19.08.2018
11:00 hod
TEP - SPA
1 : 1
19.08.2018
11:00 hod
BOH - DUK
2 : 5
20.08.2018
13:00 hod
JIH - KAR
3 : 1
20.08.2018
13:00 hod
PRI - LIB
2 : 2
20.08.2018
16:00 hod
PLZ - CEB
4 : 2
21.08.2018
10:15 hod
SLO - OLO
ONLINE
21.08.2018
11:00 hod
ZLN - OVA
ONLINE
26.08.2018
10:15 hod
BNO - JIH
ONLINE
26.08.2018
10:15 hod
DUK - PLZ
ONLINE
26.08.2018
10:30 hod
OVA - TRI
ONLINE
26.08.2018
10:30 hod
MBL - TEP
ONLINE
26.08.2018
11:00 hod
SLA - LIB
ONLINE
27.08.2018
11:00 hod
KAR - SLO
ONLINE
27.08.2018
11:00 hod
CEB - PRI
ONLINE
27.08.2018
13:00 hod
SPA - BOH
ONLINE

Rozpis a výsledky zápasů - 2017/2018

Týmy:                  
kolodatumdomácí hosté začátek / výsledek
1. 30.7.2017  FC Baník Ostrava  SK Sigma Olomouc  0:4 (0:2)
1. 30.7.2017  FC Vysočina Jihlava  FC Zbrojovka Brno  2:2 (2:0)
1. 31.7.2017  FC Fastav Zlín  1.FC Slovácko  0:4 (0:2)
1. 31.7.2017  FK Fotbal Třinec  MFK Karviná  0:5 (0:1)
2. 6.8.2017  MFK Karviná  SK Sigma Olomouc  2:0 (1:0)
2. 6.8.2017  FC Zbrojovka Brno  FC Fastav Zlín  2:2 (2:1)
2. 7.8.2017  1.FC Slovácko  FC Baník Ostrava  4:3 (3:0)
2. 7.8.2017  FK Fotbal Třinec  FC Vysočina Jihlava  0:2 (0:1)
3. 13.8.2017  FC Fastav Zlín  FK Fotbal Třinec  0:1 (0:0)
3. 13.8.2017  FC Baník Ostrava  FC Zbrojovka Brno  2:2 (1:1)
3. 14.8.2017  SK Sigma Olomouc  1.FC Slovácko  1:3 (0:1)
3. 14.8.2017  FC Vysočina Jihlava  MFK Karviná  1:2 (1:1)
4. 20.8.2017  MFK Karviná  1.FC Slovácko  1:1 (1:0)
4. 20.8.2017  FK Fotbal Třinec  FC Baník Ostrava  2:1 (0:0)
4. 21.8.2017  FC Vysočina Jihlava  FC Fastav Zlín  0:1 (0:0)
4. 21.8.2017  FC Zbrojovka Brno  SK Sigma Olomouc  2:4 (2:2)
5. 27.8.2017  1.FC Slovácko  FC Zbrojovka Brno  2:2 (1:0)
5. 28.8.2017  FC Fastav Zlín  MFK Karviná  4:4 (3:3)
5. 28.8.2017  FC Baník Ostrava  FC Vysočina Jihlava  3:3 (1:3)
5. 28.8.2017  SK Sigma Olomouc  FK Fotbal Třinec  2:2 (1:2)
6. 10.9.2017  FC Fastav Zlín  FC Baník Ostrava  3:3 (1:1)
6. 10.9.2017  FK Fotbal Třinec  1.FC Slovácko  1:2 (0:1)
6. 11.9.2017  FC Vysočina Jihlava  SK Sigma Olomouc  1:1 (0:0)
6. 11.9.2017  MFK Karviná  FC Zbrojovka Brno  0:1 (0:0)
7. 17.9.2017  FC Zbrojovka Brno  FK Fotbal Třinec  0:3 (0:1)
7. 18.9.2017  1.FC Slovácko  FC Vysočina Jihlava  3:1 (1:1)
7. 18.9.2017  SK Sigma Olomouc  FC Fastav Zlín  0:0 (0:0)
7. 6.10.2017  FC Baník Ostrava  MFK Karviná  1:1 (1:1)
8. 24.9.2017  FC Baník Ostrava  1.FC Slovácko  2:1 (0:0)
8. 25.9.2017  FC Fastav Zlín  FC Zbrojovka Brno  3:0 (3:0)
8. 25.9.2017  FC Vysočina Jihlava  FK Fotbal Třinec  5:0 (4:0)
8. 25.9.2017  SK Sigma Olomouc  MFK Karviná  2:4 (1:3)
9. 2.10.2017  MFK Karviná  FC Vysočina Jihlava  2:2 (0:1)
9. 2.10.2017  FK Fotbal Třinec  FC Fastav Zlín  0:2 (0:0)
9. 2.10.2017  FC Zbrojovka Brno  FC Baník Ostrava  1:4 (1:1)
9. 7.10.2017  1.FC Slovácko  SK Sigma Olomouc  4:2 (4:0)
10. 15.10.2017  FC Baník Ostrava  FK Fotbal Třinec  2:2 (1:1)
10. 15.10.2017  1.FC Slovácko  MFK Karviná  0:2 (0:1)
10. 16.10.2017  FC Fastav Zlín  FC Vysočina Jihlava  4:1 (3:0)
10. 16.10.2017  SK Sigma Olomouc  FC Zbrojovka Brno  2:3 (1:2)
11. 22.10.2017  FK Fotbal Třinec  SK Sigma Olomouc  1:2 (0:1)
11. 22.10.2017  MFK Karviná  FC Fastav Zlín  0:0 (0:0)
11. 23.10.2017  FC Zbrojovka Brno  1.FC Slovácko  4:2 (3:0)
11. 23.10.2017  FC Vysočina Jihlava  FC Baník Ostrava  4:1 (1:0)
12. 29.10.2017  FC Baník Ostrava  FC Fastav Zlín  3:0 (0:0)
12. 30.10.2017  1.FC Slovácko  FK Fotbal Třinec  1:1 (0:0)
12. 30.10.2017  SK Sigma Olomouc  FC Vysočina Jihlava  1:1 (0:1)
12. 10.11.2017  FC Zbrojovka Brno  MFK Karviná  0:1 (0:0)
13. 5.11.2017  MFK Karviná  FC Baník Ostrava  0:1 (0:0)
13. 6.11.2017  FC Vysočina Jihlava  1.FC Slovácko  2:0 (1:0)
13. 6.11.2017  FC Fastav Zlín  SK Sigma Olomouc  1:1 (1:0)
13. 6.11.2017  FK Fotbal Třinec  FC Zbrojovka Brno  2:3 (0:3)
14. 19.11.2017  FC Zbrojovka Brno  FC Vysočina Jihlava  2:2 (2:1)
14. 19.11.2017  1.FC Slovácko  FC Fastav Zlín  0:2 (0:2)
14. 20.11.2017  MFK Karviná  FK Fotbal Třinec  3:1 (3:0)
14. 20.11.2017  SK Sigma Olomouc  FC Baník Ostrava  4:3 (1:2)
15. 26.11.2017  FC Fastav Zlín  FC Baník Ostrava  3:2 (1:0)
15. 26.11.2017  MFK Karviná  FK Fotbal Třinec  1:2 (1:1)
15. 27.11.2017  FC Vysočina Jihlava  SK Sigma Olomouc  1:0 (0:0)
15. 28.11.2017  1.FC Slovácko  FC Zbrojovka Brno  4:3 (1:1)
16. 1.12.2017  FK Fotbal Třinec  SK Sigma Olomouc  2:3 (1:1)
16. 3.12.2017  MFK Karviná  1.FC Slovácko  1:0 (0:0)
16. 3.12.2017  FC Zbrojovka Brno  FC Fastav Zlín  2:4 (2:3)
16. 3.12.2017  FC Baník Ostrava  FC Vysočina Jihlava  1:0 (0:0)
17. 18.2.2018  FC Fastav Zlín  MFK Karviná  4:2 (2:0)
17. 18.2.2018  FC Vysočina Jihlava  FC Zbrojovka Brno  2:4 (2:4)
17. 19.2.2018  SK Sigma Olomouc  FC Baník Ostrava  1:1 (1:1)
17. 21.2.2018  1.FC Slovácko  FK Fotbal Třinec  0:0 (0:0)
18. 25.2.2018  FK Fotbal Třinec  FC Baník Ostrava  1:2 (1:2)
18. 25.2.2018  FC Zbrojovka Brno  SK Sigma Olomouc  4:0 (4:0)
18. 25.2.2018  1.FC Slovácko  FC Fastav Zlín  3:3 (1:3)
18. 26.2.2018  MFK Karviná  FC Vysočina Jihlava  6:2 (3:0)
19. 4.3.2018  FC Fastav Zlín  FK Fotbal Třinec  1:1 (0:1)
19. 4.3.2018  FC Vysočina Jihlava  1.FC Slovácko  3:0 (1:0)
19. 5.3.2018  FC Baník Ostrava  FC Zbrojovka Brno  2:0 (1:0)
19. 5.3.2018  SK Sigma Olomouc  MFK Karviná  3:2 (1:1)
20. 11.3.2018  FC Fastav Zlín  FC Vysočina Jihlava  1:1 (0:1)
20. 11.3.2018  1.FC Slovácko  SK Sigma Olomouc  5:0 (4:0)
20. 12.3.2018  MFK Karviná  FC Baník Ostrava  2:2 (1:1)
20. 12.3.2018  FK Fotbal Třinec  FC Zbrojovka Brno  3:1 (2:0)
21. 18.3.2018  FC Vysočina Jihlava  FK Fotbal Třinec  2:0 (0:0)
21. 18.3.2018  FC Zbrojovka Brno  MFK Karviná  4:1 (3:1)
21. 18.3.2018  FC Baník Ostrava  1.FC Slovácko  4:0 (1:0)
21. 19.3.2018  SK Sigma Olomouc  FC Fastav Zlín  3:1 (1:0)

Tabulka ligy

Tabulka - Základní část Čechy

#TýmZB
1. FK Teplice 5 11
2. FK Mladá Boleslav 5 11
3. AC Sparta Praha 5 9
4. FK Dukla Praha 5 8
5. FC Hradec Králové 5 8
6. FC Slovan Liberec 5 7
7. Bohemians Praha 1905 5 7
8. 1.FK Příbram 5 6
9. FC Viktoria Plzeň 5 4
10. FK Jablonec 5 4
11. SK Slavia Praha 5 3
12. SK Dynamo Č. Budějovice 5 3

Tabulka - Základní část Morava

#TýmZB
1. FC Vysočina Jihlava 5 9
2. FC Fastav Zlín 4 7
3. FC Zbrojovka Brno 5 7
4. MFK Karviná 5 7
5. FK Fotbal Třinec 5 7
6. FC Baník Ostrava 4 6
7. 1.FC Slovácko 4 5
8. SK Sigma Olomouc 4 3

Podrobné tabulky