20.05.2019
13:00 hod
OVA - HKR
2 : 4
20.05.2019
13:00 hod
OLO - SPA
1 : 0
20.05.2019
13:00 hod
LIB - BNO
1 : 3
20.05.2019
14:00 hod
DUK - KAR
4 : 3
20.05.2019
15:00 hod
SLO - MBL
1 : 0
22.05.2019
14:00 hod
CEB - ZLN
ONLINE
24.05.2019
11:00 hod
JAB - JIH
ONLINE
25.05.2019
13:30 hod
PLZ - OLO
ONLINE
26.05.2019
15:00 hod
KAR - TEP
ONLINE
26.05.2019
15:00 hod
HKR - SLO
ONLINE
27.05.2019
11:00 hod
SLA - DUK
ONLINE
27.05.2019
13:00 hod
PRI - TRI
ONLINE
27.05.2019
13:00 hod
MBL - LIB
ONLINE
27.05.2019
13:00 hod
SPA - OVA
ONLINE
27.05.2019
15:00 hod
BNO - BOH
ONLINE

Rozpis a výsledky zápasů - 2017/2018

Týmy:                      
kolodatumdomácí hosté začátek / výsledek
1. 8.4.2018  FC Viktoria Plzeň  FK Jablonec  3:3 (1:1)
1. 8.4.2018  FC Vysočina Jihlava  FK Fotbal Třinec  5:0 (2:0)
1. 9.4.2018  Bohemians Praha 1905  SK Slavia Praha  2:5 (0:4)
1. 9.4.2018  SK Sigma Olomouc  FC Zbrojovka Brno  1:2 (1:0)
1. 9.4.2018  FK Dukla Praha  SK Dynamo Č. Budějovice  0:1 (0:0)
2. 15.4.2018  FC Vysočina Jihlava  FK Dukla Praha  1:2 (1:1)
2. 16.4.2018  SK Slavia Praha  SK Sigma Olomouc  5:1 (4:0)
2. 16.4.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  Bohemians Praha 1905  3:3 (2:1)
2. 16.4.2018  FK Fotbal Třinec  FK Jablonec  3:1 (1:1)
2. 16.4.2018  FC Zbrojovka Brno  FC Viktoria Plzeň  2:1 (1:1)
3. 22.4.2018  Bohemians Praha 1905  FC Vysočina Jihlava  1:0 (1:0)
3. 22.4.2018  FK Jablonec  FC Zbrojovka Brno  3:3 (3:2)
3. 23.4.2018  FC Viktoria Plzeň  SK Slavia Praha  2:0 (0:0)
3. 23.4.2018  FK Dukla Praha  FK Fotbal Třinec  4:1 (2:1)
3. 9.5.2018  SK Sigma Olomouc  SK Dynamo Č. Budějovice  5:2 (2:0)
4. 29.4.2018  FK Dukla Praha  Bohemians Praha 1905  2:5 (2:3)
4. 29.4.2018  SK Slavia Praha  FK Jablonec  2:1 (1:1)
4. 29.4.2018  FK Fotbal Třinec  FC Zbrojovka Brno  4:2 (2:0)
4. 30.4.2018  FC Vysočina Jihlava  SK Sigma Olomouc  3:1 (2:1)
4. 30.4.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Viktoria Plzeň  2:2 (2:1)
5. 2.5.2018  FK Fotbal Třinec  Bohemians Praha 1905  4:2 (3:0)
5. 2.5.2018  FK Jablonec  SK Dynamo Č. Budějovice  4:0 (3:0)
5. 2.5.2018  FC Zbrojovka Brno  SK Slavia Praha  1:0 (0:0)
5. 9.5.2018  FC Viktoria Plzeň  FC Vysočina Jihlava  2:2 (0:2)
5. 16.5.2018  SK Sigma Olomouc  FK Dukla Praha  3:2 (1:1)
6. 6.5.2018  FK Dukla Praha  FC Viktoria Plzeň  4:2 (1:1)
6. 6.5.2018  Bohemians Praha 1905  SK Sigma Olomouc  5:3 (1:0)
6. 6.5.2018  FC Vysočina Jihlava  FK Jablonec  6:2 (3:2)
6. 7.5.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Zbrojovka Brno  1:4 (1:1)
6. 7.5.2018  SK Slavia Praha  FK Fotbal Třinec  0:1 (0:1)
7. 13.5.2018  FK Jablonec  FK Dukla Praha  2:2 (0:1)
7. 13.5.2018  FC Viktoria Plzeň  Bohemians Praha 1905  1:1 (0:0)
7. 14.5.2018  SK Slavia Praha  SK Dynamo Č. Budějovice  1:2 (1:0)
7. 14.5.2018  SK Sigma Olomouc  FK Fotbal Třinec  3:1 (2:0)
7. 14.5.2018  FC Zbrojovka Brno  FC Vysočina Jihlava  4:1 (2:0)
8. 20.5.2018  FK Dukla Praha  FC Zbrojovka Brno  3:0 (2:0)
8. 20.5.2018  FC Vysočina Jihlava  SK Slavia Praha  0:2 (0:1)
8. 20.5.2018  Bohemians Praha 1905  FK Jablonec  5:1 (2:1)
8. 21.5.2018  SK Sigma Olomouc  FC Viktoria Plzeň  1:2 (1:0)
8. 21.5.2018  FK Fotbal Třinec  SK Dynamo Č. Budějovice  4:0 (1:0)
9. 18.4.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Vysočina Jihlava  0:3 (0:0)
9. 27.5.2018  SK Slavia Praha  FK Dukla Praha  2:0 (1:0)
9. 27.5.2018  FC Viktoria Plzeň  FK Fotbal Třinec  1:2 (1:1)
9. 27.5.2018  FC Zbrojovka Brno  Bohemians Praha 1905  3:0 (1:0)
9. 28.5.2018  FK Jablonec  SK Sigma Olomouc  2:3 (1:1)

Tabulka ligy

Tabulka - Nadstavbová skupina A

#TýmZB
1. SK Sigma Olomouc 8 18
2. FC Zbrojovka Brno 8 16
3. AC Sparta Praha 8 16
4. Bohemians Praha 1905 8 15
5. FK Mladá Boleslav 8 13
6. FC Slovan Liberec 8 12
7. FC Viktoria Plzeň 8 10
8. FC Hradec Králové 8 8
9. 1.FC Slovácko 8 7
10. FC Baník Ostrava 8 1

Tabulka - Nadstavbová skupina B

#TýmZB
1. SK Slavia Praha 8 19
2. FC Fastav Zlín 8 17
3. FK Dukla Praha 8 15
4. SK Dynamo Č. Budějovice 8 14
5. FC Vysočina Jihlava 8 11
6. FK Teplice 8 10
7. 1.FK Příbram 8 9
8. FK Jablonec 8 8
9. MFK Karviná 8 6
10. FK Fotbal Třinec 8 5

Podrobné tabulky