19.08.2018
11:00 hod
TEP - SPA
1 : 1
19.08.2018
11:00 hod
BOH - DUK
2 : 5
20.08.2018
13:00 hod
JIH - KAR
3 : 1
20.08.2018
13:00 hod
PRI - LIB
2 : 2
20.08.2018
16:00 hod
PLZ - CEB
4 : 2
21.08.2018
10:15 hod
SLO - OLO
ONLINE
21.08.2018
11:00 hod
ZLN - OVA
ONLINE
26.08.2018
10:15 hod
BNO - JIH
ONLINE
26.08.2018
10:15 hod
DUK - PLZ
ONLINE
26.08.2018
10:30 hod
OVA - TRI
ONLINE
26.08.2018
10:30 hod
MBL - TEP
ONLINE
26.08.2018
11:00 hod
SLA - LIB
ONLINE
27.08.2018
11:00 hod
KAR - SLO
ONLINE
27.08.2018
11:00 hod
CEB - PRI
ONLINE
27.08.2018
13:00 hod
SPA - BOH
ONLINE

Rozpis a výsledky zápasů - 2018/2019

Týmy:                                          
kolodatumdomácí hosté začátek / výsledek
5. 21.8.2018  1.FC Slovácko  SK Sigma Olomouc 10:15
5. 21.8.2018  FC Fastav Zlín  FC Baník Ostrava 11:00
6. 26.8.2018  FK Dukla Praha  FC Viktoria Plzeň 10:15
6. 26.8.2018  FC Zbrojovka Brno  FC Vysočina Jihlava 10:15
6. 26.8.2018  FK Mladá Boleslav  FK Teplice 10:30
6. 26.8.2018  FC Baník Ostrava  FK Fotbal Třinec 10:30
6. 26.8.2018  SK Slavia Praha  FC Slovan Liberec 11:00
6. 27.8.2018  MFK Karviná  1.FC Slovácko 11:00
6. 27.8.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  1.FK Příbram 11:00
6. 27.8.2018  AC Sparta Praha  Bohemians Praha 1905 13:00
6. 27.8.2018  FC Hradec Králové  FK Jablonec 15:00
6. 28.8.2018  SK Sigma Olomouc  FC Fastav Zlín 13:00
7. 2.9.2018  FC Zbrojovka Brno  FC Baník Ostrava 10:15
7. 2.9.2018  1.FC Slovácko  FC Vysočina Jihlava 10:15
7. 2.9.2018  FK Jablonec  SK Slavia Praha 10:30
7. 2.9.2018  FK Teplice  FC Hradec Králové 11:00
7. 2.9.2018  Bohemians Praha 1905  FK Mladá Boleslav 11:00
7. 2.9.2018  FK Fotbal Třinec  SK Sigma Olomouc 11:00
7. 2.9.2018  FC Fastav Zlín  MFK Karviná 11:00
7. 3.9.2018  1.FK Příbram  FK Dukla Praha 13:00
7. 3.9.2018  FC Slovan Liberec  SK Dynamo Č. Budějovice 13:00
7. 3.9.2018  FC Viktoria Plzeň  AC Sparta Praha 16:00
8. 16.9.2018  1.FC Slovácko  FK Fotbal Třinec 10:15
8. 16.9.2018  FK Mladá Boleslav  FC Viktoria Plzeň 10:30
8. 16.9.2018  FC Hradec Králové  Bohemians Praha 1905 11:00
8. 16.9.2018  FC Vysočina Jihlava  FC Fastav Zlín 11:00
8. 17.9.2018  MFK Karviná  FC Zbrojovka Brno 11:00
8. 17.9.2018  SK Slavia Praha  SK Dynamo Č. Budějovice 11:00
8. 17.9.2018  AC Sparta Praha  1.FK Příbram 13:00
8. 17.9.2018  SK Sigma Olomouc  FC Baník Ostrava 13:00
8. 17.9.2018  FK Jablonec  FK Teplice 14:00
8. 17.9.2018  FK Dukla Praha  FC Slovan Liberec 14:00
9. 23.9.2018  FC Zbrojovka Brno  1.FC Slovácko 10:15
9. 23.9.2018  FC Baník Ostrava  MFK Karviná 10:30
9. 23.9.2018  FK Teplice  SK Slavia Praha 11:00
9. 23.9.2018  Bohemians Praha 1905  FK Jablonec 15:00
9. 24.9.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Dukla Praha 11:00
9. 24.9.2018  1.FK Příbram  FK Mladá Boleslav 13:00
9. 24.9.2018  FC Slovan Liberec  AC Sparta Praha 13:00
9. 24.9.2018  SK Sigma Olomouc  FC Vysočina Jihlava 13:00
9. 24.9.2018  FK Fotbal Třinec  FC Fastav Zlín 14:00
9. 24.9.2018  FC Viktoria Plzeň  FC Hradec Králové 16:00
10. 30.9.2018  1.FC Slovácko  FC Baník Ostrava 10:15
10. 30.9.2018  FK Mladá Boleslav  FC Slovan Liberec 10:30
10. 30.9.2018  FC Hradec Králové  1.FK Příbram 11:00
10. 30.9.2018  FC Fastav Zlín  FC Zbrojovka Brno 11:00
10. 30.9.2018  FK Teplice  Bohemians Praha 1905 11:00
10. 30.9.2018  FC Vysočina Jihlava  FK Fotbal Třinec 13:00
10. 1.10.2018  SK Slavia Praha  FK Dukla Praha 11:00
10. 1.10.2018  MFK Karviná  SK Sigma Olomouc 11:00
10. 1.10.2018  AC Sparta Praha  SK Dynamo Č. Budějovice 13:00
10. 1.10.2018  FK Jablonec  FC Viktoria Plzeň 14:00
11. 7.10.2018  FK Dukla Praha  AC Sparta Praha 10:15
11. 7.10.2018  FC Zbrojovka Brno  FK Fotbal Třinec 10:15
11. 7.10.2018  FC Baník Ostrava  FC Fastav Zlín 10:30
11. 7.10.2018  Bohemians Praha 1905  SK Slavia Praha 15:00
11. 8.10.2018  SK Sigma Olomouc  1.FC Slovácko 13:00
11. 8.10.2018  1.FK Příbram  FK Jablonec 13:00
11. 8.10.2018  FC Slovan Liberec  FC Hradec Králové 13:00
11. 8.10.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Mladá Boleslav 13:00
11. 8.10.2018  MFK Karviná  FC Vysočina Jihlava 13:00
11. 8.10.2018  FC Viktoria Plzeň  FK Teplice 14:00
12. 21.10.2018  1.FC Slovácko  MFK Karviná 10:15
12. 21.10.2018  FK Mladá Boleslav  AC Sparta Praha 10:30
12. 21.10.2018  Bohemians Praha 1905  1.FK Příbram 11:00
12. 21.10.2018  FK Fotbal Třinec  FC Baník Ostrava 11:00
12. 21.10.2018  FC Fastav Zlín  SK Sigma Olomouc 11:00
12. 21.10.2018  FK Teplice  FC Slovan Liberec 11:00
12. 22.10.2018  FC Vysočina Jihlava  FC Zbrojovka Brno 11:00
12. 22.10.2018  FC Viktoria Plzeň  SK Slavia Praha 14:00
12. 22.10.2018  FK Jablonec  SK Dynamo Č. Budějovice 14:00
12. 22.10.2018  FC Hradec Králové  FK Dukla Praha 15:00
13. 28.10.2018  FK Dukla Praha  FK Jablonec 10:15
13. 28.10.2018  FC Baník Ostrava  FC Zbrojovka Brno 10:30
13. 29.10.2018  FC Vysočina Jihlava  1.FC Slovácko 11:00
13. 29.10.2018  SK Slavia Praha  FK Mladá Boleslav 11:00
13. 29.10.2018  MFK Karviná  FC Fastav Zlín 11:00
13. 29.10.2018  AC Sparta Praha  FC Hradec Králové 13:00
13. 29.10.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Teplice 13:00
13. 29.10.2018  1.FK Příbram  FC Viktoria Plzeň 13:00
13. 29.10.2018  FC Slovan Liberec  Bohemians Praha 1905 13:00
13. 29.10.2018  SK Sigma Olomouc  FK Fotbal Třinec 13:00
14. 4.11.2018  FC Zbrojovka Brno  SK Sigma Olomouc 10:15
14. 4.11.2018  FC Fastav Zlín  1.FC Slovácko 11:00
14. 4.11.2018  FK Teplice  FK Dukla Praha 11:00
14. 4.11.2018  FC Hradec Králové  FK Mladá Boleslav 11:00
14. 4.11.2018  Bohemians Praha 1905  SK Dynamo Č. Budějovice 11:00
14. 4.11.2018  FC Baník Ostrava  FC Vysočina Jihlava 13:00
14. 5.11.2018  1.FK Příbram  SK Slavia Praha 13:00
14. 5.11.2018  FC Viktoria Plzeň  FC Slovan Liberec 13:00
14. 5.11.2018  FK Jablonec  AC Sparta Praha 14:00
14. 5.11.2018  FK Fotbal Třinec  MFK Karviná 14:00
15. 11.11.2018  FK Mladá Boleslav  FK Jablonec 10:30
15. 12.11.2018  SK Slavia Praha  FC Hradec Králové 11:00
15. 12.11.2018  FC Slovan Liberec  1.FK Příbram 13:00
15. 12.11.2018  AC Sparta Praha  FK Teplice 13:00
15. 12.11.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Viktoria Plzeň 13:00
15. 12.11.2018  FK Dukla Praha  Bohemians Praha 1905 14:00
16. 25.11.2018  FK Teplice  FK Mladá Boleslav 11:00
16. 25.11.2018  Bohemians Praha 1905  AC Sparta Praha 11:00
16. 26.11.2018  FC Viktoria Plzeň  FK Dukla Praha 13:00
16. 26.11.2018  FC Slovan Liberec  SK Slavia Praha 13:00
16. 26.11.2018  1.FK Příbram  SK Dynamo Č. Budějovice 13:00
16. 26.11.2018  FK Jablonec  FC Hradec Králové 14:00
17. 2.12.2018  FK Dukla Praha  1.FK Příbram 10:15
17. 2.12.2018  FK Mladá Boleslav  Bohemians Praha 1905 10:30
17. 2.12.2018  FC Hradec Králové  FK Teplice 11:00
17. 2.12.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Slovan Liberec 13:00
17. 3.12.2018  SK Slavia Praha  FK Jablonec 11:00
17. 3.12.2018  AC Sparta Praha  FC Viktoria Plzeň 13:00
18. 17.2.2019  FK Teplice  FK Jablonec 11:00
18. 17.2.2019  FC Slovan Liberec  FK Dukla Praha 11:00
18. 17.2.2019  Bohemians Praha 1905  FC Hradec Králové 11:00
18. 17.2.2019  FC Viktoria Plzeň  FK Mladá Boleslav 11:00
18. 17.2.2019  SK Dynamo Č. Budějovice  SK Slavia Praha 11:00
18. 17.2.2019  1.FK Příbram  AC Sparta Praha 11:00
19. 24.2.2019  FK Mladá Boleslav  1.FK Příbram 11:00
19. 24.2.2019  SK Slavia Praha  FK Teplice 11:00
19. 24.2.2019  AC Sparta Praha  FC Slovan Liberec 11:00
19. 24.2.2019  FC Hradec Králové  FC Viktoria Plzeň 11:00
19. 24.2.2019  FK Dukla Praha  SK Dynamo Č. Budějovice 11:00
19. 24.2.2019  FK Jablonec  Bohemians Praha 1905 11:00
20. 3.3.2019  FC Viktoria Plzeň  FK Jablonec 11:00
20. 3.3.2019  1.FK Příbram  FC Hradec Králové 11:00
20. 3.3.2019  FC Slovan Liberec  FK Mladá Boleslav 11:00
20. 3.3.2019  Bohemians Praha 1905  FK Teplice 11:00
20. 3.3.2019  FK Dukla Praha  SK Slavia Praha 11:00
20. 3.3.2019  SK Dynamo Č. Budějovice  AC Sparta Praha 11:00
21. 10.3.2019  FK Jablonec  1.FK Příbram 11:00
21. 10.3.2019  AC Sparta Praha  FK Dukla Praha 11:00
21. 10.3.2019  FC Hradec Králové  FC Slovan Liberec 11:00
21. 10.3.2019  FK Teplice  FC Viktoria Plzeň 11:00
21. 10.3.2019  FK Mladá Boleslav  SK Dynamo Č. Budějovice 11:00
21. 10.3.2019  SK Slavia Praha  Bohemians Praha 1905 11:00
22. 17.3.2019  FC Slovan Liberec  FK Jablonec 11:00
22. 17.3.2019  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Hradec Králové 11:00
22. 17.3.2019  FK Dukla Praha  FK Mladá Boleslav 11:00
22. 17.3.2019  1.FK Příbram  FK Teplice 11:00
22. 17.3.2019  AC Sparta Praha  SK Slavia Praha 11:00
22. 17.3.2019  FC Viktoria Plzeň  Bohemians Praha 1905 11:00

Tabulka ligy

Tabulka - Základní část Čechy

#TýmZB
1. FK Teplice 5 11
2. FK Mladá Boleslav 5 11
3. AC Sparta Praha 5 9
4. FK Dukla Praha 5 8
5. FC Hradec Králové 5 8
6. FC Slovan Liberec 5 7
7. Bohemians Praha 1905 5 7
8. 1.FK Příbram 5 6
9. FC Viktoria Plzeň 5 4
10. FK Jablonec 5 4
11. SK Slavia Praha 5 3
12. SK Dynamo Č. Budějovice 5 3

Tabulka - Základní část Morava

#TýmZB
1. FC Vysočina Jihlava 5 9
2. FC Fastav Zlín 4 7
3. FC Zbrojovka Brno 5 7
4. MFK Karviná 5 7
5. FK Fotbal Třinec 5 7
6. FC Baník Ostrava 4 6
7. 1.FC Slovácko 4 5
8. SK Sigma Olomouc 4 3

Podrobné tabulky