukla Praha  FC Viktoria Plzeň  4:2 (1:1)
6. 6.5.2018  FK Mladá Boleslav  AC Sparta Praha  4:0 (2:0)
6. 6.5.2018  Bohemians Praha 1905  SK Sigma Olomouc  5:3 (1:0)
6. 6.5.2018  FK Teplice  1.FC Slovácko  2:1 (2:0)
6. 6.5.2018  FC Vysočina Jihlava  FK Jablonec  6:2 (3:2)
6. 7.5.2018  FC Fastav Zlín  FC Hradec Králové  0:1 (0:0)
6. 7.5.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Zbrojovka Brno  1:4 (1:1)
6. 7.5.2018  SK Slavia Praha  FK Fotbal Třinec  0:1 (0:1)
6. 29.5.2018  1.FK Příbram  MFK Karviná  5:1 (1:1)
7. 13.5.2018  FK Jablonec  FK Dukla Praha  2:2 (0:1)
7. 13.5.2018  FC Hradec Králové  FK Mladá Boleslav  1:1 (0:0)
7. 13.5.2018  FC Viktoria Plzeň  Bohemians Praha 1905  1:1 (0:0)
7. 13.5.2018  FC Baník Ostrava  FC Fastav Zlín  0:1 (0:1)
7. 14.5.2018  FK Teplice  FC Slovan Liberec  3:0 (3:0)
7. 14.5.2018  SK Slavia Praha  SK Dynamo Č. Budějovice  1:2 (1:0)
7. 14.5.2018  MFK Karviná  1.FC Slovácko  2:4 (0:1)
7. 14.5.2018  SK Sigma Olomouc  FK Fotbal Třinec  3:1 (2:0)
7. 14.5.2018  AC Sparta Praha  1.FK Příbram  4:1 (0:1)
7. 14.5.2018  FC Zbrojovka Brno  FC Vysočina Jihlava  4:1 (2:0)
8. 20.5.2018  FK Dukla Praha  FC Zbrojovka Brno  3:0 (2:0)
8. 20.5.2018  FK Mladá Boleslav  FC Baník Ostrava  3:0 (2:0)
8. 20.5.2018  FC Fastav Zlín  FK Teplice  1:1 (0:0)
8. 20.5.2018  FC Vysočina Jihlava  SK Slavia Praha  0:2 (0:1)
8. 20.5.2018  1.FC Slovácko  FC Slovan Liberec  2:2 (1:0)
8. 20.5.2018  Bohemians Praha 1905  FK Jablonec  5:1 (2:1)
8. 21.5.2018  MFK Karviná  AC Sparta Praha  3:1 (3:1)
8. 21.5.2018  1.FK Příbram  FC Hradec Králové  3:5 (1:3)
8. 21.5.2018  SK Sigma Olomouc  FC Viktoria Plzeň  1:2 (1:0)
8. 21.5.2018  FK Fotbal Třinec  SK Dynamo Č. Budějovice  4:0 (1:0)
9. 18.4.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Vysočina Jihlava  0:3 (0:0)
9. 27.5.2018  FC Baník Ostrava  1.FK Příbram  3:1 (2:0)
9. 27.5.2018  SK Slavia Praha  FK Dukla Praha  2:0 (1:0)
9. 27.5.2018  FK Teplice  FK Mladá Boleslav  3:2 (1:1)
9. 27.5.2018  FC Viktoria Plzeň  FK Fotbal Třinec  1:2 (1:1)
9. 27.5.2018  FC Hradec Králové  MFK Karviná  5:1 (5:0)
9. 27.5.2018  FC Slovan Liberec  FC Fastav Zlín  1:5 (1:2)
9. 27.5.2018  FC Zbrojovka Brno  Bohemians Praha 1905  3:0 (1:0)
9. 28.5.2018  AC Sparta Praha  1.FC Slovácko  1:3 (1:0)
9. 28.5.2018  FK Jablonec  SK Sigma Olomouc  2:3 (1:1)

Hráč kola

Hráč kola

Matěj Votava

Pozice: Útočník
Rok narození: 1997

Útočník Zlína přispěl k výhře nad Libercem 5:1 hattrickem a společně s Markem Vintrem se stal nejlepším střelcem soutěže.

Tabulka ligy

Tabulka Nadstavbová skupina A

#TýmZB
1. FK Teplice 9 18
2. 1.FC Slovácko 9 18
3. FK Mladá Boleslav 9 17
4. FC Hradec Králové 9 16
5. FC Fastav Zlín 9 12
6. AC Sparta Praha 9 12
7. FC Slovan Liberec 9 11
8. FC Baník Ostrava 9 10
9. MFK Karviná 9 7
10. 1.FK Příbram 9 4

Tabulka Nadstavbová skupina B

#TýmZB
1. FC Zbrojovka Brno 9 19
2. FK Fotbal Třinec 9 18
3. SK Slavia Praha 9 15
4. Bohemians Praha 1905 9 14
5. FC Vysočina Jihlava 9 13
6. FK Dukla Praha 9 13
7. SK Sigma Olomouc 9 12
8. FC Viktoria Plzeň 9 10
9. SK Dynamo Č. Budějovice 9 8
10. FK Jablonec 9 6

Podrobné tabulky