20.05.2019
13:00 hod
OVA - HKR
2 : 4
20.05.2019
13:00 hod
OLO - SPA
1 : 0
20.05.2019
13:00 hod
LIB - BNO
1 : 3
20.05.2019
14:00 hod
DUK - KAR
4 : 3
20.05.2019
15:00 hod
SLO - MBL
1 : 0
22.05.2019
14:00 hod
CEB - ZLN
ONLINE
24.05.2019
11:00 hod
JAB - JIH
ONLINE
25.05.2019
13:30 hod
PLZ - OLO
ONLINE
26.05.2019
15:00 hod
KAR - TEP
ONLINE
26.05.2019
15:00 hod
HKR - SLO
ONLINE
27.05.2019
11:00 hod
SLA - DUK
ONLINE
27.05.2019
13:00 hod
PRI - TRI
ONLINE
27.05.2019
13:00 hod
MBL - LIB
ONLINE
27.05.2019
13:00 hod
SPA - OVA
ONLINE
27.05.2019
15:00 hod
BNO - BOH
ONLINE

Rozpis a výsledky zápasů - 2018/2019

Týmy:                      
kolodatumdomácí hosté začátek / výsledek
1. 31.3.2019  FK Dukla Praha  FK Jablonec  4:2 (3:1)
1. 1.4.2019  FK Teplice  SK Slavia Praha  0:7 (0:2)
1. 1.4.2019  FC Vysočina Jihlava  FK Fotbal Třinec  7:0 (3:0)
1. 1.4.2019  FC Fastav Zlín  MFK Karviná  6:1 (4:0)
1. 2.4.2019  1.FK Příbram  SK Dynamo Č. Budějovice  1:2 (1:0)
2. 7.4.2019  FC Vysočina Jihlava  FK Dukla Praha  4:1 (0:0)
2. 8.4.2019  MFK Karviná  1.FK Příbram  5:3 (2:0)
2. 8.4.2019  FK Jablonec  FK Teplice  2:4 (2:3)
2. 8.4.2019  SK Slavia Praha  FC Fastav Zlín  0:0 (0:0)
2. 8.4.2019  FK Fotbal Třinec  SK Dynamo Č. Budějovice  0:1 (0:0)
3. 14.4.2019  FK Teplice  FC Vysočina Jihlava  1:1 (0:0)
3. 14.4.2019  SK Dynamo Č. Budějovice  MFK Karviná  3:1 (1:0)
3. 15.4.2019  FC Fastav Zlín  FK Jablonec  5:1 (1:1)
3. 15.4.2019  1.FK Příbram  SK Slavia Praha  3:0 (1:0)
3. 15.4.2019  FK Dukla Praha  FK Fotbal Třinec  1:2 (1:1)
4. 19.4.2019  FK Jablonec  1.FK Příbram  4:0 (2:0)
4. 19.4.2019  FK Dukla Praha  FK Teplice  2:1 (2:0)
4. 20.4.2019  FC Vysočina Jihlava  FC Fastav Zlín  0:2 (0:2)
4. 22.4.2019  SK Slavia Praha  SK Dynamo Č. Budějovice  6:0 (3:0)
4. 23.4.2019  FK Fotbal Třinec  MFK Karviná  1:2 (1:0)
5. 28.4.2019  FC Fastav Zlín  FK Dukla Praha  3:1 (3:0)
5. 28.4.2019  MFK Karviná  SK Slavia Praha  2:3 (2:1)
5. 29.4.2019  FK Fotbal Třinec  FK Teplice  0:1 (0:0)
5. 29.4.2019  1.FK Příbram  FC Vysočina Jihlava  4:2 (2:2)
5. 29.4.2019  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Jablonec  1:1 (1:1)
6. 5.5.2019  FC Vysočina Jihlava  SK Dynamo Č. Budějovice  1:1 (0:0)
6. 5.5.2019  FK Teplice  FC Fastav Zlín  1:0 (1:0)
6. 6.5.2019  SK Slavia Praha  FK Fotbal Třinec  7:1 (3:0)
6. 6.5.2019  FK Dukla Praha  1.FK Příbram  4:2 (3:0)
6. 6.5.2019  FK Jablonec  MFK Karviná  3:1 (0:0)
7. 12.5.2019  MFK Karviná  FC Vysočina Jihlava  2:5 (1:2)
7. 13.5.2019  SK Slavia Praha  FK Jablonec  5:1 (0:0)
7. 13.5.2019  1.FK Příbram  FK Teplice  4:0 (1:0)
7. 13.5.2019  FC Fastav Zlín  FK Fotbal Třinec  2:2 (2:1)
7. 13.5.2019  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Dukla Praha  1:3 (0:0)
8. 19.5.2019  FK Fotbal Třinec  FK Jablonec  0:0 (0:0)
8. 20.5.2019  FC Vysočina Jihlava  SK Slavia Praha  2:4 (1:3)
8. 20.5.2019  FK Teplice  SK Dynamo Č. Budějovice  1:3 (0:2)
8. 20.5.2019  FC Fastav Zlín  1.FK Příbram  6:0 (2:0)
8. 20.5.2019  FK Dukla Praha  MFK Karviná  4:3 (1:0)
9. 22.5.2019  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Fastav Zlín 14:00
9. 24.5.2019  FK Jablonec  FC Vysočina Jihlava 11:00
9. 26.5.2019  MFK Karviná  FK Teplice 15:00
9. 27.5.2019  SK Slavia Praha  FK Dukla Praha 11:00
9. 27.5.2019  1.FK Příbram  FK Fotbal Třinec 13:00

Tabulka ligy

Tabulka - Nadstavbová skupina A

#TýmZB
1. SK Sigma Olomouc 8 18
2. FC Zbrojovka Brno 8 16
3. AC Sparta Praha 8 16
4. Bohemians Praha 1905 8 15
5. FK Mladá Boleslav 8 13
6. FC Slovan Liberec 8 12
7. FC Viktoria Plzeň 8 10
8. FC Hradec Králové 8 8
9. 1.FC Slovácko 8 7
10. FC Baník Ostrava 8 1

Tabulka - Nadstavbová skupina B

#TýmZB
1. SK Slavia Praha 8 19
2. FC Fastav Zlín 8 17
3. FK Dukla Praha 8 15
4. SK Dynamo Č. Budějovice 8 14
5. FC Vysočina Jihlava 8 11
6. FK Teplice 8 10
7. 1.FK Příbram 8 9
8. FK Jablonec 8 8
9. MFK Karviná 8 6
10. FK Fotbal Třinec 8 5

Podrobné tabulky