18.03.2019
13:00 hod
SPA - SLA
1 : 2
18.03.2019
13:00 hod
LIB - JAB
5 : 2
18.03.2019
13:00 hod
PRI - TEP
2 : 1
18.03.2019
14:00 hod
CEB - HKR
2 : 2
18.03.2019
14:00 hod
PLZ - BOH
2 : 1
31.03.2019
10:15 hod
DUK - JAB
X
31.03.2019
13:30 hod
SLO - OVA
X
01.04.2019
11:00 hod
TEP - SLA
X
01.04.2019
11:00 hod
OLO - BNO
X
01.04.2019
13:00 hod
JIH - TRI
X
01.04.2019
13:00 hod
ZLN - KAR
X
01.04.2019
13:00 hod
LIB - HKR
X
01.04.2019
13:00 hod
BOH - MBL
X
01.04.2019
13:00 hod
SPA - PLZ
X
02.04.2019
11:00 hod
PRI - CEB
X

Rozpis a výsledky zápasů - 2018/2019

Týmy:                      
kolodatumdomácí hosté začátek / výsledek
1. 31.3.2019  1.FC Slovácko  FC Baník Ostrava 13:30
1. 1.4.2019  SK Sigma Olomouc  FC Zbrojovka Brno 11:00
1. 1.4.2019  FC Slovan Liberec  FC Hradec Králové 13:00
1. 1.4.2019  Bohemians Praha 1905  FK Mladá Boleslav 13:00
1. 1.4.2019  AC Sparta Praha  FC Viktoria Plzeň 13:00
2. 8.4.2019  FC Baník Ostrava  FC Viktoria Plzeň 11:00
2. 8.4.2019  FC Hradec Králové  Bohemians Praha 1905 11:00
2. 8.4.2019  FK Mladá Boleslav  SK Sigma Olomouc 13:00
2. 8.4.2019  1.FC Slovácko  FC Slovan Liberec 13:00
2. 9.4.2019  FC Zbrojovka Brno  AC Sparta Praha 15:00
3. 14.4.2019  SK Sigma Olomouc  FC Hradec Králové 11:00
3. 15.4.2019  FC Slovan Liberec  FC Baník Ostrava 11:00
3. 15.4.2019  Bohemians Praha 1905  1.FC Slovácko 13:00
3. 15.4.2019  FC Viktoria Plzeň  FC Zbrojovka Brno 13:00
3. 15.4.2019  AC Sparta Praha  FK Mladá Boleslav 13:30
4. 20.4.2019  FC Slovan Liberec  Bohemians Praha 1905 11:00
4. 21.4.2019  FC Baník Ostrava  FC Zbrojovka Brno 13:00
4. 22.4.2019  FC Hradec Králové  AC Sparta Praha 11:00
4. 22.4.2019  FK Mladá Boleslav  FC Viktoria Plzeň 13:00
4. 23.4.2019  1.FC Slovácko  SK Sigma Olomouc 13:00
5. 28.4.2019  FC Viktoria Plzeň  FC Hradec Králové 11:00
5. 28.4.2019  SK Sigma Olomouc  FC Slovan Liberec 13:00
5. 28.4.2019  FC Baník Ostrava  Bohemians Praha 1905 13:00
5. 29.4.2019  AC Sparta Praha  1.FC Slovácko 13:00
5. 29.4.2019  FC Zbrojovka Brno  FK Mladá Boleslav 15:00
6. 5.5.2019  Bohemians Praha 1905  SK Sigma Olomouc 11:30
6. 5.5.2019  FC Hradec Králové  FC Zbrojovka Brno 13:00
6. 6.5.2019  FK Mladá Boleslav  FC Baník Ostrava 13:00
6. 6.5.2019  FC Slovan Liberec  AC Sparta Praha 13:00
6. 6.5.2019  1.FC Slovácko  FC Viktoria Plzeň 14:00
7. 12.5.2019  FC Viktoria Plzeň  FC Slovan Liberec 11:00
7. 13.5.2019  SK Sigma Olomouc  FC Baník Ostrava 11:00
7. 13.5.2019  FK Mladá Boleslav  FC Hradec Králové 13:00
7. 13.5.2019  AC Sparta Praha  Bohemians Praha 1905 13:00
7. 13.5.2019  FC Zbrojovka Brno  1.FC Slovácko 15:00
8. 19.5.2019  FC Baník Ostrava  FC Hradec Králové 13:00
8. 20.5.2019  1.FC Slovácko  FK Mladá Boleslav 13:00
8. 20.5.2019  SK Sigma Olomouc  AC Sparta Praha 13:00
8. 20.5.2019  Bohemians Praha 1905  FC Viktoria Plzeň 13:00
8. 20.5.2019  FC Slovan Liberec  FC Zbrojovka Brno 13:00
9. 26.5.2019  FC Viktoria Plzeň  SK Sigma Olomouc 13:00
9. 26.5.2019  FC Hradec Králové  1.FC Slovácko 15:00
9. 27.5.2019  AC Sparta Praha  FC Baník Ostrava 13:00
9. 27.5.2019  FK Mladá Boleslav  FC Slovan Liberec 13:00
9. 27.5.2019  FC Zbrojovka Brno  Bohemians Praha 1905 15:00

Tabulka ligy

Tabulka - Základní část Čechy

#TýmZB
1. AC Sparta Praha 22 49
2. FK Mladá Boleslav 22 40
3. FC Slovan Liberec 22 39
4. Bohemians Praha 1905 22 35
5. FC Viktoria Plzeň 22 35
6. FC Hradec Králové 22 31
7. 1.FK Příbram 22 31
8. SK Slavia Praha 22 29
9. FK Dukla Praha 22 29
10. FK Teplice 22 24
11. SK Dynamo Č. Budějovice 22 18
12. FK Jablonec 22 16

Tabulka - Základní část Morava

#TýmZB
1. 1.FC Slovácko 21 42
2. SK Sigma Olomouc 21 38
3. FC Zbrojovka Brno 21 35
4. FC Baník Ostrava 21 34
5. FC Vysočina Jihlava 21 25
6. FC Fastav Zlín 21 24
7. MFK Karviná 21 23
8. FK Fotbal Třinec 21 15
9. 0 0

Podrobné tabulky