01.12.2018
13:00 hod
CEB - LIB
0 : 4
02.12.2018
11:00 hod
HKR - TEP
4 : 2
03.12.2018
11:00 hod
MBL - BOH
2 : 4
03.12.2018
13:00 hod
SPA - PLZ
2 : 0
03.12.2018
13:00 hod
DUK - PRI
3 : 2
17.02.2019
11:00 hod
CEB - SLA
ONLINE
17.02.2019
11:00 hod
LIB - DUK
ONLINE
17.02.2019
11:00 hod
PRI - SPA
ONLINE
17.02.2019
11:00 hod
PLZ - MBL
ONLINE
17.02.2019
11:00 hod
BOH - HKR
ONLINE
17.02.2019
11:00 hod
TEP - JAB
ONLINE
17.02.2019
14:00 hod
BNO - SLO
ONLINE
17.02.2019
14:00 hod
ZLN - KAR
ONLINE
17.02.2019
14:00 hod
OVA - TRI
ONLINE
18.02.2019
13:00 hod
OLO - JIH
ONLINE

Rozpis a výsledky zápasů - 2018/2019

Týmy:                          
kolodatumdomácí hosté začátek / výsledek
1. 22.7.2018  FK Mladá Boleslav  FK Dukla Praha  3:2 (0:0)
1. 22.7.2018  FK Teplice  1.FK Příbram  2:0 (1:0)
1. 23.7.2018  Bohemians Praha 1905  FC Viktoria Plzeň  5:1 (2:1)
1. 23.7.2018  FC Hradec Králové  SK Dynamo Č. Budějovice  5:1 (3:1)
1. 24.7.2018  FK Jablonec  FC Slovan Liberec  3:2 (2:2)
1. 9.8.2018  SK Slavia Praha  AC Sparta Praha  2:5 (1:4)
2. 26.7.2018  FK Dukla Praha  FC Hradec Králové  1:1 (0:0)
2. 30.7.2018  SK Slavia Praha  FC Viktoria Plzeň  3:2 (2:1)
2. 30.7.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Jablonec  4:3 (2:2)
2. 30.7.2018  AC Sparta Praha  FK Mladá Boleslav  2:2 (0:1)
2. 30.7.2018  1.FK Příbram  Bohemians Praha 1905  3:3 (3:1)
2. 31.7.2018  FC Slovan Liberec  FK Teplice  0:1 (0:1)
3. 5.8.2018  FK Mladá Boleslav  SK Slavia Praha  3:2 (2:0)
3. 5.8.2018  Bohemians Praha 1905  FC Slovan Liberec  0:5 (0:2)
3. 5.8.2018  FC Hradec Králové  AC Sparta Praha  1:1 (0:1)
3. 5.8.2018  FC Viktoria Plzeň  1.FK Příbram  3:3 (0:2)
3. 6.8.2018  FK Teplice  SK Dynamo Č. Budějovice  2:0 (1:0)
3. 7.8.2018  FK Jablonec  FK Dukla Praha  0:3 (0:1)
4. 11.8.2018  FK Mladá Boleslav  FC Hradec Králové  3:2 (2:0)
4. 12.8.2018  FK Dukla Praha  FK Teplice  2:2 (2:1)
4. 12.8.2018  AC Sparta Praha  FK Jablonec  2:1 (0:0)
4. 13.8.2018  SK Slavia Praha  1.FK Příbram  1:2 (1:1)
4. 13.8.2018  FC Slovan Liberec  FC Viktoria Plzeň  3:2 (2:0)
4. 14.8.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  Bohemians Praha 1905  0:2 (0:1)
5. 19.8.2018  FK Jablonec  FK Mladá Boleslav  2:2 (0:1)
5. 19.8.2018  Bohemians Praha 1905  FK Dukla Praha  2:5 (1:4)
5. 19.8.2018  FC Hradec Králové  SK Slavia Praha  3:1 (2:1)
5. 19.8.2018  FK Teplice  AC Sparta Praha  1:1 (1:0)
5. 20.8.2018  1.FK Příbram  FC Slovan Liberec  2:2 (0:0)
5. 20.8.2018  FC Viktoria Plzeň  SK Dynamo Č. Budějovice  4:2 (2:2)
6. 26.8.2018  FK Dukla Praha  FC Viktoria Plzeň  1:4 (1:2)
6. 26.8.2018  FK Mladá Boleslav  FK Teplice  2:1 (1:0)
6. 26.8.2018  SK Slavia Praha  FC Slovan Liberec  1:2 (1:2)
6. 27.8.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  1.FK Příbram  0:2 (0:1)
6. 27.8.2018  AC Sparta Praha  Bohemians Praha 1905  2:0 (1:0)
6. 27.8.2018  FC Hradec Králové  FK Jablonec  1:2 (0:1)
7. 2.9.2018  FK Jablonec  SK Slavia Praha  0:7 (0:4)
7. 2.9.2018  FK Teplice  FC Hradec Králové  3:0 (2:0)
7. 2.9.2018  FC Slovan Liberec  SK Dynamo Č. Budějovice  8:1 (3:1)
7. 2.9.2018  FC Viktoria Plzeň  AC Sparta Praha  2:1 (1:1)
7. 3.9.2018  1.FK Příbram  FK Dukla Praha  3:2 (2:1)
7. 3.9.2018  Bohemians Praha 1905  FK Mladá Boleslav  0:1 (0:0)
8. 16.9.2018  FK Mladá Boleslav  FC Viktoria Plzeň  0:1 (0:0)
8. 16.9.2018  FC Hradec Králové  Bohemians Praha 1905  1:2 (0:0)
8. 17.9.2018  SK Slavia Praha  SK Dynamo Č. Budějovice  4:4 (1:2)
8. 17.9.2018  AC Sparta Praha  1.FK Příbram  2:1 (1:0)
8. 17.9.2018  FK Jablonec  FK Teplice  0:1 (0:0)
8. 17.9.2018  FK Dukla Praha  FC Slovan Liberec  2:2 (0:1)
9. 23.9.2018  FK Teplice  SK Slavia Praha  1:0 (1:0)
9. 24.9.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Dukla Praha  0:0 (0:0)
9. 24.9.2018  1.FK Příbram  FK Mladá Boleslav  2:3 (1:2)
9. 24.9.2018  FC Slovan Liberec  AC Sparta Praha  1:4 (0:2)
9. 24.9.2018  FC Viktoria Plzeň  FC Hradec Králové  3:2 (1:0)
9. 25.9.2018  Bohemians Praha 1905  FK Jablonec  1:0 (0:0)
10. 29.9.2018  FK Jablonec  FC Viktoria Plzeň  2:4 (2:1)
10. 30.9.2018  FK Mladá Boleslav  FC Slovan Liberec  1:2 (1:1)
10. 30.9.2018  FC Hradec Králové  1.FK Příbram  7:2 (4:1)
10. 30.9.2018  FK Teplice  Bohemians Praha 1905  0:0 (0:0)
10. 1.10.2018  SK Slavia Praha  FK Dukla Praha  2:3 (2:1)
10. 1.10.2018  AC Sparta Praha  SK Dynamo Č. Budějovice  2:0 (2:0)
11. 4.10.2018  FK Dukla Praha  AC Sparta Praha  1:4 (0:2)
11. 7.10.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Mladá Boleslav  1:2 (1:1)
11. 8.10.2018  1.FK Příbram  FK Jablonec  2:5 (0:2)
11. 8.10.2018  FC Slovan Liberec  FC Hradec Králové  5:1 (3:0)
11. 8.10.2018  FC Viktoria Plzeň  FK Teplice  0:1 (0:0)
11. 8.10.2018  Bohemians Praha 1905  SK Slavia Praha  0:3 (0:0)
12. 12.10.2018  FK Teplice  FC Slovan Liberec  2:3 (1:0)
12. 21.10.2018  FK Mladá Boleslav  AC Sparta Praha  0:1 (0:1)
12. 21.10.2018  Bohemians Praha 1905  1.FK Příbram  4:2 (1:0)
12. 21.10.2018  FK Jablonec  SK Dynamo Č. Budějovice  4:2 (1:0)
12. 22.10.2018  FC Viktoria Plzeň  SK Slavia Praha  3:3 (2:3)
12. 22.10.2018  FC Hradec Králové  FK Dukla Praha  4:2 (3:1)
13. 28.10.2018  FK Dukla Praha  FK Jablonec  3:2 (0:0)
13. 29.10.2018  SK Slavia Praha  FK Mladá Boleslav  0:4 (0:2)
13. 29.10.2018  AC Sparta Praha  FC Hradec Králové  2:1 (0:1)
13. 29.10.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Teplice  3:2 (2:0)
13. 29.10.2018  1.FK Příbram  FC Viktoria Plzeň  3:2 (2:1)
13. 29.10.2018  FC Slovan Liberec  Bohemians Praha 1905  0:0 (0:0)
14. 2.11.2018  FC Viktoria Plzeň  FC Slovan Liberec  0:3 (0:2)
14. 4.11.2018  FK Jablonec  AC Sparta Praha  0:4 (0:2)
14. 4.11.2018  FK Teplice  FK Dukla Praha  2:4 (2:1)
14. 4.11.2018  FC Hradec Králové  FK Mladá Boleslav  1:1 (0:0)
14. 5.11.2018  1.FK Příbram  SK Slavia Praha  2:3 (2:1)
14. 5.11.2018  Bohemians Praha 1905  SK Dynamo Č. Budějovice  3:1 (1:0)
15. 8.11.2018  AC Sparta Praha  FK Teplice  4:3 (1:2)
15. 10.11.2018  FK Mladá Boleslav  FK Jablonec  2:0 (0:0)
15. 12.11.2018  SK Slavia Praha  FC Hradec Králové  0:2 (0:2)
15. 12.11.2018  FC Slovan Liberec  1.FK Příbram  3:4 (0:1)
15. 12.11.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Viktoria Plzeň  1:3 (1:1)
15. 12.11.2018  FK Dukla Praha  Bohemians Praha 1905  2:2 (0:1)
16. 24.11.2018  FC Viktoria Plzeň  FK Dukla Praha  1:3 (1:1)
16. 25.11.2018  FK Teplice  FK Mladá Boleslav  1:4 (1:3)
16. 25.11.2018  Bohemians Praha 1905  AC Sparta Praha  1:1 (0:1)
16. 26.11.2018  FC Slovan Liberec  SK Slavia Praha  2:4 (2:2)
16. 26.11.2018  1.FK Příbram  SK Dynamo Č. Budějovice  6:2 (5:0)
16. 26.11.2018  FK Jablonec  FC Hradec Králové  2:4 (2:1)
17. 30.11.2018  SK Slavia Praha  FK Jablonec  4:2 (1:1)
17. 1.12.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Slovan Liberec  0:4 (0:4)
17. 2.12.2018  FC Hradec Králové  FK Teplice  4:2 (2:1)
17. 3.12.2018  FK Mladá Boleslav  Bohemians Praha 1905  2:4 (1:1)
17. 3.12.2018  FK Dukla Praha  1.FK Příbram  3:2 (1:2)
17. 3.12.2018  AC Sparta Praha  FC Viktoria Plzeň  2:0 (1:0)
18. 17.2.2019  FK Teplice  FK Jablonec 11:00
18. 17.2.2019  FC Slovan Liberec  FK Dukla Praha 11:00
18. 17.2.2019  Bohemians Praha 1905  FC Hradec Králové 11:00
18. 17.2.2019  FC Viktoria Plzeň  FK Mladá Boleslav 11:00
18. 17.2.2019  SK Dynamo Č. Budějovice  SK Slavia Praha 11:00
18. 17.2.2019  1.FK Příbram  AC Sparta Praha 11:00
19. 24.2.2019  FK Mladá Boleslav  1.FK Příbram 11:00
19. 24.2.2019  SK Slavia Praha  FK Teplice 11:00
19. 24.2.2019  AC Sparta Praha  FC Slovan Liberec 11:00
19. 24.2.2019  FC Hradec Králové  FC Viktoria Plzeň 11:00
19. 24.2.2019  FK Dukla Praha  SK Dynamo Č. Budějovice 11:00
19. 24.2.2019  FK Jablonec  Bohemians Praha 1905 11:00
20. 3.3.2019  FC Viktoria Plzeň  FK Jablonec 11:00
20. 3.3.2019  1.FK Příbram  FC Hradec Králové 11:00
20. 3.3.2019  FC Slovan Liberec  FK Mladá Boleslav 11:00
20. 3.3.2019  Bohemians Praha 1905  FK Teplice 11:00
20. 3.3.2019  FK Dukla Praha  SK Slavia Praha 11:00
20. 3.3.2019  SK Dynamo Č. Budějovice  AC Sparta Praha 11:00
21. 10.3.2019  FK Jablonec  1.FK Příbram 11:00
21. 10.3.2019  AC Sparta Praha  FK Dukla Praha 11:00
21. 10.3.2019  FC Hradec Králové  FC Slovan Liberec 11:00
21. 10.3.2019  FK Teplice  FC Viktoria Plzeň 11:00
21. 10.3.2019  FK Mladá Boleslav  SK Dynamo Č. Budějovice 11:00
21. 10.3.2019  SK Slavia Praha  Bohemians Praha 1905 11:00
22. 17.3.2019  FC Slovan Liberec  FK Jablonec 11:00
22. 17.3.2019  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Hradec Králové 11:00
22. 17.3.2019  FK Dukla Praha  FK Mladá Boleslav 11:00
22. 17.3.2019  1.FK Příbram  FK Teplice 11:00
22. 17.3.2019  AC Sparta Praha  SK Slavia Praha 11:00
22. 17.3.2019  FC Viktoria Plzeň  Bohemians Praha 1905 11:00

Tabulka ligy

Tabulka - Základní část Čechy

#TýmZB
1. AC Sparta Praha 17 40
2. FK Mladá Boleslav 17 33
3. FC Slovan Liberec 17 30
4. FK Dukla Praha 17 26
5. Bohemians Praha 1905 17 26
6. FC Hradec Králové 17 24
7. FK Teplice 17 24
8. FC Viktoria Plzeň 17 23
9. 1.FK Příbram 17 21
10. SK Slavia Praha 17 20
11. FK Jablonec 17 13
12. SK Dynamo Č. Budějovice 17 8

Tabulka - Základní část Morava

#TýmZB
1. 1.FC Slovácko 16 33
2. SK Sigma Olomouc 16 27
3. FC Baník Ostrava 16 26
4. FC Zbrojovka Brno 16 26
5. FC Vysočina Jihlava 16 21
6. FC Fastav Zlín 16 20
7. MFK Karviná 16 17
8. FK Fotbal Třinec 16 11
9. 0 0

Podrobné tabulky