20.05.2019
13:00 hod
OVA - HKR
2 : 4
20.05.2019
13:00 hod
OLO - SPA
1 : 0
20.05.2019
13:00 hod
LIB - BNO
1 : 3
20.05.2019
14:00 hod
DUK - KAR
4 : 3
20.05.2019
15:00 hod
SLO - MBL
1 : 0
22.05.2019
14:00 hod
CEB - ZLN
ONLINE
24.05.2019
11:00 hod
JAB - JIH
ONLINE
25.05.2019
13:30 hod
PLZ - OLO
ONLINE
26.05.2019
15:00 hod
KAR - TEP
ONLINE
26.05.2019
15:00 hod
HKR - SLO
ONLINE
27.05.2019
11:00 hod
SLA - DUK
ONLINE
27.05.2019
13:00 hod
PRI - TRI
ONLINE
27.05.2019
13:00 hod
MBL - LIB
ONLINE
27.05.2019
13:00 hod
SPA - OVA
ONLINE
27.05.2019
15:00 hod
BNO - BOH
ONLINE

Rozpis a výsledky zápasů - 2018/2019

Týmy:                  
kolodatumdomácí hosté začátek / výsledek
1. 23.7.2018  MFK Karviná  FK Fotbal Třinec  1:1 (0:1)
1. 23.7.2018  1.FC Slovácko  FC Fastav Zlín  0:0 (0:0)
1. 23.7.2018  SK Sigma Olomouc  FC Zbrojovka Brno  1:3 (0:3)
1. 24.7.2018  FC Vysočina Jihlava  FC Baník Ostrava  1:2 (1:1)
2. 29.7.2018  FC Baník Ostrava  SK Sigma Olomouc  2:3 (1:0)
2. 29.7.2018  FK Fotbal Třinec  1.FC Slovácko  0:4 (0:1)
2. 29.7.2018  FC Fastav Zlín  FC Vysočina Jihlava  4:0 (2:0)
2. 30.7.2018  FC Zbrojovka Brno  MFK Karviná  2:0 (1:0)
3. 5.8.2018  FC Vysočina Jihlava  SK Sigma Olomouc  4:3 (2:0)
3. 5.8.2018  FC Fastav Zlín  FK Fotbal Třinec  1:3 (1:1)
3. 6.8.2018  MFK Karviná  FC Baník Ostrava  1:0 (1:0)
3. 6.8.2018  1.FC Slovácko  FC Zbrojovka Brno  2:2 (1:1)
4. 12.8.2018  FC Zbrojovka Brno  FC Fastav Zlín  1:3 (1:2)
4. 12.8.2018  FK Fotbal Třinec  FC Vysočina Jihlava  1:4 (1:3)
4. 13.8.2018  SK Sigma Olomouc  MFK Karviná  1:2 (1:1)
4. 14.8.2018  FC Baník Ostrava  1.FC Slovácko  3:1 (2:0)
5. 19.8.2018  FK Fotbal Třinec  FC Zbrojovka Brno  2:1 (0:1)
5. 20.8.2018  FC Vysočina Jihlava  MFK Karviná  3:1 (2:1)
5. 21.8.2018  1.FC Slovácko  SK Sigma Olomouc  3:2 (1:0)
5. 21.8.2018  FC Fastav Zlín  FC Baník Ostrava  3:3 (2:1)
6. 26.8.2018  FC Zbrojovka Brno  FC Vysočina Jihlava  3:0 (2:0)
6. 26.8.2018  FC Baník Ostrava  FK Fotbal Třinec  7:0 (4:0)
6. 28.8.2018  MFK Karviná  1.FC Slovácko  0:5 (0:1)
6. 28.8.2018  SK Sigma Olomouc  FC Fastav Zlín  2:2 (2:1)
7. 2.9.2018  FC Zbrojovka Brno  FC Baník Ostrava  2:3 (0:1)
7. 3.9.2018  FK Fotbal Třinec  SK Sigma Olomouc  1:5 (1:3)
7. 3.9.2018  1.FC Slovácko  FC Vysočina Jihlava  2:2 (2:1)
7. 3.9.2018  FC Fastav Zlín  MFK Karviná  3:2 (2:2)
8. 16.9.2018  FC Vysočina Jihlava  FC Fastav Zlín  0:3 (0:0)
8. 17.9.2018  MFK Karviná  FC Zbrojovka Brno  0:1 (0:0)
8. 17.9.2018  1.FC Slovácko  FK Fotbal Třinec  4:1 (2:0)
8. 18.9.2018  SK Sigma Olomouc  FC Baník Ostrava  6:0 (3:0)
9. 23.9.2018  FC Zbrojovka Brno  1.FC Slovácko  1:3 (0:1)
9. 23.9.2018  FC Baník Ostrava  MFK Karviná  1:0 (0:0)
9. 23.9.2018  SK Sigma Olomouc  FC Vysočina Jihlava  3:3 (2:1)
9. 24.9.2018  FK Fotbal Třinec  FC Fastav Zlín  1:1 (0:0)
10. 30.9.2018  MFK Karviná  SK Sigma Olomouc  3:2 (1:1)
10. 30.9.2018  FC Fastav Zlín  FC Zbrojovka Brno  1:3 (0:2)
10. 30.9.2018  FC Vysočina Jihlava  FK Fotbal Třinec  2:3 (1:0)
10. 1.10.2018  1.FC Slovácko  FC Baník Ostrava  4:0 (3:0)
11. 7.10.2018  FC Baník Ostrava  FC Fastav Zlín  1:1 (1:1)
11. 8.10.2018  SK Sigma Olomouc  1.FC Slovácko  5:3 (4:1)
11. 8.10.2018  MFK Karviná  FC Vysočina Jihlava  0:0 (0:0)
11. 8.10.2018  FC Zbrojovka Brno  FK Fotbal Třinec  5:1 (2:1)
12. 21.10.2018  1.FC Slovácko  MFK Karviná  3:0 (2:0)
12. 21.10.2018  FK Fotbal Třinec  FC Baník Ostrava  2:7 (1:6)
12. 21.10.2018  FC Fastav Zlín  SK Sigma Olomouc  1:2 (0:0)
12. 22.10.2018  FC Vysočina Jihlava  FC Zbrojovka Brno  1:2 (0:1)
13. 28.10.2018  FC Baník Ostrava  FC Zbrojovka Brno  5:2 (3:1)
13. 28.10.2018  MFK Karviná  FC Fastav Zlín  2:1 (0:1)
13. 28.10.2018  SK Sigma Olomouc  FK Fotbal Třinec  3:2 (1:2)
13. 29.10.2018  FC Vysočina Jihlava  1.FC Slovácko  3:2 (2:2)
14. 4.11.2018  FC Fastav Zlín  1.FC Slovácko  2:3 (1:3)
14. 4.11.2018  FC Baník Ostrava  FC Vysočina Jihlava  5:1 (2:1)
14. 5.11.2018  FK Fotbal Třinec  MFK Karviná  0:1 (0:1)
14. 5.11.2018  FC Zbrojovka Brno  SK Sigma Olomouc  2:2 (1:1)
15. 11.11.2018  1.FC Slovácko  FK Fotbal Třinec  4:2 (2:1)
15. 11.11.2018  FC Zbrojovka Brno  MFK Karviná  4:2 (1:1)
15. 12.11.2018  FC Baník Ostrava  FC Vysočina Jihlava  1:3 (1:1)
15. 12.11.2018  SK Sigma Olomouc  FC Fastav Zlín  2:0 (1:0)
16. 25.11.2018  1.FC Slovácko  FC Baník Ostrava  4:0 (2:0)
16. 25.11.2018  FC Vysočina Jihlava  FC Zbrojovka Brno  4:1 (3:0)
16. 25.11.2018  FK Fotbal Třinec  FC Fastav Zlín  1:5 (0:3)
16. 26.11.2018  MFK Karviná  SK Sigma Olomouc  0:6 (0:3)
17. 17.2.2019  FC Zbrojovka Brno  1.FC Slovácko  3:0 (2:0)
17. 17.2.2019  FC Fastav Zlín  MFK Karviná  4:0 (3:0)
17. 17.2.2019  SK Sigma Olomouc  FC Vysočina Jihlava  0:0 (0:0)
17. 18.2.2019  FC Baník Ostrava  FK Fotbal Třinec  1:1 (1:1)
18. 24.2.2019  FC Vysočina Jihlava  FC Fastav Zlín  4:2 (3:1)
18. 24.2.2019  FK Fotbal Třinec  MFK Karviná  1:5 (0:2)
18. 25.2.2019  FC Baník Ostrava  FC Zbrojovka Brno  1:1 (0:1)
18. 26.2.2019  1.FC Slovácko  SK Sigma Olomouc  0:2 (0:2)
19. 3.3.2019  SK Sigma Olomouc  FC Baník Ostrava  3:0 (2:0)
19. 3.3.2019  MFK Karviná  FC Vysočina Jihlava  5:0 (3:0)
19. 4.3.2019  FC Fastav Zlín  1.FC Slovácko  0:1 (0:1)
19. 4.3.2019  FC Zbrojovka Brno  FK Fotbal Třinec  4:0 (4:0)
20. 10.3.2019  1.FC Slovácko  MFK Karviná  3:2 (1:1)
20. 10.3.2019  FK Fotbal Třinec  FC Vysočina Jihlava  3:2 (1:2)
20. 11.3.2019  FC Zbrojovka Brno  SK Sigma Olomouc  5:5 (3:2)
20. 11.3.2019  FC Baník Ostrava  FC Fastav Zlín  2:1 (2:1)
21. 17.3.2019  MFK Karviná  FC Baník Ostrava  0:2 (0:2)
21. 17.3.2019  SK Sigma Olomouc  FK Fotbal Třinec  4:2 (4:1)
21. 18.3.2019  FC Vysočina Jihlava  1.FC Slovácko  2:3 (1:2)
21. 18.3.2019  FC Fastav Zlín  FC Zbrojovka Brno  1:1 (1:1)

Tabulka ligy

Tabulka - Nadstavbová skupina A

#TýmZB
1. SK Sigma Olomouc 8 18
2. FC Zbrojovka Brno 8 16
3. AC Sparta Praha 8 16
4. Bohemians Praha 1905 8 15
5. FK Mladá Boleslav 8 13
6. FC Slovan Liberec 8 12
7. FC Viktoria Plzeň 8 10
8. FC Hradec Králové 8 8
9. 1.FC Slovácko 8 7
10. FC Baník Ostrava 8 1

Tabulka - Nadstavbová skupina B

#TýmZB
1. SK Slavia Praha 8 19
2. FC Fastav Zlín 8 17
3. FK Dukla Praha 8 15
4. SK Dynamo Č. Budějovice 8 14
5. FC Vysočina Jihlava 8 11
6. FK Teplice 8 10
7. 1.FK Příbram 8 9
8. FK Jablonec 8 8
9. MFK Karviná 8 6
10. FK Fotbal Třinec 8 5

Podrobné tabulky