20.05.2019
13:00 hod
OVA - HKR
2 : 4
20.05.2019
13:00 hod
OLO - SPA
1 : 0
20.05.2019
13:00 hod
LIB - BNO
1 : 3
20.05.2019
14:00 hod
DUK - KAR
4 : 3
20.05.2019
15:00 hod
SLO - MBL
1 : 0
22.05.2019
14:00 hod
CEB - ZLN
ONLINE
24.05.2019
11:00 hod
JAB - JIH
ONLINE
25.05.2019
13:30 hod
PLZ - OLO
ONLINE
26.05.2019
15:00 hod
KAR - TEP
ONLINE
26.05.2019
15:00 hod
HKR - SLO
ONLINE
27.05.2019
11:00 hod
SLA - DUK
ONLINE
27.05.2019
13:00 hod
PRI - TRI
ONLINE
27.05.2019
13:00 hod
MBL - LIB
ONLINE
27.05.2019
13:00 hod
SPA - OVA
ONLINE
27.05.2019
15:00 hod
BNO - BOH
ONLINE

Rozpis a výsledky zápasů - 2017/2018

Týmy:                          
kolodatumdomácí hosté začátek / výsledek
1. 30.7.2017  FK Dukla Praha  FC Slovan Liberec  4:2 (2:1)
1. 30.7.2017  FK Teplice  FC Hradec Králové  4:0 (1:0)
1. 31.7.2017  Bohemians Praha 1905  FC Viktoria Plzeň  3:4 (0:3)
1. 31.7.2017  AC Sparta Praha  1.FK Příbram  1:1 (1:0)
1. 31.7.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  SK Slavia Praha  1:1 (1:0)
1. 31.7.2017  FK Jablonec  FK Mladá Boleslav  0:2 (0:1)
2. 6.8.2017  FK Dukla Praha  FK Teplice  1:2 (1:2)
2. 6.8.2017  FC Viktoria Plzeň  SK Dynamo Č. Budějovice  3:0 (3:0)
2. 6.8.2017  FC Hradec Králové  AC Sparta Praha  0:0 (0:0)
2. 7.8.2017  SK Slavia Praha  FK Jablonec  4:1 (2:0)
2. 7.8.2017  FC Slovan Liberec  FK Mladá Boleslav  2:3 (0:2)
2. 7.8.2017  1.FK Příbram  Bohemians Praha 1905  7:0 (3:0)
3. 13.8.2017  FK Teplice  FC Slovan Liberec  3:0 (2:0)
3. 13.8.2017  Bohemians Praha 1905  FC Hradec Králové  1:1 (1:0)
3. 13.8.2017  FK Mladá Boleslav  SK Slavia Praha  0:2 (0:0)
3. 14.8.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  1.FK Příbram  7:0 (4:0)
3. 14.8.2017  AC Sparta Praha  FK Dukla Praha  3:2 (1:1)
3. 14.8.2017  FK Jablonec  FC Viktoria Plzeň  2:5 (1:2)
4. 20.8.2017  FK Dukla Praha  Bohemians Praha 1905  3:2 (2:2)
4. 20.8.2017  FK Teplice  AC Sparta Praha  5:2 (3:1)
4. 20.8.2017  FC Viktoria Plzeň  FK Mladá Boleslav  1:1 (0:1)
4. 20.8.2017  FC Hradec Králové  SK Dynamo Č. Budějovice  3:1 (0:1)
4. 21.8.2017  1.FK Příbram  FK Jablonec  2:1 (1:0)
4. 21.8.2017  FC Slovan Liberec  SK Slavia Praha  3:0 (0:0)
5. 27.8.2017  Bohemians Praha 1905  FK Teplice  2:1 (1:1)
5. 28.8.2017  SK Slavia Praha  FC Viktoria Plzeň  3:1 (0:0)
5. 28.8.2017  FK Mladá Boleslav  1.FK Příbram  3:0 (2:0)
5. 28.8.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Dukla Praha  3:2 (0:2)
5. 28.8.2017  AC Sparta Praha  FC Slovan Liberec  5:0 (3:0)
5. 28.8.2017  FK Jablonec  FC Hradec Králové  0:3 (0:1)
6. 1.9.2017  FC Slovan Liberec  FC Viktoria Plzeň  2:2 (1:0)
6. 3.9.2017  FK Dukla Praha  FK Jablonec  0:1 (0:1)
6. 3.9.2017  FC Hradec Králové  FK Mladá Boleslav  4:2 (2:1)
6. 3.9.2017  FK Teplice  SK Dynamo Č. Budějovice  3:0 (0:0)
6. 4.9.2017  1.FK Příbram  SK Slavia Praha  2:1 (2:0)
6. 4.9.2017  AC Sparta Praha  Bohemians Praha 1905  0:1 (0:1)
7. 10.9.2017  Bohemians Praha 1905  FC Slovan Liberec  0:1 (0:0)
7. 11.9.2017  SK Slavia Praha  FC Hradec Králové  2:2 (1:2)
7. 11.9.2017  FK Mladá Boleslav  FK Dukla Praha  4:1 (2:0)
7. 11.9.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  AC Sparta Praha  0:7 (0:4)
7. 11.9.2017  FK Jablonec  FK Teplice  1:2 (1:1)
7. 12.9.2017  FC Viktoria Plzeň  1.FK Příbram  4:4 (2:3)
8. 17.9.2017  FK Dukla Praha  SK Slavia Praha  1:6 (0:4)
8. 17.9.2017  FK Teplice  FK Mladá Boleslav  0:2 (0:2)
8. 17.9.2017  Bohemians Praha 1905  SK Dynamo Č. Budějovice  1:0 (1:0)
8. 17.9.2017  FC Hradec Králové  FC Viktoria Plzeň  0:0 (0:0)
8. 18.9.2017  FC Slovan Liberec  1.FK Příbram  4:1 (1:0)
8. 18.9.2017  AC Sparta Praha  FK Jablonec  4:0 (2:0)
9. 24.9.2017  FK Mladá Boleslav  AC Sparta Praha  0:2 (0:1)
9. 24.9.2017  FC Viktoria Plzeň  FK Dukla Praha  4:1 (2:1)
9. 25.9.2017  SK Slavia Praha  FK Teplice  1:4 (0:2)
9. 25.9.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Slovan Liberec  2:4 (1:3)
9. 25.9.2017  FK Jablonec  Bohemians Praha 1905  0:0 (0:0)
9. 26.9.2017  1.FK Příbram  FC Hradec Králové  4:3 (3:2)
10. 1.10.2017  FK Dukla Praha  1.FK Příbram  2:4 (2:1)
10. 1.10.2017  FK Teplice  FC Viktoria Plzeň  2:1 (2:1)
10. 2.10.2017  Bohemians Praha 1905  FK Mladá Boleslav  1:3 (1:1)
10. 2.10.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Jablonec  1:0 (1:0)
10. 2.10.2017  FC Slovan Liberec  FC Hradec Králové  0:3 (0:1)
10. 2.10.2017  AC Sparta Praha  SK Slavia Praha  1:0 (1:0)
11. 15.10.2017  FC Hradec Králové  FK Dukla Praha  3:4 (1:1)
11. 15.10.2017  FC Viktoria Plzeň  AC Sparta Praha  1:1 (0:1)
11. 16.10.2017  SK Slavia Praha  Bohemians Praha 1905  0:2 (0:1)
11. 16.10.2017  1.FK Příbram  FK Teplice  3:2 (1:1)
11. 16.10.2017  FK Mladá Boleslav  SK Dynamo Č. Budějovice  5:1 (4:0)
11. 16.10.2017  FK Jablonec  FC Slovan Liberec  0:1 (0:0)
12. 22.10.2017  FK Teplice  FK Dukla Praha  2:1 (1:0)
12. 22.10.2017  Bohemians Praha 1905  1.FK Příbram  0:5 (0:1)
12. 23.10.2017  AC Sparta Praha  FC Hradec Králové  1:2 (0:0)
12. 23.10.2017  FK Mladá Boleslav  FC Slovan Liberec  0:1 (0:1)
12. 23.10.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Viktoria Plzeň  1:1 (1:0)
12. 23.10.2017  FK Jablonec  SK Slavia Praha  4:2 (3:0)
13. 29.10.2017  FC Viktoria Plzeň  FK Jablonec  3:1 (2:0)
13. 30.10.2017  SK Slavia Praha  FK Mladá Boleslav  2:1 (0:0)
13. 30.10.2017  1.FK Příbram  SK Dynamo Č. Budějovice  6:0 (2:0)
13. 10.11.2017  FC Slovan Liberec  FK Teplice  3:3 (1:2)
13. 10.11.2017  FK Dukla Praha  AC Sparta Praha  0:2 (0:2)
13. 12.11.2017  FC Hradec Králové  Bohemians Praha 1905  6:0 (3:0)
14. 5.11.2017  Bohemians Praha 1905  FK Dukla Praha  0:5 (0:3)
14. 5.11.2017  FK Mladá Boleslav  FC Viktoria Plzeň  0:2 (0:0)
14. 6.11.2017  SK Slavia Praha  FC Slovan Liberec  4:2 (1:0)
14. 6.11.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Hradec Králové  0:2 (0:2)
14. 6.11.2017  AC Sparta Praha  FK Teplice  4:0 (3:0)
14. 6.11.2017  FK Jablonec  1.FK Příbram  1:4 (1:2)
15. 19.11.2017  FC Viktoria Plzeň  SK Slavia Praha  0:3 (0:3)
15. 19.11.2017  FC Hradec Králové  FK Jablonec  4:2 (3:1)
15. 20.11.2017  FK Teplice  Bohemians Praha 1905  5:4 (4:2)
15. 20.11.2017  1.FK Příbram  FK Mladá Boleslav  2:4 (1:1)
15. 20.11.2017  FC Slovan Liberec  AC Sparta Praha  1:2 (0:1)
15. 20.11.2017  FK Dukla Praha  SK Dynamo Č. Budějovice  2:1 (0:1)
16. 25.11.2017  Bohemians Praha 1905  AC Sparta Praha  2:2 (2:1)
16. 26.11.2017  FK Jablonec  FK Dukla Praha  3:2 (1:2)
16. 26.11.2017  FC Viktoria Plzeň  FC Slovan Liberec  3:0 (0:0)
16. 27.11.2017  SK Slavia Praha  1.FK Příbram  5:1 (2:0)
16. 27.11.2017  FK Mladá Boleslav  FC Hradec Králové  3:3 (2:0)
16. 27.11.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Teplice  2:2 (2:1)
17. 30.11.2017  1.FK Příbram  FC Viktoria Plzeň  3:3 (0:2)
17. 3.12.2017  FK Dukla Praha  FK Mladá Boleslav  1:1 (0:1)
17. 3.12.2017  FK Teplice  FK Jablonec  3:2 (2:1)
17. 3.12.2017  FC Hradec Králové  SK Slavia Praha  1:3 (0:2)
17. 4.12.2017  AC Sparta Praha  SK Dynamo Č. Budějovice  6:1 (3:1)
17. 4.12.2017  FC Slovan Liberec  Bohemians Praha 1905  2:0 (1:0)
18. 18.2.2018  FC Viktoria Plzeň  FC Hradec Králové  5:1 (1:1)
18. 18.2.2018  FK Mladá Boleslav  FK Teplice  3:0 (1:0)
18. 19.2.2018  SK Slavia Praha  FK Dukla Praha  4:8 (2:2)
18. 19.2.2018  1.FK Příbram  FC Slovan Liberec  0:0 (0:0)
18. 19.2.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  Bohemians Praha 1905  0:5 (0:3)
18. 19.2.2018  FK Jablonec  AC Sparta Praha  4:4 (2:1)
19. 25.2.2018  FC Hradec Králové  1.FK Příbram  3:1 (0:1)
19. 25.2.2018  Bohemians Praha 1905  FK Jablonec  2:2 (2:1)
19. 25.2.2018  FK Teplice  SK Slavia Praha  2:0 (2:0)
19. 25.2.2018  FK Dukla Praha  FC Viktoria Plzeň  4:1 (1:1)
19. 26.2.2018  AC Sparta Praha  FK Mladá Boleslav  5:1 (1:0)
19. 26.2.2018  FC Slovan Liberec  SK Dynamo Č. Budějovice  7:0 (2:0)
20. 4.3.2018  FC Hradec Králové  FC Slovan Liberec  0:3 (0:1)
20. 4.3.2018  FC Viktoria Plzeň  FK Teplice  2:5 (2:2)
20. 4.3.2018  FK Mladá Boleslav  Bohemians Praha 1905  2:1 (2:1)
20. 5.3.2018  1.FK Příbram  FK Dukla Praha  3:2 (2:2)
20. 5.3.2018  FK Jablonec  SK Dynamo Č. Budějovice  4:1 (2:0)
20. 4.4.2018  SK Slavia Praha  AC Sparta Praha  4:4 (2:3)
21. 11.3.2018  FK Dukla Praha  FC Hradec Králové  3:3 (2:1)
21. 11.3.2018  FK Teplice  1.FK Příbram  3:3 (2:1)
21. 11.3.2018  Bohemians Praha 1905  SK Slavia Praha  3:2 (1:1)
21. 12.3.2018  FC Slovan Liberec  FK Jablonec  3:0 (2:0)
21. 12.3.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Mladá Boleslav  0:4 (0:3)
21. 1.4.2018  AC Sparta Praha  FC Viktoria Plzeň  1:0 (0:0)
22. 18.3.2018  FC Hradec Králové  FK Teplice  3:0 (0:0)
22. 18.3.2018  FC Viktoria Plzeň  Bohemians Praha 1905  4:0 (1:0)
22. 18.3.2018  FK Mladá Boleslav  FK Jablonec  6:1 (3:0)
22. 19.3.2018  SK Slavia Praha  SK Dynamo Č. Budějovice  0:2 (0:1)
22. 19.3.2018  FC Slovan Liberec  FK Dukla Praha  5:1 (2:0)
22. 27.3.2018  1.FK Příbram  AC Sparta Praha  4:0 (2:0)

Tabulka ligy

Tabulka - Nadstavbová skupina A

#TýmZB
1. SK Sigma Olomouc 8 18
2. FC Zbrojovka Brno 8 16
3. AC Sparta Praha 8 16
4. Bohemians Praha 1905 8 15
5. FK Mladá Boleslav 8 13
6. FC Slovan Liberec 8 12
7. FC Viktoria Plzeň 8 10
8. FC Hradec Králové 8 8
9. 1.FC Slovácko 8 7
10. FC Baník Ostrava 8 1

Tabulka - Nadstavbová skupina B

#TýmZB
1. SK Slavia Praha 8 19
2. FC Fastav Zlín 8 17
3. FK Dukla Praha 8 15
4. SK Dynamo Č. Budějovice 8 14
5. FC Vysočina Jihlava 8 11
6. FK Teplice 8 10
7. 1.FK Příbram 8 9
8. FK Jablonec 8 8
9. MFK Karviná 8 6
10. FK Fotbal Třinec 8 5

Podrobné tabulky